Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

X360 a PS3 - poświąteczny pojedynek na statystyki

33 postów w tym temacie

Obstawiam że ten lepszy okres sony to norma dla ms ;]
Jestem za rozwojem obu konsol. Bo rywalizacja jest świetna, ale tylko z godnym przeciwnikiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 10:05, Quatre napisał:

> "Powiększamy naszą przewagę nad PlayStation 3"
> no chyba tylko w sprzedaży ;p
No chyba o taką właśnie przewagę głównie chodzi firmom, które coś sprzedają :P
> btw precz z fanbojstwem :D
A Twoja wypowiedź jest przejawem fanbojstwa na rzecz Sony przecież. A niech tam - precz
z Bula93! ^_^

nieeeee. nie posiadam żadnej z konsoli. mam zamiar kupić w środku wiosny. i po dlugim [na prawde dłuuugim] przemyśleniu stwierdzam że jeżeli ps3 nie obniży ceny to go nie kupie. bo mnie nie stać :D jestem obiektywnym graczem i jak dla mnie to obie konsole trzymają poziom. a przejawem fanbojstwa byłby tekst typu [pełno ich nie JuTjubie] "ps3 i xbox są fajne ale xbox wymiata. jest najlepszy!!!" i tego typu bzdety ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiec postawie odwieczne pytanie co opłaca się kupić xboxa 360 premiumm 60GB czy ps3??
bo niby ps3 sie nie psują tak duzo jak xboxy ale za to xboxy są tańsze i maja podobno wiecej gier i tańsze
ale zaś przy ps3 mozna chodzić po necie i bardziej sony udoskonala swój system


WIEC CO KUPIĆ??!! PS3 czy XBOXA PREMIUM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2009 o 15:22, Szymek17 napisał:

wiec postawie odwieczne pytanie co opłaca się kupić xboxa 360 premiumm 60GB czy ps3??

bo niby ps3 sie nie psują tak duzo jak xboxy ale za to xboxy są tańsze i maja podobno
wiecej gier i tańsze
ale zaś przy ps3 mozna chodzić po necie i bardziej sony udoskonala swój system


WIEC CO KUPIĆ??!! PS3 czy XBOXA PREMIUM??



Podaj swoje gg to pogadamy, nie pisz takich rzeczy na necie, bo odrazu zacznie się jedna wielka kłotnia, bo jeden będzie mówił xbox a drugi PS3, jak chcesz serio pogadać to napisz do mnie na gg 8806805, ale tutaj nie odpowiem ci, bo niechce wywoływać żadnych wojen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wojne ps3 i X360 to ja na to patrze i sie smieje. Tak się składa ze mam obie konsolki i jakos stoja sobie obok siebie i nie walcza xD
Jesli ktos chce dobrej rady to rowniez zapraszam na gg :P 923219 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był właścicielem sony albo ms to byś uważał inaczej bo jedno na drugim może stracić duuuuużo kasy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zatwardziałym pecetowecem ale i tak podziwiam M$ za live! bo to jest naprawdę wy czochrane na maxa xD
Ej szymek je by ci radził kupić PC hehe ale pewnie już masz no to możesz kupić xbox 360 nie tylko za względy na cenę ale tekże na ilość gier do neta masz kopa a konsoli zostaw granie xD I wszeszedł nowy x który to podobno nie jest taki awaryjny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6Kris Kompa mam dobrego ale jest kilka tytułów któych nie ma na kompa albo są zrąbane jak gta:p
i chyba zdecyduje sie na Ps3
tak jak mówił mój kumpel może jest mniej gier ale i tak wszytkie naraz nie kupie co nie:) zanim kupie jedną to wyjdzie następna nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo kryzysu gospodarczego, który ujawnił się pod koniec roku, zarówno Sony i Microsoft nie mają powodów do niezadowolenia dotyczącego sprzedaży ich konsol.

Miniony rok był bardzo ważnym okresem dla konsol - wiele osób zdecydowało się na ich zakup, a PS3 i X360 rozchodziły się jak ciepłe bułeczki. Wii to pomijam, bo to zupełnie inna historia. Takie tytuły jak Grand Theft Auto IV, Metal Gear Solid 4, Gears of War 2 sprawiły, że wzrosła liczba użytkowników tych konsol. Ja także przyczyniłem się do tego faktu, bo w marcu ubiegłego roku zaopatrzyłem się w moją PeeS Trójkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko rok się skończył, a producenci konsol już wzięli się za chwalenie się jakie to oni mają cudowne i wspaniałe konsole. Pewnie rzeczy nigdy się chyba nie zmienią. Tylko patrzeć jak zaraz Nintendo zacznie wychwalać pod niebiosa swoje obie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować