Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2007 o 14:35, Damian14BO napisał:

Pod klawiszem [Shift] pojawia się taki pionowy pasek z czarami w prawym dolnym rogu
ekranu?? Jeśli tak, naciśnij [F6], następnie będziesz miał 3 kategorie czarów- ataku,
fizyczne i cielesne. Wybierz jedną z kategorii i pojawią się dostępne czary z danej kategorii.
Obok każdego czaru będzie ikonka, którą możesz przesunąć na ten poziomy pasek na dole i/lub
na ten pionowy pasek w prawym dolnym rogu.


Tak, jak klikam lewy shift to pojawiają sie takie dwa kółka w prawym dolnym rogu (obok rysunku myszki) i tam powinna być błyskawica ale chyba trochę jej nie wyszło i zabłądziła... ;) Ok, spróbuje coś zmienić. Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę grać na maxa dobrym. Wszyscy są dosyć pozytywnie nastawieni od ciebie, nie uciekają przed tobą...
Choć w Fable jak jesteś bardzo dobry to masz aureolę i trochę głupio wygląda ona w połączeniu z "mrocznymi" zbrojami (czyli takimi różnymi co bardziej pasują do złych charakterów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę grać na maxa dobrym. Wszyscy są dosyć pozytywnie nastawieni od ciebie, nie uciekają przed tobą...
Choć w Fable jak jesteś bardzo dobry to masz aureolę i trochę głupio wygląda ona w połączeniu z "mrocznymi" zbrojami (czyli takimi różnymi co bardziej pasują do złych charakterów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też zazwyczaj wole grać dobrym. Po prostu taki już mam charakter ;)
A złym zagrałem raz żeby zobaczyć jak to jest - jest nieźle ale trzeba bardzo się starać, aby wymaksować zło (wszystkie złe misje, zabijanie kupców itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:44, Abi Dalzim napisał:

Ja też zazwyczaj wole grać dobrym. Po prostu taki już mam charakter ;)
A złym zagrałem raz żeby zobaczyć jak to jest - jest nieźle ale trzeba bardzo się starać, aby
wymaksować zło (wszystkie złe misje, zabijanie kupców itp.)


Aż tak się starac nie trzeba, zabijanie kupców na szlakach i robie wyżynki w miastach wydatnie pomaga. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 20:29, ad0 napisał:

> Ja też zazwyczaj wole grać dobrym. Po prostu taki już mam charakter ;)
> A złym zagrałem raz żeby zobaczyć jak to jest - jest nieźle ale trzeba bardzo się starać,
aby
> wymaksować zło (wszystkie złe misje, zabijanie kupców itp.)

Aż tak się starac nie trzeba, zabijanie kupców na szlakach i robie wyżynki w miastach wydatnie
pomaga. <;


I jedzenie kurczków (chrupiący kurczak) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aureolka dosyć fanie wygląda :D No i fajnie chodzić w po mieście widząc ludzi cieszących się na twój widok. Ale trochę za łatwo jest zobaczyć jak to jest być złym bohaterem. Ale jakoś nie dałem się skusić i wyrzuciłem maskę. Potem zobaczyłem jak być złym bohaterem... to nie dla mnie... Ludzie się ciebie boją i w ogóle, a dzieci w szkole to masakra. Ciekawe jak będzie w Fable 2... Cóż, podczas oczekiwania na tą grę będzie Overlord (chyba, nie wiem dokładnie kiedy wyjdzie).

20070411203819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może wszyscy obecni temacie niech pochwalą się postaciami, jak mają jakieś screeny?

Ja wrzuce dwa - jak grałem dobrym i jak grałem złym.

20070411210126

20070411210147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ta zbroja kolczugowo-płytowa jest bardzo popularna :D Żeby ją kupić zawsze stawiałem 1000 złota w gierce w Dębowej Dolinie aż udało mi się zarobić :) Zresztą stój wieśniaka przestał mi wystarczać. A i żadnego miecza nigdy nie kupowałem. Miałem katanę, potem znalazłem wielki młot obsyliangowy (chyba tak się pisze) a na końcu miecz z gildii bohaterów od przodków.

