Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grasz w LittleBigPlanet - nie chomikuj zawartości (przynajmniej na razie)

12 postów w tym temacie

Nie ma nic gorszego niż kasowanie jakiś profilów albo map. Powinno to zostać jak najszybciej wyelimiowane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, czy wy trudnicie sie w wynajdowaniu bledow w PlayStation 3? No bo sorry, ale od kilku tygodni tylko o tym moge przeczytac... Co gorsze, Wy piszecie o tych bledach, a mnie zaden z nich nie dotyka. Pisaliscie o problemach z trofeami, i co? U mnie wszystko dzialalo. Albo to o czym piszecie jest przedawnione, albo szukacie tych "newsow" na stronach z Xbox w nazwie, bo inaczej tego wytlumaczyc wrecz nie moge. Dziwne, ale prawdziwie. O cenzurze w Home tez pisaliscie, ze niby wykropkowywuje slowo "Hello"... Wchodze do PS Home tego samego dnia i jakos wszystko dzialalo, bez zadnych problemow i to zarowno na Europejskim, Japonskim jak i Amerykanskim Home. Zastanowcie sie troche nad tym co piszecie, bo czasami po prostu wprowadacie ludzi w blad. Oczywiscie, ze PS3 dziala dobrze, a jakies bledy zdarzaja sie wszedzie, na kazdej konsoli, a nawet na PC, ale bez przesady.Pozdrawiam i zycze szczesliwego nowego roku i udanego sylwestra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:29, mister.piotr napisał:

Ehh, czy wy trudnicie sie w wynajdowaniu bledow w PlayStation 3? No bo sorry, ale od
kilku tygodni tylko o tym moge przeczytac... Co gorsze, Wy piszecie o tych bledach, a
mnie zaden z nich nie dotyka. Pisaliscie o problemach z trofeami, i co? U mnie wszystko
dzialalo. Albo to o czym piszecie jest przedawnione, albo szukacie tych "newsow" na stronach
z Xbox w nazwie, bo inaczej tego wytlumaczyc wrecz nie moge.


Tak mi się jakoś skojarzyło z innymi dyskusjami i nie mogłem się powstrzymać :D

Ehh, czy wy trudnicie sie w wynajdowaniu bledow w Windowsie? No bo sorry, ale od kilku lat tylko o tym moge przeczytac... Co gorsze, Wy piszecie o tych bledach, a mnie zaden z nich nie dotyka. Pisaliscie o problemach z blue screenem, i co? U mnie wszystko dzialalo. Albo to o czym piszecie jest przedawnione, albo szukacie tych "newsow" na stronach z Linux w nazwie, bo inaczej tego wytlumaczyc wrecz nie moge.

Szczęśliwego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plasot79, tyle tylko, że ja nawet w HOME potrafię "fuck" napisać i "gay" i nie dotknie mnie żadna cenzura- o ile oczywiście korzystasz z klawiatury, ale Zaitsevowi nie dają kasy, bo tworzył własne niusy, tylko by tłumaczył je z innych, zagranicznych stron (to nie wyrzut). Więc jeżeli jakaś pseudofanowska strona wymyśli plotkę, prawdopodobne, że trafi na gram.pl bez weryfikacji- no bo przecież zrobiły to te zagraniczne strony na pewno ;) ew. źle przetłumaczy, a zaraz na onecie i wp pojawi się ten sam nius tylko przeredagowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, ale Windows kazdy ma (prawie), i niestety wiekszosc ma z nim sporo problemow, ktore jednak nie sa zalezne czasami od samego windowsa, a czynnikow moze byc wiecej. PS3 kazdy ma to samo, wiec jesli jest news, ze uzytkownicy nie moga porownywac trofeow, zmieniac danych w koncie czy pisac "Hello" to licze, ze kazdy to ma, bo sa to bledy na serwerach (a ostatni przyklad jest chyba najlepszy). Takze, sorry, ale jesli ktos to pisze, a u mnie wsio dziala, to cos jest na rzeczy. Dalej nie ma sensu dyskutowac, a najbardziej boli mnie to, ze w duzej ilosci pisza o tym osoby, ktore nie maja w ogole PS3. Na tym zakoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze z tym, że Zaitsevowi daja pieniadze tylko za tlumaczenie plotek nie mozna sie zgodzić. Wszystkie newsy podpisuje swoim imieniem i nazwiskiem, więc prawdopodobnie musi wziąć jakąś odpowiedzialność za ich treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 16:29, mister.piotr napisał:

Ehh, czy wy trudnicie sie w wynajdowaniu bledow w PlayStation 3? No bo sorry, ale od
kilku tygodni tylko o tym moge przeczytac... Co gorsze, Wy piszecie o tych bledach, a
mnie zaden z nich nie dotyka. Pisaliscie o problemach z trofeami, i co? U mnie wszystko
dzialalo. Albo to o czym piszecie jest przedawnione, albo szukacie tych "newsow" na stronach
z Xbox w nazwie, bo inaczej tego wytlumaczyc wrecz nie moge. Dziwne, ale prawdziwie.
O cenzurze w Home tez pisaliscie, ze niby wykropkowywuje slowo "Hello"... Wchodze do
PS Home tego samego dnia i jakos wszystko dzialalo, bez zadnych problemow i to zarowno
na Europejskim, Japonskim jak i Amerykanskim Home. Zastanowcie sie troche nad tym co
piszecie, bo czasami po prostu wprowadacie ludzi w blad. Oczywiscie, ze PS3 dziala dobrze,
a jakies bledy zdarzaja sie wszedzie, na kazdej konsoli, a nawet na PC, ale bez przesady.Pozdrawiam
i zycze szczesliwego nowego roku i udanego sylwestra.

Jako pierwszy wsponiał o tym ps3fanboy (oh snap!). Z samego nawet tytułu newsa można już się dowiedzieć, że problem dotyczy osób, które ściągnęły naprawdę sporo DLC. Tak jak napisałem w newsie - życzliwie przestrzegamy, a w piątek pewnie usłyszymy komentarz Media Molecule. Jeżeli coś niedobrego się dzieje - staramy się ostrzegać. Ot jutro pójdzie śmieszny news od Harpena - wszystkie Zune''y z 30 GB dyskiem padły o "jednej" godzinie na całym świecie :) Spokojnie, ja tutaj żadnej anty-sonowskiej polityki nie prowadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jesli chodzi o DLC to mam sciagniete wszystkie darmowe strone i MGSowe dodatki (zarowno stroje jak i poziomy) i zadnych takich problemow nie doswiadczylem. Problemow z trofeami rowniez nie mialem (mimo, ze zmienialem maila na koncie). A najgorsze jest to, ze wejdzie na taka strone jakis laik, popatrzy jakie to PS3 jest zle i sie zniecheci, w momencie, kiedy te problemy dotykaja niewielkiego odsetku ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michał11 jak i mister.piotr, macie za złe, że pisze się o tym co przytrafia się w ostatnim czasie niektórym tytułom na ps3? Gdybym był posiadaczem tej konsoli to bym się cieszył z tego, że jestem informowany o takich sprawach. Przezorny zawsze ubezpieczony.
Jeśli tylko ten "laik" umiałby czytać ze zrozumieniem, to nic mu nie grozi i się nie zrazi do konsoli aż tak bardzo. W końcu sam napisałeś, Michał11, że problem ten dotyka niewielki odsetek posiadaczy, czyż nie? Z powietrza tego stwierdzenia nie wyciągnąłeś w takim razie.
Więc zamiast krytykować w taki sposób dodawane newsy, zdaj się na zdrowy rozsądek "laików".

Nie nie mam X-Boxa. Nie mam też zamiaru wszczynać żadnych kłótni, ale stanie aż tak twardo za swoją konsolą to lekkie przegięcie. A jeśli nie macie ps3, to takie coś i tak jest zwykłym czepialstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować