Gumisiek2

Moderator
 • Zawartość

  18263
 • Dołączył

 • Ostatnio

Gumisiek2 ostatnio wygrał w dniu: 2 Styczeń 2019

Gumisiek2 miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O Gumisiek2

 • Ranga
  Angel of Death

Ostatnio na profilu byli

2443 wyświetleń profilu
 1. Gumisiek2

  Diagnostyka komputera

  Najlepiej przeprowadzić diagnostykę przez BIOS Jeśli jednak chcesz użyć w tym celu dedykowanych programów, to dla procesora polecam CPU-Z, a dla wszystkich podzespołów AIDA64 Extreme.
 2. A jak pisałem dawno temu, że Star Citizen skończy jak No Man's Sky (albo i gorzej), to zostałem zjechany z góry na dół
 3. Gumisiek2

  blokada 60 fps

  Kilka podpowiedzi ode mnie: 1. Sprawdź GeForce Experience raz jeszcze, być może domyślna wartość dla opcji została przywrócona. 2. Sprawdź ustawienia baterii. Po jednej z ostatnich aktualizacji Windowsa 10 miałem domyślnie ustawiony tryb zrównoważony, natomiast tryb wysokiej wydajności zniknął całkowicie. Musiałem utworzyć go ręcznie i przestawić laptopa na używanie tego właśnie trybu. #windows10toporazka 3. Używasz przestawiania poszczególnych aplikacji w tryb wysokiej wydajności w aplikacji sterownika Twojej karty graficznej? Raz na rok laptop nie wykrywa mi ustawienia wysokiej wydajności dla podanej aplikacji i uruchamia ją na zintegrowanej karcie graficznej. Wobec tego przed każdą rozgrywką w daną grę wchodzę w aplikację sterownika, przestawiam tryb z wysokiej wydajności na oszczędzanie energii, zapisuję zmiany, cofam je i zapisuję ponownie Może to efekt placebo, ale mam wrażenie, że mam w grach więcej klatek niż w przypadku, gdy tego nie robię, a laptop i tak uruchamia grę w trybie wysokiej wydajności. 4. Zaznacz poniższą opcję. #windows10toporazka
 4. Gumisiek2

  Śródziemie: Cień Mordoru - temat ogólny

  Temat o tej grze już istnieje, po prostu tytuł zapisany był w języku angielskim
 5. Gumisiek2

  CD-ACTION

  Opłacało mi się czekać z kupnem Far Cry 3, bowiem ten właśnie tytuł, obok Assassin's Creed: Brotherhood, zostanie dodany do urodzinowego numeru CD-Action Obie gry trzeba aktywować na Uplay, a do wyboru jest kilka wersji językowych, w tym oczywiście polska.
 6. Miałem to samo Strasznie narzekałem na nieintuicyjne sterowanie w pierwszym Gothiku, dopóki nie złamałem dominującej prawej ręki. Od tamtego czasu gram w G1/G2 wyłącznie przy użyciu klawiatury, a sama gra uratowała mi życie, bo lewą ręką nie potrafiłem ani efektywnie obsługiwać myszki, ani nawet grać w wyścigi, a reszta tytułów wymagała dwóch sprawnych rąk. Co do dodatku - jestem przekonany, że prędzej czy później jakoś wycieknie Ewentualnie, jeśli Piranha Bytes zdecyduje się na remaster pierwszych dwóch Gothików (mam po dziurki w nosie remasterów, ale obecnie z Gothikami jest taka posucha, że z pocałowaniem ręki przyjąłbym Gothic 1 HD, o ile byłoby to coś więcej niż durne podbicie rozdzielczości i przystosowanie gry do działania na nowych systemach), to może dorzucą w bonusie ukończony dodatek? Musieliby jednak zmienić w nim fabułę bądź uznać go za niekanoniczną ciekawostkę, gdyż podobno definitywnie kończył wątek Bezimiennego.
 7. Gumisiek2

  CD-ACTION

  Pełne wersje w najnowszym numerze CD-Action to: Awesomenauts (Steam) Far Cry PL (DRM-Free + Uplay) Assassin's Creed II PL (Uplay) Numer zadebiutuje w najbliższy wtorek, 10.01.2017 r. Dla mnie elegancko. Fajnie będzie mieć cyfrowe wersje FC oraz AC II, a i Awesomenauts to bardzo porządna gierka, choć ją akurat już mam.
 8. Gumisiek2

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Coś się mocno popsuło - okienko edycji posta wyglądało tak: Zwróćcie uwagę na grubość liter - autor posta prawdopodobnie wkleił jakiś link, ale w jakiś sposób formatowanie sprawiło, że na jedną linijkę postu przypadała jedna literka, ponadto były one na siebie nałożone. Po skopiowaniu całości posta do notatnika treść wyglądała już normalnie. Dam znać o tym niecodziennym przypadku Igorowi. Wołam też @lis_23 - powiedz coś więcej o swoim poście, po prostu wkleiłeś link i wtedy zrobił się taki miszmasz? Natomiast co do reklamy, to u mnie nic nie wyświetlało - Mozilla Firefox 50.0.2, bez żadnych programów blokujących reklamy.
 9. Gumisiek2

  Witajcie na nowym forum gram.pl!

  Niestety, tematy trzeba poprzypinać (a właściwie zacząć obserwować) od nowa.
 10. @Marcin08 - spróbuj przytrzymać przez chwilę Ctrl+Alt+Del, powinno wyskoczyć okienko z logowaniem. Miałem podobny problem po jubileuszowej aktualizacji, później przestał on występować, z kolei w ostatnich dniach wielu użytkownikom aktualizacja KB3201845 coś namieszała w systemie. U mnie, odpukać, wszystko w porządku.
 11. Gumisiek2

  Darksiders 2 problem z zapsiem

  Wejdź ponownie we Właściwości danej gry i wybierz zakładkę DLC, a następnie sprawdź, czy wszystkie dodatki są zaznaczone. Domyślnie są, ale jeśli jakimś cudem nie byłyby, zaznacz je i zrestartuj Steama, który powinien wtedy dociągnąć brakujące pliki.
 12. Gumisiek2

  Darksiders 2 problem z zapsiem

  Spróbuj sprawdzić spójność plików lokalnych gry. Aby to zrobić, w Bibliotece Steam kliknij prawym przyciskiem myszy na tytule gry i wybierz Właściwości. W oknie Właściwości przejdź na zakładkę Pliki lokalne i kliknij przycisk Sprawdź spójność plików gry.
 13. Gumisiek2

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Po zabiciu pięciu orkowych dowódców możesz zakończyć u niego to zadanie, co da Ci 4000 sztuk złota i oczywiście trochę punktów doświadczenia. Nie jestem pewny, ale być może po oddaniu Karrypto ognistego pucharu również możemy powiadomić o tym Markusa, aby zdobyć trochę PD.
 14. Gumisiek2

  CD-ACTION

  Pełne wersje w najnowszym numerze CD-Action to: The Way PL (Steam) Men of War: Assault Squad GOTY PL Phantaruk PL (Steam) Numer zadebiutuje w najbliższy wtorek, 13.12.2016 r.