Pierwszy screen już macie, ten ze smokiem :D

20070411212034

20070411212106

20070411212145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 21:22, Ćpunek01 napisał:

Widzę, że ta zbroja kolczugowo-płytowa jest bardzo popularna :D Żeby ją kupić zawsze stawiałem
1000 złota w gierce w Dębowej Dolinie aż udało mi się zarobić :) Zresztą stój wieśniaka przestał
mi wystarczać. A i żadnego miecza nigdy nie kupowałem. Miałem katanę, potem znalazłem wielki
młot obsyliangowy (chyba tak się pisze) a na końcu miecz z gildii bohaterów od przodków.

Pierwszy screen już macie, ten ze smokiem :D


Wielki młot obsydianowy nie obsylgianowy, ale to i tak mała różnica. <;

A drugi screen jest świetny, Maska pasuje do tego stroju. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy jak cofnie się awans np.budowy ciała to te punkty doświadczenia wydane na to dostanę z powrotem?
2.Co trzeba zrobić żeby urósł pasek siły? Ja jestem dopiero na poczatku gry i jak podniosłem budowe ciała na 2 poziom to pasek siły nie urósł (nie zapełnił się na czerwono).

P.S. Wiem, że zadaje śmieszne pytania ale grę kupiłem przedwczoraj, a w poradniku nie ma wszystkigo co chciałbym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 06:22, Batek88 napisał:

1.Czy jak cofnie się awans np.budowy ciała to te punkty doświadczenia wydane na to dostanę z powrotem?

Tak, nie masz się czego obawiać.

Dnia 12.04.2007 o 06:22, Batek88 napisał:

2.Co trzeba zrobić żeby urósł pasek siły?

To czerwone to nie jest pasek siły tylko pasek życia. Żeby się wydłużył musisz zainwestować bodajże w Kondycję (nie pamiętam dokładnie, bo dawno grałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Fable, po pierwszym zainstalowaniu gry odpaliła mi sie normalnie pograłem sobie i wyłączyłem następnego dnia chciałem pograć a tunic włancza sie normalnie menu wchodze w swój profil ładuje sav''a i pod koniec ładowania gra się krzaczy (wychodzi do pulpitu) założenie nowego profilu i reinstalacja gry nic nie daje!! po zainstalowaniu systemu na dysku d:\ było tak samo za pierwszym razem uruchomiło sie normalnie a już przy ponownych próbach krzachy sie!! Mam zainstaowane najnowsze sterowniki do karty graficznej, windowsa XP z SP2 i wszystkimi aktualizacjami (autoPatcher z lutego 2k7) Bardzo chciałem pograć w tą gierke a NIE MOGĘ!!!! POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Detale mam ustawione na minimum rozdzielczość 800x600 32 po tym jak sie wyłączy gra wyskakuje mi okno że gra była wyłączona nieprawidłowo i czy ma uruchomić w trybe safe mode ale ja jak zawsze uruchamiam normalnie bo przecież i tak mam na minimum ustawione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:47, chojak89 napisał:

Detale mam ustawione na minimum rozdzielczość 800x600 32 po tym jak sie wyłączy gra wyskakuje
mi okno że gra była wyłączona nieprawidłowo i czy ma uruchomić w trybe safe mode ale ja jak
zawsze uruchamiam normalnie bo przecież i tak mam na minimum ustawione


A jakiego masz kompa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 10:51, SimFury napisał:

> Detale mam ustawione na minimum rozdzielczość 800x600 32 po tym jak sie wyłączy gra wyskakuje

> mi okno że gra była wyłączona nieprawidłowo i czy ma uruchomić w trybe safe mode ale ja
jak
> zawsze uruchamiam normalnie bo przecież i tak mam na minimum ustawione

A jakiego masz kompa??


Mam troche starego kompa ale powinien pociągnąć pod tą gre zresztą jak mi sie uruchomiła gra to chodziło noeramlnie :Celeron D 1.2ghz 384 sdram ati radeon 9200 128MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować