Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2006 o 19:14, mroczny_elf napisał:

A widział ktoś coś takiego (coś dla tych co nie lubią L.G.)


Jak to zrobiłeś, że mogłeś gadać z tym gościem po ślubie z Lady Grey? ja jak się z nią ożeniłem (2 razy), to po znalezieniu listu jej siostry Lady grey mówiła, że ten koleś zostanie stracony i już go nie było w więzieniu jak chciałem z nim pogadać. Najgorsze jest to, że nie mogę oddać tego listu kapitanowi straży, bo nie mam takiej opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wykonałam te misję zaproszenie od Pani Burmistrz, ale nie zgodziłam sie na slub, bo chcialam isc po ten list i gostka juz nie było w celi :(, więc musiałam się cofnąc do poprzedniego zapisu, bo teraz nie miałam juz w ogole mozliwości wejscia do jej dworu. (Zrobiła sie fioletowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 15:29, SimFury napisał:

> W czasie gry na terenie Gildi pojawia sie postac ( na zielono ) oprowadzająca kilka innych

> postaci po Gildi . Nie da sie z nią pogadać ... jest to pewnie jakas dodatkowa misja .
Czy
> ktos wie o co z tą postacia chodzi ?

Przeczytaj strony poprzednie dokładniej 63-64

Przeczytałem ... ale nie mam tam odpowiedia na moje pytanie .
Moze niezbyt dokladnie sprecyzowałem o co mi chodzi .
Po zakończeniu treningu na tereni Gildi pojawia sie taki gośc , który chodzi w kółko po terenie gildi ( ogród i budynek) z grupką osób . Gość ów jest na zielono - czyli jakaś misja , albo przynajmniej postać do pogadania . Mimo kilkunastu prób , w róznych momentach gry nie udało mi sie z nim pogadać.W podręczniku oczywiście nie ma na ten temat ani jednego słowa .
Wie może ktos o co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 20:30, artusiek napisał:

Wie może ktos o co tu chodzi ?


To jest taki smaczek w grze. Gość, który świeci się na zielono to... przewodnik wycieczki :-D
Posłuchaj tego co on mówi, a zaraz nasunie Ci sie porównanie z pilotem wycieczek, który oprowadza po terenie uniwersytetu grupę przyszłych studentów :mrgreen:
Z tego co wiem, to nic z nimi się nie da zrobić, ani nie dają żadnych questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Wie może ktos o co tu chodzi ?
O nic.
Poza tym, że się ten przewodnik cieszy w imieniu Gildii, że cię interesuje jej historia :) Innej funkcji to on nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam głównie fizycznej tarczy i podpalania - to moje głowne czary. Pomocne też jest zatrzymanie czasu (super sie sprawuje na arenie razem z podpaleniem). Na bosów i trole bereserker + zatrzymanie czasu + wiele uderzeń i koleś pada po kilkunastu sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam nie doceniace tego, co macie pod ręką. Jakoś jeszcze nikt nie pochwalił genialnego Pośpiechu Zabójcy. Świeta zabawa z przeciwnikiem i często skuteczna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 21:48, Abi Dalzim napisał:

Ja używam głównie fizycznej tarczy i podpalania - to moje głowne czary. Pomocne też jest zatrzymanie
czasu (super sie sprawuje na arenie razem z podpaleniem). Na bosów i trole bereserker + zatrzymanie
czasu + wiele uderzeń i koleś pada po kilkunastu sekundach.

No fizyczna tarcza to bez dwóch zdan :) Podpalenie próbowałam i mi nie szło. Koleś chował broń i zaraz się gubiłam. A ja uwielbiam pośpiech zabójcy. W połączeniu z wiele uderzeń też mi wszyscy padają po paru sekundach. W kazdym razie znacznie szybciej niż z mocarnym pchnięciem, którego uzywałam wczesniej, bo trzeba było dobiec ... zabójczo pośpieszyć do tych co odlecieli. Za to super sie mocarne spisuje jak się pokonuje Szept w zawodach na zabijanie Hobbsow, bo dziewczyna po prostu pada razem z nimi, a przeciez nie ginie, bo nie może przed Areną :) A spowolnienie mam zamiar tym razem na Jacku wykorzystac, jak będzie lewitował, zebym miala chwile więcej by strzelic do niego z łuku (błyskawicę i kulę mialam na maxa a widać było, że go tylko łaskoczą, nie wiem czemu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam 3 pytanka. 1.Jezeli gram strona dobra to czy jezeli zaczne wypelniac misje lady Grey (jestem juz przy naszyjniku)to czy nie bede mogl wykonac misji z zabojstwem jej siostry??2.Gdzie moge znalezc tych zlodzieji naszyjnika (przeszukalem cale miasto i nic)??3.gdzie moge znalezc 4 grzyb (1 dostalem od ziomka za pomoc w doreczaniu listu 2 wylowilem kolo demon door 3 kupilem od takiego ziomka)?


Ja gram (wydaje mi sie;))wojownikiem + boska furia (narazie boska furia +3 a sila +5) dziwne polączenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Będziesz mógł odmówic oddania dowodu na prześtępstwa Grey. Wtedy będzie to dobre.
2.Oni są na cmentarzu obok miasta (ta lokacja się "miejsce pamięci" nazywa chyba.)
3.Dostaniesz go gdy rozśmieszysz babkę, która stoi tam gdzie był piknik zaatakowany przez osy.

Co do dziwnych połączeń. Po skończeniu gry nic mnie nie dziwi. Pod koniec ma się tyle expa, ze można grac łuczniko/mago/wojem. Niestety nie ma żadych strojów typowych dla wybranych profesji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:39, żyrafa napisał:

mam 3 pytanka. 1.Jezeli gram strona dobra to czy jezeli zaczne wypelniac misje lady Grey (jestem
juz przy naszyjniku)to czy nie bede mogl wykonac misji z zabojstwem jej siostry??2.Gdzie moge
znalezc tych zlodzieji naszyjnika (przeszukalem cale miasto i nic)??3.gdzie moge znalezc 4
grzyb (1 dostalem od ziomka za pomoc w doreczaniu listu 2 wylowilem kolo demon door 3 kupilem
od takiego ziomka)?


Ja gram (wydaje mi sie;))wojownikiem + boska furia (narazie boska furia +3 a sila +5) dziwne
polączenie;)


Ja nie mogłam, bo gostek z celi zniknął. A ktos tu inny dał scrrenshota, że jak się hajtniesz z Lady Grey to on nie chce z Tobą gadac. (Ale może potem pogadał?) W kazdym razie, ja jestem dobra, misje wypełniłam, Grzmota porządnie zgrzmociłam, słubu nie wziełam (bo chciałam sama zostac burmistrzem) no i klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem grać. Gierka nawet fajna. Grafa nie najgorsza, system walki bardzo mi odpowiada. Jestem w Gildii Bohaterów, no i tak:

1. Ile ruchomych manekinów muszę trafić by zaliczyć na szóstkę tą próbe z łukiem??
2. Noc sie zbliżała, chciałem się przespać, ale nie moge znaleźć wyrka, które sie podświetla. Byłem w swoim pokoju, bo myślałem, że to wyrko się nada do spania, a tu nic. Gdzie szukać łóżka, którym można przekimać noc??
3. Czy zadanko, w którym mam strzelać do wróbli wpłynie jakość na mój charakter (wróbelki do miłe stworzonka więc zabijanie ich może na mnie źle wpłynąć)??


Z góry dziękuję za pomoc!! Pozdrowienia dla Fablomaniaków!!! Liczyłbym na szybkie odpowiedzi, bo chce już zagrać w Fable...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 09:52, hunter22 napisał:

1. Ile ruchomych manekinów muszę trafić by zaliczyć na szóstkę tą próbe z łukiem??

Najlepiej trafiać w te najdalsze, bo nie liczy się ile ale punkty się liczą.

Dnia 12.04.2006 o 09:52, hunter22 napisał:

2. Noc sie zbliżała, chciałem się przespać, ale nie moge znaleźć wyrka, które sie podświetla.
Byłem w swoim pokoju, bo myślałem, że to wyrko się nada do spania, a tu nic. Gdzie szukać łóżka,
którym można przekimać noc??

W Gildii niestety nie można się przespać (głupie ale prawdziwe)

Dnia 12.04.2006 o 09:52, hunter22 napisał:

3. Czy zadanko, w którym mam strzelać do wróbli wpłynie jakość na mój charakter (wróbelki do
miłe stworzonka więc zabijanie ich może na mnie źle wpłynąć)??

Wpływa żle, ale chyba niewiele, więc możesz spokojnie je wykonać. Chyba, że z założenia chcesz grać dobrym to nie rób go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 09:58, Abi Dalzim napisał:

W Gildii niestety nie można się przespać (głupie ale prawdziwe)


Naprawdę głupie :P

Dnia 12.04.2006 o 09:58, Abi Dalzim napisał:

Wpływa żle, ale chyba niewiele, więc możesz spokojnie je wykonać. Chyba, że z założenia chcesz
grać dobrym to nie rób go.


Tak, gram jako dobry człowiek. Więc nie wykonam tego zadania.


Dzięki za pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na WSTEPIE GIERKĘ MAM ORYGINLNĄ!! Ale czy ktos wie gdzie mogę znależć crack no-cd aby móc grac bez płyty, bo nie chce mi sie ciągle płyty chować i wyciagać, a poza tym nie chce mieć porysowanej, bo jeszcze może sie przydać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 13:38, mazur 432 napisał:

Na WSTEPIE GIERKĘ MAM ORYGINLNĄ!! Ale czy ktos wie gdzie mogę znależć crack no-cd aby móc grac
bez płyty, bo nie chce mi sie ciągle płyty chować i wyciagać, a poza tym nie chce mieć porysowanej,
bo jeszcze może sie przydać:)



wejdz na strone www.megagames.com i tam poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam to pytanie bo jestem ciekaw, ale i tak nie spodziewam się odpowiedzi od CDP:/

KIEDY(!!!) dostaniemy jakiegoś patcha, który naprawi błąd na końcu gry przez który nie mogę sobie pograć po przejściu?? Albo czy wymyślono coś jako zadość uczynienie dla tych którzy zakupili grę?? Czy może będziecie zabierać gry i oddawać forse bo nie kupiłem gry, żeby przejść ją w 1 dzień i tyle zabawy za 90 zł(!?!).

No to tyle pytań, chyba, że jakoś minąłem tą informację na temat jakiejś naprawy błędu i jestem do tyłu to w takim razie przepraszam za tego krzykliwego posta:) Ale nie wydaje mi się, żebym minął tą wiadomość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować