Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 20:49, christyle napisał:

i jeszcze jedno jak mage poslubic jakas laske?

Najlepiej, jeśli jesteś dobry. Gdy ja grając dobrą postacią doszedłem po raz pierwszy do Dębowej Doliny , karczma była pełna zakochanych we mnie (tzn. w bohaterze) kobiet, a nawet kilku facetów (OMG). Musisz obsypywać ją prezentami, flirtować, rozśmieszać ją, itd. Gdy serduszko nad jej/jego głową stanie się maksymalnie duże, powinno zacząć pulsować i zmieniać kolor, wtedy dajesz jej/jemu obrączkę, podświetlenie zmieni się ze standardowego fioletowego czy tam granatowego na zielono, naciskasz klawisz akcji (ten sam, którego używasz do wybierania misji ze Stołu misji (czy jakoś tak) i pojawia się pytanie, czy chcesz się ożenić. Akceptujesz, otrzymujesz wiano. Aha, żeby się ożenić, MUSISZ mieć dom. Nie wiem czy mieście, w którym mieszka twoja luba, ale raczej tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 20:29, christyle napisał:

a jesli zrobiilem misje wyzwolenia kupcow a niezrobilem jeszcze lalki bohaterw a w obozie
bandytow niema tego mistrza gry to juz nic nie moge zrobic?:(((

Aha, jeszcze jedno pytanko zadałeś?? :P Śpieszę z odpowiedzią, otóż: lalki niektórych bohaterów można kupić w zwykłych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:06, christyle napisał:

a gdzie kupic te obroczke kiedys widzialem podrobiona ale nie pamietam gdzie i jeszcze jedno
ja gram zly bohem

Po pierwsze primo: (małe kazanko)
Nie śpiesz się tak!! W Twoim poście jest kupa błędów :P
Po drugie primo:(odpowiedź właściwa)
Obrączkę można kupić u każdego sklepikarza (chyba że akurat nie ma jej na stanie, ale powinno pisać, kiedy będzie następna dostawa). Podróbkę też możesz spróbować dać swej ukochanej, ale jak sie zorientuje, to uuuuu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:25, christyle napisał:

a jak przle... hmmmm odbyc stosunek:)) z zoną?


Jak będzie w domu pogadac z nią, dac jej pare prezentów i, że tak się wyraże, zacznie się świecic na zielono. Wtedy będzie można "odbyc stosunek". <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:11, christyle napisał:

co musze srobic zeby dostac od lady gray tem miecz najlepszy w grze jak mi powiecie ze trzeba
byc dobrym to sie zapierd... powiesze:))


Ten miecz można kupić w sklepie w częśc "Altany" z rezydencją Lady Gray. A sama pani burmistrz może ci go da ale musisz się bardzo postarać Najpierw Ślub a potem masa prezentów i bajerów a i tak prezent jest raczej losowy. To czy jest się dobrym czy nie raczej niema znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 16:17, Pluszak napisał:

> co musze srobic zeby dostac od lady gray tem miecz najlepszy w grze jak mi powiecie ze
trzeba
> byc dobrym to sie zapierd... powiesze:))

Ten miecz można kupić w sklepie w częśc "Altany" z rezydencją Lady Gray. A sama pani burmistrz
może ci go da ale musisz się bardzo postarać Najpierw Ślub a potem masa prezentów i bajerów
a i tak prezent jest raczej losowy. To czy jest się dobrym czy nie raczej niema znaczenia


wcale nie jest takowo losowy - jak z nią filtrujesz rano i wieczorem, nie przesadzając to po powrocie zawsze coś ci da. Wystarczy tylko, że była szczęśliwa i nie znudzona. Na początku daje eliksiry zwiększające życie lub manę. Potem daje coraz lepsze rzeczy, a w końcu solusa(ten miecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 22:05, christyle napisał:

DZIEX A W MISJI DOCHODZENIE PANI BURMISTRZ CZY JAKOS TAK JAKą LATARNIE I JAK MAM ZASWIECIC??


Za wykonanie misji "Egzamin w Gildii" (czy jakoś tak, chodzi o misje, w której musisz uderzyć Maze''a 7 razy bronią białą, 7 razy strzelić do niego z łuku i 7 razy z błyskawicy) otrzymasz między innymi lampę. Musisz podejść do stajni w Domu Gray''ów i gdy pojawi się w miejscu zaznaczonym na screenie ikonka lampy, naciskasz [F1], aby zapalić lampę i jeszcze raz [F1], aby ją zgasić. Całą operację należy powtórzyć 3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jesli w trakcie walki na arenie nie kupilem swietlistej zbroi to gdzie jeszcze ją moge dostac(bo chyba nie moge wejsc na arene prwd??
)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 23:43, christyle napisał:

czy jesli w trakcie walki na arenie nie kupilem swietlistej zbroi to gdzie jeszcze ją moge
dostac(bo chyba nie moge wejsc na arene prwd??
)

Chodzi Ci o Świetlaną Zbroję Płytową?? Ja, grając magiem, parę dni temu ukończyłem Arenę w Mrocznym Stroju Użytkownika Woli(bo IMO w płytówce mag by dziwnie wyglądał :P). A świetlaną płytówkę można kupić m.in. w Debowej Dolinie u płatnerza, w Pd. Altanie u krawca i w Śnieżnej Iglicy u krawcowej, jednak co do tych dwóch ostatnich miejsc nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 14:04, christyle napisał:

a mozecie dac mi mapke z zaznaczonymi miejscami gdzie sa poszczegulne czesci zbroi nestra?

Nostra:P A te części są zaznaczone na mapce w grze, zielonymi kropkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna,przyjemna gra, nie stresuje wręcz przeciwnie odpręża.Podobna do GTA na swój sposób.Polecam fanom GTA i RPG-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2007 o 18:45, christyle napisał:

czy jest on najlepszy w grze?

Zdecydowanie! :P Kupuj, a nie pożałujesz, nie czekaj, aż za 3 lata da ci go Elwira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować