Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #22: Czy zamierzasz grać na polskim serwerze gry Age of Conan 2009: Hyborian Adventures?

48 postów w tym temacie

Jak widzać MMORPG wciąż nie są aż tak popolarne w Polsce (choć WOW ma dość duzo zwolenników). Age of Conan może naprawdę dużo zwojować wszystko zależy od jakość wersji która trafi u nas do sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 19:41, crazy race napisał:

Jak widzać MMORPG wciąż nie są aż tak popolarne w Polsce (choć WOW ma dość duzo zwolenników).
Age of Conan może naprawdę dużo zwojować wszystko zależy od jakość wersji która trafi
u nas do sklepów.


Bo nie każdy chce tracić czas/pieniądze/rodzinę dla jakiejś głupiej gry...

Mam u siebie w klasie 2 no-life''ów^2 to nawet na piwo nie chcą iść bo idą grać w lajnejdźa 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah! :D Nikt nie lubi MMO w tym kraju ;] I dobrze! To proste uzależniacze, które często marnują życie, czyli coś jak narkotyki. Jednak nie po tym patrzeć, acz po tym, iż po prostu MMOwce są mało popularne, a ten Konan to już szczególnie.

Oczywiście nie chcę obrazić żadnego fana MMO, wyrażam tylko swoje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wyproboje. Czekałem na Pl wersje długo ale czy zostane to zależy tylko od tego czy gra mnie przekona. Naczytałem sie sporo negatywnych i pozytywnych opinii i nie wiem juz sam co myśleć. Musze spróbować sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 21:09, Andurril napisał:

hah! :D Nikt nie lubi MMO w tym kraju ;] I dobrze! To proste uzależniacze, które często
marnują życie, czyli coś jak narkotyki. Jednak nie po tym patrzeć, acz po tym, iż po
prostu MMOwce są mało popularne, a ten Konan to już szczególnie.

Oczywiście nie chcę obrazić żadnego fana MMO, wyrażam tylko swoje zdanie!


W 100% się zgadzam !! Pierw grasz dla frajdy z samej gry, lecz z biegiem czasu nie chcesz odstawać od reszty więc wbijasz kolejne to poziomy lub zdobywasz coraz to nowe itemy a jak stwierdzisz że za daleko to zaszło to będzie trudno rzucić nałóg
A co do polskiej wersji gry - zobaczymy jak wypadną beta testy. troszkę dziś już grałem i powiem szczerze że te wszystkie polskie napisy i dialogi psuja klimat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:28, Tosti napisał:

Hmm... W WoWa gram ;P


Jesteś aż tak głupi? Nie widzisz tematu? Pytają się czy będziesz grać na polskim serwerze a nie o to w co obecnie grasz. Wyjdź i zamknij za sobą drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2008 o 22:20, Igorwer napisał:

> hah! :D Nikt nie lubi MMO w tym kraju ;] I dobrze! To proste uzależniacze, które
często
> marnują życie, czyli coś jak narkotyki. Jednak nie po tym patrzeć, acz po tym, iż
po
> prostu MMOwce są mało popularne, a ten Konan to już szczególnie.
>
> Oczywiście nie chcę obrazić żadnego fana MMO, wyrażam tylko swoje zdanie!

W 100% się zgadzam !! Pierw grasz dla frajdy z samej gry, lecz z biegiem czasu nie chcesz
odstawać od reszty więc wbijasz kolejne to poziomy lub zdobywasz coraz to nowe itemy
a jak stwierdzisz że za daleko to zaszło to będzie trudno rzucić nałóg
A co do polskiej wersji gry - zobaczymy jak wypadną beta testy. troszkę dziś już grałem
i powiem szczerze że te wszystkie polskie napisy i dialogi psuja klimat :o


Dlaczego krytykujecie ze gra wyszla w jezyku ojczystym.Psuje klimat to gra sie na zachodnich serwerach w wersje angielska i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 10:20, ted7 napisał:

> > hah! :D Nikt nie lubi MMO w tym kraju ;] I dobrze! To proste uzależniacze,
które
> często
> > marnują życie, czyli coś jak narkotyki. Jednak nie po tym patrzeć, acz po tym,

> po
> > prostu MMOwce są mało popularne, a ten Konan to już szczególnie.
> >
> > Oczywiście nie chcę obrazić żadnego fana MMO, wyrażam tylko swoje zdanie!

>
> W 100% się zgadzam !! Pierw grasz dla frajdy z samej gry, lecz z biegiem czasu nie
chcesz
> odstawać od reszty więc wbijasz kolejne to poziomy lub zdobywasz coraz to nowe itemy

> a jak stwierdzisz że za daleko to zaszło to będzie trudno rzucić nałóg
> A co do polskiej wersji gry - zobaczymy jak wypadną beta testy. troszkę dziś już
grałem
> i powiem szczerze że te wszystkie polskie napisy i dialogi psuja klimat :o

Dlaczego krytykujecie ze gra wyszla w jezyku ojczystym.Psuje klimat to gra sie na zachodnich
serwerach w wersje angielska i po sprawie.


Z prostego powodu - bo psują ;) Ale zawsze można zmienić sobie język i po kłopocie więc nie ma nad czym ubolewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no coz gram na angielskim serwerze i tego nie zmienie, powod? cena te 19.90 czy 29.90 skutecznie sciagnie tibiotrole i inne pochodne a jakos nie chcce mi sie tracic ani grosza na przebywanie w takim srodowisku,
polskie sciezki dialogowe , napisy - fajnie jak bedzie polonizacja , nie - tez dobrze anglojezyczna bariera nie jest przeszkoda ani te kilka zlotych wiecej ktore zaplace grajac na dotychczasowym serwerze, traktuje to jak abonament telewizyjny - gram kiedy mam chec a nie bo musze bo mi sie oplata zmarnuje , a polskojezyczni uzytkownicy potrafia skutecznie zabic przyjemnosc grania wypowiedziami w stylu k*** albo pujde żóce itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2008 o 09:43, Igorwer napisał:

> Hmm... W WoWa gram ;P

Jesteś aż tak głupi? Nie widzisz tematu? Pytają się czy będziesz grać na polskim serwerze
a nie o to w co obecnie grasz. Wyjdź i zamknij za sobą drzwi

Sam jesteś głupi i bardzo mało rozumny... Jeśli pisze, że gram w WoWa to oczywiste, że niebęde grał w Conana więc pomyśl 3 razy zanim nazwiesz kogo "głupkiem" -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to smieszy kiedy ktos pisze ze MMo to uzalezniacze, bzdura totalna, to zalezy tylko i wylacznie od Ciebie. Ja jakos znam wiele osob ktore nie graja w mmo a i tak siedza sporo przy grach single player, moge sie zalozyc ze nie jedna osoba piszaca ze MMO uzaleznia siedzi po kilka godzin dziennie grajac w inne gry. Jezeli ktos gra online, czy nie i komplikuje sobie przez to zycie osobiste to widocznie elektroniczna rozrywka nie jest dla niego. Ja osobiscie gralem juz w 6 MMO, w tym przez 4 lata wow, aktualnie gram w Warhamera, a w Age of Conan rowniez gralem tylko mi nie przypadl do gustu i tyle. A to ze MMO nie sa popularne w Polsce to bardziej wynika z tego ze ludzi nie stac, a przynajmniej sobie tak wmawiaja, bo nie wierze ze osoba pracujaca nie potrafi zaoszczedzic 50 zl na miesiac, gdzie pewnie wiecej wydaje na uzywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować