Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Empire: Total War - wymagania minimalne

27 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2008 o 18:53, Sebat1 napisał:

Te wymaganie nie są aż tak złe , ale jednak spodziewałem się , że będą trochę mniejsze
, bo do niskich to one nie należą. No ale trudno jakoś to się przeżyje.


Chyba zapomniałeś, że żyjemy w 2008 roku. Wysokie wymagania to na pewno nie są, choć dwa lata temu jeszcze byłyby dość duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No...akurat Creative Assembly to jedna z niewielu obecnie firm, która zna takie pojęcie jak "optymalizacja kodu";) Nie dotyczy to jak widać Rockstara i coraz większej liczby developerów eh...I niech nikt nie mówi że "gra ma piękna grafikę, cienie itd, i dlatego tak wolno chodzi.."...9600GT 512mb amp, 2gb ram, Core2duo @ 3,1ghz, ---> na takim konfigu KAZDA produkcja powinna zasuwać conajmniej ze 25 fps a jak jest, dobrze wiemy...Przykład??Proponuje pooglądać trochę produkcji z demosceny...Co powiecie na cieniowane obiekty, z kilku tysięcy ścianek, źródła światła, soundtrack w mp, wszystko świetnie animowane + dodatkowe efekty, na sprzęcie porównywalnym do...486Dx/66Mhz, z 8 MB Ram i 2 MB pamięci graficznej!! (Chodzi o demo starstruck gruby TBL). Polecam wszystkim developerom (do nauki osły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Bożą pomocą uruchomi się na moim stacjonarnym PeCecie... Na gierkę złożyłem już pre-ordera - jeśli nowy Total War będzie miał problemy z moją konfiguracją, to będzie to kolejny powód do "apgrejdu" kompa. Obok StarCraft''a II, który mam nadzieję wyjdzie w 2009, jest to premiera roku. Jak na każdy produkt Creative Assembly - czekam z niecierpliwością.

P.S. Czy wiadomo coś na temat wersji demonstracyjnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , czy ta gra pójdzie na najniższych det. na sprzęcie - grafa 512mb , ram 1gb, procek poniżej tych podanych czyli 2.09 GHz.
Nie wiem czy warto kupować, jednak nie chodzi mi o jakąś super grafikę,ale po prostu chcę to odpalić i pograć na najniższych
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować