Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty w pięciu aktach!

490 postów w tym temacie

Akcja świąteczna - polowanie na prezenty!
Poniedziałek, 15.12.2008, godzina 00:00, autor: gram.pl

Ups!

Niestety ktoś był szybszy... może następnym razem się uda. Powodzenia! :)


Chyba jestem jedynym który przez google nie wygrał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiec, tez znalazlem ta stronke, wszedlem i dokladnie zostalo napisane oraz pogrubione, to ze wygralem. W newsie nie bylo zadnej o mowy o sposobie wyszukania tej grafiki i wejscia w odpowiedni link, o ograniczonej puli tez nic nie zostalo wspomniane. Czyli co, czekam na emaila. :]

PS. Mam screena na potwierdzenie w razie czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygrałeś!

Gratulujemy najszybszego rozwiązania zagadek i odnalezienia strony. Nagrodami są gry ufundowane przez CD Projekt: Pure, Gothic 3: Zmierzch Bogów oraz Mount & Blade. W celu ustalenia szczegółów wysyłki nagrody, skontaktujemy się z Tobą e-mailem przypisanym do Twojego konta na gram.pl


U mnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ktoś kto spartolił robotę będzie musiał chyba trochę nagród z własnej kieszeni pokryć, bo jak nie to ludzie się burzyć zaczną. :D Ja chcę mój wygrany zestaw gier!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że my dostaniemy te nagrody, pamiętam akcję jak w na gram.pl nawalił system zamówień i ludzi zamawiali Spellforca 2 po 10zł:D wtedy gram sprzedał gry po takiej cenie w jakiej ludzie mieli napisane, mam nadzieję, że w tym wypadku będzie identycznie, i również dostaniemy nasze paczki gier :)

PS: Jakby co to screena też mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować