Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

Wkońcu sie doczekałem, mam już klucza, ale nadal nie dostałem maila z instrukcja jak przerobić angielskiego klienta żeby był kompatybilny z tym od bety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten sam problem.
Zamówiłem AoC EK PL jakieś kilka dni temu, klucz mam, ale e-maila nie dostałem.
Nie jestem pewien co do tego "register.ageofconan.com"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: Zamówiłem Age of Conan 2009 PL i nie mam wersji anglojęzycznej ani żadnej innej. Czy w tym wypadku mogę wziąć udział w beta-testach? A jeśli tak to w jaki sposób?

P.s: Proszę o odpowiedź kogoś z firmy gram.pl, a nie innego użytkownika tego serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:31, Igorwer napisał:

Mam rozumieć że na mojego maila przyjdzie kod do beta wersji czy jak? Bo jestem posiadaczem
angielskiej wersji a jakoś nic nie widzę :(


Kupiles na gram? Zamknieta beta dotyczy klientow sklepu gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:34, Brigand2003 napisał:

Igorwer -> tak, przyjdzie, pod warunkiem, że kupiłeś też wersję polską. Samo posiadanie
angielskiej nie uprawnia to wzięcia udziału w polskiej becie :)


Nieprawda. Osoby ktore kupily angielska wersje na gramie, otrzymaja klucz i instrukcje jak przejsc na polski serwer testowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 14:50, vader0123 napisał:

Klucze do bety dostaną tylko ci co zamówili polską lub angielską wersję gry od dzisiaj?
Bo ja mam już dawno zamówioną i zarejestrowaną angielską wersję zakupioną w pre-odrerze
jeszcze dawno temu przed pierwsza premierą, to jest szansa na klucz czy nie? Jak dla
mnie z tekstu wynika, że powinienem dostać ale na razie skrzynka pusta. To jak z tym
jest?


Powinienes dostac mailing, a w miedzyczasie sprawdz swoje konto zamowien na gram.pl, moze masz tam klucz do wyswietlenia. Ponownie nic nie musisz zamawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 15:01, DeRuleX napisał:

> Igorwer -> tak, przyjdzie, pod warunkiem, że kupiłeś też wersję polską. Samo
posiadanie
> angielskiej nie uprawnia to wzięcia udziału w polskiej becie :)

No to ja czegoś tu nie rozumiem. Przecież jest napisane "Oczywiście nie zapominamy
również o osobach, które wcześniej skorzystały z naszej przedpremierowej oferty bądź
też zdecydowały się na zakup anglojęzycznego wydania najnowszej produkcji studia Funcom.
Każdy z nich na swojej skrzynce pocztowej znajdzie szczegółowy opis zasad umożliwiających
rywalizację..."
. Czyli jak mam wersje angielską kupiona w gram.pl to powinienem tez
otrzymać klucz do bety PL.


Przeczytaj jeszcze raz, co cytaujesz. Czy jest napisane, ze na skrzynke dostaniesz klucz czy instrukcje postepowania? Klucze sa do pobrania na koncie twoich zamowien w gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 15:38, Igorwer napisał:

mogę zamówić grę, wykorzystać kod i anulować zamówienie?


Tak. Nikogo nie zmuszamy do zakupu gry, zeby pobawic sie w bete. Zalezey nam na tym, zebyscie zobaczyli jak zajebiscie zmienila sie ta gra! Bo ja gralem na premiere swiatowa w AoC i jak wczoraj zobaczylem jak wyglada gra, to bylem bardzo milo zaskoczony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 15:55, DeRuleX napisał:

Czy ktos moze jasno i dobitnie odpowiedziec na pytanie: Jesli mam angielska wersje gry
zakupiona na gram.pl (dawno temu kiedy byla jej premiera) to czy tez dostane klucz do
bety PL ? Bo jedni pisza ze nie a inni ze tak. Zaden mail nie przyszedl a w moje zamowienia
tez nic.


Tak, dostaniesz. Musisz tylko sprawdzic, czy korzystasz z adresu e-mail, ktory miales przy zakupie angielskiej gry, bo na ten adres wyslana jest insyrukcja, jak za pomoca angielskiej gry dostac sie na serwer beta PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 18:02, Aisha napisał:

Pytanie: Zamówiłem Age of Conan 2009 PL i nie mam wersji anglojęzycznej ani żadnej innej.
Czy w tym wypadku mogę wziąć udział w beta-testach? A jeśli tak to w jaki sposób?

P.s: Proszę o odpowiedź kogoś z firmy gram.pl, a nie innego użytkownika tego serwisu.


Tak jak jest napisane w newsie, musisz pobrac klienta ze strony sciagnij.pl. bezposredni link do klienta w newsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl tak mnie zachęca do tej gry, że aż podziwiam zapał:) Chciałem zamówić coś co nie jest WoW''em bo (uwaga!) WoW mnie... nudzi:P (a w sensie ile razy zagram to po godzinie odkładam go) i chcą spróbować coś innego zapragnęłem zwrócić w stronę Howarda the Great (którego jestem fanem).

Odstraszała mnie jednak "bugowatość" produkcji a potem brak czasu, ale co się odwlecze to nie uciecze:) Zamówiłem edycje podstawową i już zbieram kasę na abonament:D

A beta mi pomoże czy jednak na 100% mnie to nie znudzi lub odrzuci czyms innym:)


Pozdrawiam gramowiczów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku nieotrzymania maila z instrukcja, to całość wygląda tak:

1. Wejdź na stronę www.gram.pl/sklep i zaloguj się na swoje konto
2. Na stronie sklepu kliknij link „Moje Zamówienia”. Przy zamówieniu na Age of Conan znajdziesz link do klucza dającego dostęp do betatestów. Kliknij na wspomniany link i pobierz klucz.
3. Przejdź na stronę http://register.ageofconan.com/, a następnie przy wykorzystaniu wcześniej pobranego klucza utwórz NOWE konto
4. Pobierz polską wersję klienta gry. Polski klient dostępny jest na stronie:
http://www.sciagnij.pl/programy/0,96217.html

Osoby posiadające angielskiego klienta gry mogą go przystosować do działania z polskimi serwerami poprzez wykonanie czynności opisanych na stronie:
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=1254&p=3701
5. Po pobraniu klienta zaloguj się do gry korzystając z loginu i hasła utworzonego w kroku trzecim.
Uwaga: Polskie serwery zostaną uruchomione o godzinie 12.00 w dniu 20 grudnia i dopiero tego dnia będzie możliwe zalogowanie się do gry.
See you in Hyboria, znaczy się już „Do zobaczenia w Hyborii”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnął mi się cały klient (te 4 części) ale części 2 i 3 nie mogę rozpakować. Czy ktoś z Was po ściągnięciu próbował rozpakować tą 2 i 3 część klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 19:23, Pafun napisał:

Ściągnął mi się cały klient (te 4 części) ale części 2 i 3 nie mogę rozpakować. Czy ktoś
z Was po ściągnięciu próbował rozpakować tą 2 i 3 część klienta?



a nie rozpakowujes zprzypadkiem wszystkich naraz? w sensie że to chyba winRar sam powinien znaleźć resztę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradcie mi bo po raz pierwszy pobieram tak duże pliki. Używam Free Download Manager. Czy lepiej jest pobierać wszystkie party jednocześnie, czy każdy z osobna ??? Jak jest szybciej ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować