Zaloguj się, aby obserwować  
Fatal-X

Najlepsza gra roku 2008

77 postów w tym temacie

Najlepsza gra roku 2008 to zdecydowanie GTA IV. Udało mi się uruchomić i ani razu mi nie wywaliło (z tych 30 godzin), więc uważam, że jest świetnie.
Dobre są też Fallout 3 (za ciekawy, duży świat) oraz Left 4 Dead (za grywalność!).
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. GTA IV za ogół :)
2. Spore za to, że jest genialna i sprawia potworną radość.
3. Dead Space za cudowny klimat i grywalność. Do tego świetna muzyka i mamy idealny survival horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 18:23, Arisovo 14 napisał:

Uznaję ten post za spam? kolejny wierny fan Wow-a;)
Uważam, że najlepszą grą jest GTA IV, chyba nie muszę uzasadniać;) Posiadacze wiedzą
o co chodzi.
Buśka!



Mógłbym powiedzieć tak samo uznaję ten post za spam kolejny wierny fan GTA !!
No ale nie powiem tego :D buśka ;)
No a Lich king to naj naj naj większa wszak premiera 2008 roku :)
no ale co tam jakiś Arisovon14 może wiedzieć o potędze Warcrafta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 23:58, Redjevel napisał:

> Uznaję ten post za spam? kolejny wierny fan Wow-a;)
> Uważam, że najlepszą grą jest GTA IV, chyba nie muszę uzasadniać;) Posiadacze wiedzą

> o co chodzi.
> Buśka!


Mógłbym powiedzieć tak samo uznaję ten post za spam kolejny wierny fan GTA !!
No ale nie powiem tego :D buśka ;)
No a Lich king to naj naj naj większa wszak premiera 2008 roku :)
no ale co tam jakiś Arisovon14 może wiedzieć o potędze Warcrafta!!

jednak muszę przyznać, że premiera Lich Kinga była czymś wielkim. Kiedy będzie 12mln fanów??;) Ten 12mln fan powinnien nie dostawać abonamentu;) A może to będe ja?xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puzzle Quest: Challenge of the Warlords

[...]przypomnieć sobie, że na pececie do dobrej zabawy nie potrzeba gier na trzech płytach DVD, których wymagania sprawiają, że nasz komputer chowa się w kącie i cichutko prosi o nowe podzespoły.

Cud, miód malina!

Największe rozczarowanie - GTA IV na PC... dobrze wiecie, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Jak dla mnie na ten zaszczytny (a jakże) tytuł zasługują: Mass Effect i Fallout 3. Pierwsza za świetny filmowy klimat, druga za wszystko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za samoą grywalność? GTA4 ! i to nie za strzelanie i jazdę samochodem tylko za te wszystkie smaczki które można w grze spotać (nawet takie "co ty k%&#a robisz!" ;). Bo jeśli chodzi o całokształt wersji PC to dostaje 2/10... Z większych gier to również możliwość zabawy w zabójcę czyli (chwila napięcia) Assasssin''s Creed! Samo bieganie po mieście i eliminacja dyskretnie strażników daje wilką radochę
Czyli moje typy to
1.GTA4
2.Assassin''s Creed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taak, dla mnie to najtrudniejsza rzecz, aby wybrać jedną, a nawet te 3, ponieważ każda gra w którą grałem w 2008 była dla mnie bardzo fajna, no, ale wybiorę z tego 3.
* kolejność taka, bo taka
1. Mass Effect (za to, ze liniowość nie przeszkadza, a rozgrywka jest cud miód i orzeszki i za EK)
2. Gears of War (za świetne wykorzystanie Unreal Engine 3, za super SP, bardzo dobre multi i za EK)
3. King''s Bounty (tutaj nie wiem co napisać, ta gra po prostu jest idealna i EK ma bardzo fajne)

Największe rozczarowanie roku: Need for Speed Undercover (więcej zabawy było z WhichRoadToTake.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze gry 2008 roku hmmmmmmmm...trudne pytanie...
1. GTA IV
2.MGS4
3.Fallout 3
4.Fable II
5.LittleBigPlanet
6.Rock Band 2
7.Dead Space
8.Far Cry 2
9.Gears of War 2
10.World of Goo

Najlepsze gry moim zdaniem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o największe rozczarowanie roku to zapewne Gothic 3: Zmierzch Bogów( liczyłem na coś więcej, nie zostały poprawione błędy z Gothic 3, a misje są pisane na kolanie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak z perspektywy czasu jest wiele dobrych gier, które na taki tytuł zasługują. ogólnie ten rok był bardzo dobry dla growego rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 08'' było troche pseudo hiciorów, ale zdarzały się też perełki np taki RPG jak Drakensang: The Dark Eye, cudowny świat Avanturia , ładna grafika, ciekawa fabuła na miano Baldur, warto w to zagrać bo dawno na rynku gier komputerowych nie było tak dobrze zrobionego rasowego RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować