Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 18:13, taurus_pl napisał:

Gigio, gdzie moge zdobyc takie fajne wdzianko dla mojego bohatera? ;>

Z małej bym prosił :-)
A wdzianko, jest to standardowy uniform Zabójcy. Zdobywamy go po kawałku w skrzyniach tych zwykłych porozrzucanych po świecie. Dokładnie nie pamiętam ale jedna cześć ubioru znajduje się w skrzyni w Obozie Dwóch Ostrzy, druga w skrzyni na plaży w Dębowej Dolinie, a trzecia... nie pamiętam dokładnie gdzie ją można znaleźć. Całość składa się z Butów, Spodni i Koszuli, nie wiem czy są rękawice... dawno nie grałem w Fable i skleroza mnie dopadła, ale wszystko można znaleźć bez problemu po prostu zwiedzając świat lub wykonując misje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie czy komus sie udało dostac ten miecz ze swiatini swiatał bo ja juz majatek tam wpłaciłem i miecze nie widze ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:51, TTBoS napisał:

Mam małe pytanie czy komus sie udało dostac ten miecz ze swiatini swiatał bo ja juz majatek
tam wpłaciłem i miecze nie widze ^^.


Raczej nie opłaca sie kasy wydawać bo podobno jest cienki. Możesz sobie kupić Solus''a (czy jak mu tam) w Północnej Kamiennej Altanie - po walce na Arenie. Solus to najlepszy miecz w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wielki był to majątek:P Bo ja tam wyrzuciłem 100K sztuk złota. Jedyne co w zamian dostałem to tytuł Palladyna i 10 letnie odmłodzenie. Moja postać była na max. dobra, ofiary składałem w południe. W sumie to zaczynam się zastanawiać czy ten miecz wogóle istnieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że o czymś zapomiałem jak chce się zdobyć Łuk Skoma to trzeba złorzyć ofiare ze swojego towarzysza który ma max hp czyli nie może być zraniony :) no i reszta tak jak wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:02, Abi Dalzim napisał:

> Mam małe pytanie czy komus sie udało dostac ten miecz ze swiatini swiatał bo ja juz majatek

> tam wpłaciłem i miecze nie widze ^^.

Raczej nie opłaca sie kasy wydawać bo podobno jest cienki. Możesz sobie kupić Solus''a (czy
jak mu tam) w Północnej Kamiennej Altanie - po walce na Arenie. Solus to najlepszy miecz w
grze.


ten miecz Solus to go kupiłem jeszcze w połowie gry a kosztuje 90000 złota ale warto a wygladem przypomina miecz z gry Blood Omen ^^

a wydałem tam jakies 230K i efekty było podobne ale brak miecza :] ale zamierzam dac tam koleine 230K az do skutku bo tylko tej broni nie mam ^^ wiec jakos musze ja zdobyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy zauwarzyliście to, że w Mroczynym Lesie pory dnia są odwrotnie? Tzn. Jak jest noc jest jaśniej a w dzień ciemniej :) fajny cfancyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 07:02, SimFury napisał:

Mam z tego rozumieć, że jesteś kolekcjonerem broni i masz wszystkie ??


powiem tak te takie słabiutkie sobie odpusciłem mam tylko te specjalne i i te unikatowe co mozna tylko znalesc w skrzyniach z tych brakuje mi tylko tego z tej swiatyni swiatła ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 09:37, TTBoS napisał:

> Mam z tego rozumieć, że jesteś kolekcjonerem broni i masz wszystkie ??

powiem tak te takie słabiutkie sobie odpusciłem mam tylko te specjalne i i te unikatowe co
mozna tylko znalesc w skrzyniach z tych brakuje mi tylko tego z tej swiatyni swiatła ^^.


ale i tak nie jesteś wstanie mieć wszystkich bo musisz wybrać miedzy Mieczem Aeonów i Łzą Avo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 11:20, SimFury napisał:

> > Mam z tego rozumieć, że jesteś kolekcjonerem broni i masz wszystkie ??
>
> powiem tak te takie słabiutkie sobie odpusciłem mam tylko te specjalne i i te unikatowe
co
> mozna tylko znalesc w skrzyniach z tych brakuje mi tylko tego z tej swiatyni swiatła ^^.

>

ale i tak nie jesteś wstanie mieć wszystkich bo musisz wybrać miedzy Mieczem Aeonów i Łzą Avo


tak myslałem ze powiesz o tym mieczu ^^ no ale w drugim zapisie gry gdzie gram złym to mam go :] ale znów nie mam łzy Avo ^^. Poprostu nie ma sposobu by miec oba te miecze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy można grać po ukończeniu fable''a tą samą postacią od początku gry ?
2.Czy KTOŚ Z WAS GRAJĄC 2 RAZ w FABLE....(bo zakładam ze juz niektorzy graja po raz drugi) natknął się na nowe questy na początku gry ??????????? :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 18:12, Maximo napisał:

> Ja tylko napisałęm co sie dzieje w angielskiej wersji.
Czyli rozumiem, ze wersja ang. ktorą posiadasz działa prawidłowo? Bez tego błędu ?


mam nadzieje ze dziala poprawnie ale to oznacza ze nie mozna grac dalej a szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 11:58, pedrakhan napisał:

1.Czy można grać po ukończeniu fable''a tą samą postacią od początku gry ?
2.Czy KTOŚ Z WAS GRAJĄC 2 RAZ w FABLE....(bo zakładam ze juz niektorzy graja po raz drugi)
natknął się na nowe questy na początku gry ??????????? :):)


Ja gram 3 raz i jakos nie spotkalem nowych questów a co ty masz jakies nowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak mi sie wydaje, bo gram od nowa teraz chcialem być zły ;).
I pierwszy quest "żółty" po tym jak wychodzi sie na "wolność" z gildii bohaterów to jest "plaga os" no i oprócz tego mam 3 inne questy niebieskie i jeden z nich to jest coś o "minionach" a przecież minioni są w dalszej części gry i jeszze dwa niebieskie questy ktorych tytulu nie pamietam - potem zobaczę.
Nie wiem, może się mylę ale wydawało mi się że jak grałem za pierwszym razem to niebieskie questy poczatkowe były inne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 13:50, pedrakhan napisał:

No tak mi sie wydaje, bo gram od nowa teraz chcialem być zły ;).
I pierwszy quest "żółty" po tym jak wychodzi sie na "wolność" z gildii bohaterów to jest "plaga
os" no i oprócz tego mam 3 inne questy niebieskie i jeden z nich to jest coś o "minionach"
a przecież minioni są w dalszej części gry i jeszze dwa niebieskie questy ktorych tytulu nie
pamietam - potem zobaczę.
Nie wiem, może się mylę ale wydawało mi się że jak grałem za pierwszym razem to niebieskie
questy poczatkowe były inne....


Coś ci sie wydaje bo ja zawsze mam te same questy nie zaleznie kim gram dobrym czy złym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2006 o 13:59, gigio napisał:

Rzeczywiście jak pierwszy raz bierzemy swoje pierwsze zadanie, to są tam 3 zadania, niestety
nie dla nas.


Ciekawe po co je dali skoro tak i tak nie mozna ich wziasc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować