Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Zapomniałem dodać, że tą skrzynkę, która jest na zdjęciu otworzyłem prawie na początku gry i tam wskazówki nie było. Jest jakaś inna skrzynka tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku poradnik się nie myli;) Tam jest napisane coś w stylu: idąc w kierunku wody (w sadach) skrzynia będzie po Twojej lewej stronie. Ja może podam to trochę inaczej z tego miejsca co robiłeś screen''a dotrzyj do tej północnej poziomej krawędzi i trzymając się jej idź caly czas na wschód (w kierunku wody). Tam trafisz na skrzynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostałem słomianym wdowcem. Po ślubie Lady Grey mi zniknęła. Gdzie się podziewa? Przeszukałem obie Altany i nie zmalazłem kochanej żoneczki.Wprawdzie mała strata ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że może być w swojej rezydencji w Północnej Kamiennej Altanie (znajdziesz tam również klucz i jakiś miecz w skrzyni). Teraz co do poszukiwań: nie musisz przemierzać całych lokacji na piechotę żeby ją znaleźć- na minimapie każda małżonka reprezentowana jest jako obrączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że nasza kochana żoneczka czasami znika ciekawe gdzie:DAle najlepiej szukać ją w nocy w jej sypialni na 99% tam będzie aha mam 2 pytania
1.Co zrobic żeby nas obdarowała??wykonałem z 3 złote questy a tu nic:(
2.Czy to prawda że jak się wykopie patelnię bez wskazówek to będzie bez slotów??i teraz jakbyście mogli to powiedzcie jak znaleźć skrzynię ze wskazówką i patelnie stojąc w tym głównym wejściem do sadów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zgadzacie się ze mną, że to beznadziejnie, że pod koniec gry zupełnie zaciera się granica między klasami? Przeszedłem jakieś 90% fabuły i mam tyle doświadczenia, że mam wykupione wszystkie skille więc mogę grac magiem, łucznikiem i wojem (szczególnie, że końcowe wyposażenie też niewiele się różni, bo nie ma przedmiotów typowych dla jednej klasy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gra ma kilka niedociągnięć (za krótka, zacieranie się różnic między postaciami, mało sprezętu itd.), ale mimo wszystko jest bardzo dobra i warto w nią zagrać. Ja dzisiaj kończę grać po raz drugi i pewnie niedługo zacznę po raz trzeci - tym razem do szczętu złą postacią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 00:18, shinian napisał:

Podejrzewam, że może być w swojej rezydencji w Północnej Kamiennej Altanie (znajdziesz tam
również klucz i jakiś miecz w skrzyni). Teraz co do poszukiwań: nie musisz przemierzać całych
lokacji na piechotę żeby ją znaleźć- na minimapie każda małżonka reprezentowana jest jako obrączka.

Żonę znalazłem, była w nocy w swojej sypialni, Wcześniej byłem tam w dzień i jej nie było ale zabrałem katanę i klucz. Co do oznaczenia na mapce obrączką to niestety, inne żony są tak oznaczone ale Lady Grey nawet w nocy gdy była w swojej sypialni na mapce Płn. Altany ani na mapce Dworu nie była oznaczona. A swoją drogą to troche wkurzające że nie mogę skorzystać z łoża w sypialni ( w GB również mimo że jestem już uznanym herosem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do Lady Gray. Czy komuś z Was udało się z nią przespać? Bo ja obdarowywałem ją prezentami, flirtowałem itd, ale ona była twarda i nic się nie udało mi wskórać... A Wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi bo to zła kobieta była. W sumie to żal zachodu i tak najlepsze co może nam dać jest dostępne za opłatą (i chodzi mi tutaj akurat o miecz Solus:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:47, shinian napisał:

Abi bo to zła kobieta była. W sumie to żal zachodu i tak najlepsze co może nam dać jest dostępne
za opłatą (i chodzi mi tutaj akurat o miecz Solus:P)


Najgorsze jest to, że nawet zabić jej nie mogłem, bo co ją utłukłem piąchami, to ona traciła przytomność, wstawała i od nowa... Twarda sztuka. A miecza ani magii nie mogłem użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:50, Abi Dalzim napisał:

> Abi bo to zła kobieta była. W sumie to żal zachodu i tak najlepsze co może nam dać jest
dostępne
> za opłatą (i chodzi mi tutaj akurat o miecz Solus:P)

Najgorsze jest to, że nawet zabić jej nie mogłem, bo co ją utłukłem piąchami, to ona traciła
przytomność, wstawała i od nowa... Twarda sztuka. A miecza ani magii nie mogłem użyć.


Bo jej nie da się zabić :) to jest "główna postać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 13:01, SimFury napisał:

Bo jej nie da się zabić :) to jest "główna postać"


Niby czemu? Po tym jak dostajemy możliwość wejścia do Północnej Altany, Lady Grey nie jest nam do niczego istonego potrzebna (można wykonać questy z nią związane, ale nie ma takiej koniecznośći).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 13:12, Abi Dalzim napisał:

> Bo jej nie da się zabić :) to jest "główna postać"

Niby czemu? Po tym jak dostajemy możliwość wejścia do Północnej Altany, Lady Grey nie jest
nam do niczego istonego potrzebna (można wykonać questy z nią związane, ale nie ma takiej koniecznośći).


Ale tak już jest nie da się jej zabić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2006 o 13:01, SimFury napisał:

Bo jej nie da się zabić :) to jest "główna postać"


Podobno da się tylko trzeba zastosowac trick. Rozpocznij walke ze strażnikami miejskimi i jak jeden z nich zacznie strzelac do ciebie z luku to może przez przypadek trafic postronne osoby. Jesli na lini strzału znajdzie się Lady Grey to może zostac zabita na smierć :). Sam nie próbowalem bo za duzo z tym zachodu. Info wyczytałem z jakiejs zagranicznej strony, ale dotyczylo gry z wersji na X-kloca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo babrania się z tym. Gdyby to jeszcze dawało jeszcze jakiekolwiek profity albo poczucie spełnienia;) Pozatym Abi skąd u Ciebie takie mordercze instynkty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2006 o 12:22, Abi Dalzim napisał:

Wracając do Lady Gray. Czy komuś z Was udało się z nią przespać? Bo ja obdarowywałem ją prezentami,
flirtowałem itd, ale ona była twarda i nic się nie udało mi wskórać... A Wam?

Żaden problem, trzeba trochę poflirtować, dać jakiś prezent, przyspiesza sprawę taniec i jak się zaświeci na zielono kliknąć TAB. Pokazuje sie opcja "czy chcesz pobaraszkować", kliknąć tak i już. Z innymi żonami tak samo. Szkoda tylko że ekran na ten czas jest ciemny ale ścieżka dźwiękowa całkiem, całkiem...Ja mam inny problem, mimo że żony są ze mnie zadowolone, nawet podśpiewują ale nie mogę dostać żadnego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować