Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie czekaj, dołącz do betatestów polskiego serwera gry Age of Conan 2009 przed innymi!

243 postów w tym temacie

wejdz tam gdzie zainstalowales conana i odpal go z pliku age of conan.exe jezli ci wyskoczy blad d3d9.dll czy cos takiego to zainstaluj najnowszego direxta powino pomoc :)

BoneCrusherr tez masz zamrozone konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:06, DarthKowal napisał:

BoneCrusherr tez masz zamrozone konto ?


Tak, konta z kluczem do bety są zamrożone. Pewnie jutro w południe je włączą i to będzie równoznaczne startowi bety, bo jakieś polskie serwery już stoją i można na nie wejść mając aktywne konto europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie: mój brat citeczny kupił AoC jakiś czas temu w wersji ang. Nie grał w to w ogóle ale teraz chce popykać na polskich serwerach. Wiecie może czy 30-to dniowa darmocha dodana do wersji ang. będzie działała też na naszych serwach czy jest nieakceptowana?

Może ktoś będzie łaskaw mi odpowiedzieć? (PROSZĘ, TO WAŻNE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdążył zarejestrować konto a potem nie grał to musi przedłużyć konto jeśli nie rejestrował to będzie mógł grać na polskim serverze z tymi darmowymi 30 dniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 09:42, Aisha napisał:

Ponawiam pytanie: mój brat citeczny kupił AoC jakiś czas temu w wersji ang. Nie grał
w to w ogóle ale teraz chce popykać na polskich serwerach. Wiecie może czy 30-to dniowa
darmocha dodana do wersji ang. będzie działała też na naszych serwach czy jest nieakceptowana?

Może ktoś będzie łaskaw mi odpowiedzieć? (PROSZĘ, TO WAŻNE)


Będzie mógł założyć normalne konto na register.ageofconan.com, używając kodu z instrukcji. I wtedy zostanie przyznane 30dni rozgrywki na konto, a gdy Polski serwer będzie możliwy do wyboru w grze to będzie mógł używać tego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:06, DarthKowal napisał:

wejdz tam gdzie zainstalowales conana i odpal go z pliku age of conan.exe jezli ci wyskoczy
blad d3d9.dll czy cos takiego to zainstaluj najnowszego direxta powino pomoc :)

BoneCrusherr tez masz zamrozone konto ?


Dokładnie tak, zamrożone i krzyczy abym je odnowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety do dzisiaj nie mogę pobrać klienta. Pierwszy part pobrał mi się bezproblemowo, jednak pozostałe stanęły przy 50/51%. Transfer 0kb/s w porywach 6000 b/s. Wie ktoś co z tym zrobić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:11, Strider napisał:

Znajac zycie i tak nie ruszy o 12, cos sie sypnie, cos nie zadziala i bedzie trzeba czekac
;).


Hehe jak nie ruszy jak działa sprawnie od kilku dni ... no chyba że nagle zostaną przeciążone serwery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:20, kuba.nowak napisał:

a ja niestety do dzisiaj nie mogę pobrać klienta. Pierwszy part pobrał mi się bezproblemowo,
jednak pozostałe stanęły przy 50/51%. Transfer 0kb/s w porywach 6000 b/s. Wie ktoś co
z tym zrobić???


ściągnij internet download manager i będzie szło na maksa łącza

http://www.internetdownloadmanager.com/download.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 11:55, BoneCrusherr napisał:

> a ja niestety do dzisiaj nie mogę pobrać klienta. Pierwszy part pobrał mi się bezproblemowo,

> jednak pozostałe stanęły przy 50/51%. Transfer 0kb/s w porywach 6000 b/s. Wie ktoś
co
> z tym zrobić???

ściągnij internet download manager i będzie szło na maksa łącza

http://www.internetdownloadmanager.com/download.html


ale pliki mogą sie popsuć;/ ja tak mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować