Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Sims 3 wciąż daleko od premiery?

28 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2008 o 22:37, albert.jarema napisał:

> Jak się pojawi to będzie pewnie szok, wszyscy oderwą się od CSa , Tibii, zapomną
o wszystkich
> innych hitach i będą maniaczyli w Simsy. Dla mnie to tak aby sobię pograć chwilę
i tyle.
Możliwe, że wpadną w nałóg i będą chcieli je "przejść" ;) Jednak do końca nie wiadomo
jak to będzie..


Simsy przejść :D. Nareszcie by mogli taką opcje zrobić, bo to mi się nie podobało że tak na okrągło to samo robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:11, simonemaster22 napisał:

> > Jak się pojawi to będzie pewnie szok, wszyscy oderwą się od CSa , Tibii, zapomną

> o wszystkich
> > innych hitach i będą maniaczyli w Simsy. Dla mnie to tak aby sobię pograć chwilę

> i tyle.
> Możliwe, że wpadną w nałóg i będą chcieli je "przejść" ;) Jednak do końca nie wiadomo

> jak to będzie..

Simsy przejść :D. Nareszcie by mogli taką opcje zrobić, bo to mi się nie podobało że
tak na okrągło to samo robić.

Dlatego właśnie simsy są do bani :D
Ale jestem ciekaw, czy ktoś próbował je przejść :P
Może gra się kończy, lub oznacza przejście jak umiera Sim.. lub jak już się nam znudzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2008 o 14:24, albert.jarema napisał:

> > > Jak się pojawi to będzie pewnie szok, wszyscy oderwą się od CSa , Tibii,
zapomną
>
> > o wszystkich
> > > innych hitach i będą maniaczyli w Simsy. Dla mnie to tak aby sobię pograć
chwilę
>
> > i tyle.
> > Możliwe, że wpadną w nałóg i będą chcieli je "przejść" ;) Jednak do końca nie
wiadomo
>
> > jak to będzie..
>
> Simsy przejść :D. Nareszcie by mogli taką opcje zrobić, bo to mi się nie podobało
że
> tak na okrągło to samo robić.
Dlatego właśnie simsy są do bani :D
Ale jestem ciekaw, czy ktoś próbował je przejść :P
Może gra się kończy, lub oznacza przejście jak umiera Sim.. lub jak już się nam znudzi
xD


simsów nie da się przejść. Jeżeli umrze ci jakiś sim to zostaje drugi , lub jeżeli był ostatnim w tym domu to przenosi cię do widoku miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 09:01, gpodoba napisał:

Lepiej żeby ta gra sie nie pojawiła.

taki komunikat powinien się pojawić. To coś to nawet nie jest grą to jest taki zabijacz biurowy czasu... )czy jakoś tak :P ) program bez sensu i fabuły. no chyba ze fabułe nazwiemy sranie, gieganie i ... ogólnie do du... program

" Prace nad grą zostały wstrzymane do odwołanie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 18:51, Paweł Age napisał:

Jakby tak wydać SIMS 1 i 2 w złotej kolekcji to by trzeba w Bluray zainwestować ^^.

myśle że niekoniecznie 1 i 2powinny się zmieścić na dwu wartstowej 4.7 która to dobrze była by zipowana ... nie było by chyba problemu same dodatki niewiele wnoszą do samej gry zawsze to są nowe duperelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego simsy są do bani, bo nie da ich się przejść? A Tibie, CS, i inne gry przez neta to da się przejść, pewnie.

Co do simów...To bym już sobie domy pobudował :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 09:19, Baluk25 napisał:

Dlatego simsy są do bani, bo nie da ich się przejść? A Tibie, CS, i inne gry przez neta
to da się przejść, pewnie.

Co do simów...To bym już sobie domy pobudował :D...

Ja w Simsach lubię tylko budować domu i je projektować (dodatki na CD) T kierować Simem to niee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to bywa i nużące...Szczególnie jak się chce wyjechać na wakacje, czy coś takiego, to te wszystkie ładowania...Dlatego ogólnie czekam na simsy3, bo będzie na początku 1 ładowanie, i później nic ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować