Zaloguj się, aby obserwować  
Kizibono

Supernatural-Nie z tego świata.

6 postów w tym temacie

Supernatural (Nie z tego świata)
Opis:
Historia zaczyna się 20 lat temu. Gdzieś w Kansas mieszka sobie przeciętne małżeństwo z dwoma synami. Pewnej nocy Mary, matka i żona ginie w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Jej mąż, John postanawia zniszczyć to co zabiło jego żonę, a swoich synów wychowuje na wojwników.

Wracamy to teraźniejszości, John i Dean (starszy z braci) wciąż polują na to co zabiło ich żonę i matkę, likwidująć przy tym inne potwory. Za to młody Sam, który właściwie nie pamięta jej, ma całkiem inne plany. Ma dziewczynę, chce zostać prawnikiem. Jednak los szykuje mu inne plany, w Halloween zjawia się u niego Dean. Mówi mu, że ich ojciec nie odzywał się od kilku tygodni i prosi go o pomoc w jego odnalezieniu. Sam zaraz po odnalezieniu ojca zamierza wrócić do swojego normalnego życia, ale tak to się nie skończy...
źródło:filmweb.pl
Aktualnie trwa czwarty sezon tego serialu i według mnie jest po prostu znakomity: Gra aktorska, fabuła (która wydaje się banalna a później rozwija się w niesamowitym kierunku), postacie.
Ogólnie według mnie serial jest po prostu świetny każdy odcinek daje nam co innego dużo śmiechu a następne dużo strachu i emocji. A co wy myślicie o serialu ? oglądał ktoś ?
PS. A dialogi braci są po prostu świetne niektóre dają naprawdę dużo do myślenia na temat Boga i wielu innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 15:57, andrev_92 napisał:

Dzisiaj obejrzałem pierwszy odcinek pierwszego sezonu. Spodobał mi się, zapowiada się
ciekawie.


Skoro pierwszy odcinek Ci się podoba, to dalej może się tylko jeszcze bardziej podobać. ;)
Imo dalsze odcinki są o wiele ciekawsze (mówię tu o 3, 4 sezonie), dokładnie nie wiem czemu, ale mają po prostu taki lepszy ''klimat'' (motyw z piekłem, Aniołami, Lucyferem etc. - masakra). Nie można także zapomnieć o świetnej muzyce (ubóstwiam ac/dc xD) i oczywiście Impali z ''67 :D (jeden z najlepszych muscle carów jak dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować