Zaloguj się, aby obserwować  
Desann235

Jak powstał wasz nick, czyli historia waszych ksywek.

10 postów w tym temacie

Witajcie!!!

Otóż chciałbym ten temat poświęcić rozmowom na temat waszych nicków i tego jak powstały. Co zadecydowało o tym jaką macie ksywkę na gram.pl? Wymyśliliście ją czy może zainspirował was jakiś film lub gra? Zapraszam do wspólnej rozmowy!!! Bo ja na przykład mam Desann325 gdyż samo Desann to imię końcowego bossa z gry, którą bardzo lubię i chciałem sobie taki nick zrobić, ale był zajęty więc dodałem losową liczbę a nią było właśnie 235.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 20:32, Desann235 napisał:

Witajcie!!!

Otóż chciałbym ten temat poświęcić rozmowom na temat waszych nicków i tego jak powstały.
Co zadecydowało o tym jaką macie ksywkę na gram.pl? Wymyśliliście ją czy może zainspirował
was jakiś film lub gra? Zapraszam do wspólnej rozmowy!!! Bo ja na przykład mam Desann325
gdyż samo Desann to imię końcowego bossa z gry, którą bardzo lubię i chciałem sobie taki
nick zrobić, ale był zajęty więc dodałem losową liczbę a nią było właśnie 235.

Pozdrawiam


Ja myślę, że się domyślacie mojego "nicku" :)
Byłem młody. Pierwszy raz internet prawie. Nie mogłem wymyślić nicku. Zacząłem przygodę z gram.pl na wakacjach w Niemczech i po prostu nie miałem pomysłu na żaden nick. Pozostało moje imię i naz. :/
Teraz żałuję, że tak dałem, wolę nick. Szkoda, że nie można zmienić nicku :( :P
Jest ktoś z taką sytuacją jak ja? Osobiście źle się czuję z taką nazwą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nick z podwórka plus losowa liczba, ponieważ samo "Gumiś" rzekomo było zajęte (choć nie było).

@albert.jarema - napisz byle gdzie, tylko nie na GG, bo nie mogę pisać, a jak od kogoś odbieram to mi wyskakują kwadraciki zamiast liter (chyba że to specjalnie ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój nick ma długa historie ;D Dużo ludzi twierdzi że bierze się to od ubrań jakie nosze :D polowa to "Mass''
Był też kiedyś znany programista o nazwisku Mass ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 21:12, Gumiś2 napisał:

Nick z podwórka plus losowa liczba, ponieważ samo "Gumiś" rzekomo było zajęte (choć nie
było).


Ja miałem podobnie. Też mi pisało że Desann jest zajęte choć jak sprawdziłem w statystykach to nie było tam takiego gramowicza. Sądzę że są to po prostu osoby, które są zalogowane na na gram.pl ale nie korzystają z forum i nie piszą postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 10:26, KŁEJK napisał:

Khem ... mamy już taki temat na forum ...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=440&u=900

Tam proponuję się dopisać ;-).


A no rzeczywiście. Hmm... dziwne bo w sumie jak szukałem w wyszukiwarce to nie znalazłem tego tematu. W każdym razie sorry za założenie zbytecznego tematu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2009 o 16:41, Desann235 napisał:

> Khem ... mamy już taki temat na forum ...
>
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=440&u=900
>
> Tam proponuję się dopisać ;-).

A no rzeczywiście. Hmm... dziwne bo w sumie jak szukałem w wyszukiwarce to nie znalazłem
tego tematu. W każdym razie sorry za założenie zbytecznego tematu :/


Witam. Skoro okazało się, że to dubel, to temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować