Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Możemy. A właściwie to nie możemy, u mnie też tak było, tylko za pierwszym razem, gdy grałem w Fable, dostałem broń, tytuł i młodość za opisane w poradniku 45.002 szt złota, potem dawałem nawet po 300k i nic nie dostawałem ;(. Pewnie bug jakiś, albo cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przeklinaj.

Ja jak byłem na maxa dobry, to bez problemu (wystarczył jeden najemnik) uzyskałem Łuk Skorma w Świątyni Skorma. Za to tego miecza za nic nie mogłem dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem.
Dałem Lady Grey czarną rórze.
Kupiłem dom.
A ta jeszcze chce rzebym jakiś naszyjni jej znalazł,pokręciłem się po altanie pogadałem z ludź i dowiedziałem się że jest w dębowej dolinie wiec zasuwam do dębowej doliny i szukam i szukam ...stale szukam i wielbłądze i nic wiecie gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest w poradniku dołączonym do oryg.... OK. Idziesz do Ogrodu Pamięci ( to ten cmentarz koło Doliny, na północy wioski jest wejście do niego) i będzie dwóch gości, którzy milkną, gdy podchodzisz. Zakradasz się za murek za nimi i podsłuchujesz - podsłuchuj chwilkę, następnie udaj się na plażę w Dębowej Dolinie gdzie pomiędzy dwoma łódkami jest zakopany naszyjnik. Wykopujesz go i wracasz do Elwiry (Lady Gray).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 11:05, Damian14BO napisał:

To jest w poradniku dołączonym do oryg.... OK. Idziesz do Ogrodu Pamięci ( to ten cmentarz
koło Doliny, na północy wioski jest wejście do niego) i będzie dwóch gości, którzy milkną,
gdy podchodzisz. Zakradasz się za murek za nimi i podsłuchujesz - podsłuchuj chwilkę, następnie
udaj się na plażę w Dębowej Dolinie gdzie pomiędzy dwoma łódkami jest zakopany naszyjnik.
Wykopujesz go i wracasz do Elwiry (Lady Gray).


Dzięki za odpowiedź wcześniej tych kolesi w ogrodzie pamięci zabijałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdzie można kupić chrupiące kurczaki ?? Jestem w południowej kamiennej altanie, ale nikt nie ma ich na sprzedazy, znalazłem tylko jednego w strachu na wróble.

P.S.

Pozdrowienia dla Damiana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 14:05, black_raven napisał:

Witam,

Ello! :P

Dnia 24.03.2007 o 14:05, black_raven napisał:

Gdzie można kupić chrupiące kurczaki ?? Jestem w południowej kamiennej altanie, ale nikt nie ma ich na
sprzedazy, znalazłem tylko jednego w strachu na wróble.

Znajdziesz je dopiero w Pn. Kamiennej Altanie, do której dostęp zyskasz w, mniej więcej, 30 % gry, więc trochę późno. Kurczaki znajdziesz natomiast u wędrownych kupców, którzy dzielą się na 3 kategorie: ci z żywnością i eliksirami, handlarze bronią i ciuchami (czasem trafi się także taki, który ma i broń i strój). Jeśli trafisz na takiego z żywnością to on na 75% będzie miał kurczaki.

Dnia 24.03.2007 o 14:05, black_raven napisał:

P.S.
Pozdrowienia dla Damiana :P

A dziękuję bardzo. Chcę żebyś wiedział, że robiłem to dla Twojego dobra. To nie jest forum tylko o Fable, gdzie możesz zakładać osobny wątek o każdym zagadnieniu z gry - dlatego wszystko "spięte" jest w tzw. temacie ogólnym.

Pozdro 4 all!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem doszedłem do miejsca w którym mam walczyć z jackiem a tu gra mi się wyłączyła i za każdym razem kiedy wchodzę do teleportu gra się wyłącza czemu?????????? PLZ POMÓŻCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jest najlatwiejszy sposob na pokonanie tego bossa ktory wychodzi z ziemi i wali jakimis kamieniami?? sorki ze nie podaje jego nazwy ale nie pamietam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:16, NuGGet napisał:

Jak jest najlatwiejszy sposob na pokonanie tego bossa ktory wychodzi z ziemi i wali jakimis
kamieniami?? sorki ze nie podaje jego nazwy ale nie pamietam:P


Jeśli chodzi ci o golema to podejdź do niego i wal mu po nogach a kiedy będzie się rozglądał po ziemi to uciekaj bo podskoczy i będzie lipa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby otrzymać Łuk Skroma, trzeba być złym charakterem ?? Bo gram dobrym i przyprowadzam tych nieszczęsnych męczenników i nic ;)

*Nugget
Chodzi ci chyba o trolle ? w takim wypadku najlepsza jest walka z dystansu łuk albo czary +uniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 16:58, black_raven napisał:

Żeby otrzymać Łuk Skroma, trzeba być złym charakterem ??

Nie nie trzeba. Ja właśnie byłem na maxa dobry i wystarczył jeden najemnik (z obozu Dwóch Ostrzy) i za pierwszym razem dostałem łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 17:53, Abi Dalzim napisał:

> Żeby otrzymać Łuk Skroma, trzeba być złym charakterem ??
Nie nie trzeba. Ja właśnie byłem na maxa dobry i wystarczył jeden najemnik (z obozu
Dwóch Ostrzy) i za pierwszym razem dostałem łuk.



Szczęściarz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:25, krzysztof wytr napisał:

ej,nie wie ktoś czy jest coś takiego jak spis wszystkich gestów???plx o odpowiedź


Właściwie nie wiem, ale nie było by to ciężkie zadanie, bo zbyt wiele ich nie ma. Teraz już nie mam Fable, więc nie mogę tego zrobic. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:39, ad0 napisał:

> ej,nie wie ktoś czy jest coś takiego jak spis wszystkich gestów???plx o odpowiedź

Właściwie nie wiem, ale nie było by to ciężkie zadanie, bo zbyt wiele ich nie ma. Teraz już
nie mam Fable, więc nie mogę tego zrobic. <;



Masz poradnik?? to sparwdz tam są wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 20:41, ad0 napisał:

Wiesz co? Może to błąd, ale tam jest napisane

>gestów???

a nie questów. <;


Zwykła literówka :P ale to nie znaczy że w poradniku są wszystkie questy opsiane wiec jest to też lista :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Mianowicie nie mogę znaleźć wędkarza z Przełęczy Rybaka tzn. chciałem wziąć udział w zawodach rybackich (złowiłem już złotą rybkę i kilka ryb), ale na przełęczy go nie ma :/:/:/ wie ktoś co mogło z nim się stać??? tzn. czy to jest bug, czy może on jest w innym miejscu???
Z góry dziękuję za odpowiedź :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 14:54, Bambadil napisał:

Mam pewien problem. Mianowicie nie mogę znaleźć wędkarza z Przełęczy Rybaka tzn. chciałem wziąć
udział w zawodach rybackich (złowiłem już złotą rybkę i kilka ryb), ale na przełęczy go nie
ma :/:/:/ wie ktoś co mogło z nim się stać??? tzn. czy to jest bug, czy może on jest w innym
miejscu???
Z góry dziękuję za odpowiedź :):):)


Chyba bug, u mnie zawsze był w tym samym miejscu, <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować