Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - drugie wydanie w drodze, plotki o wersji na PS3

22 postów w tym temacie

Dobry pomysł z ponownym wydaniem Mass Effecta, tym razem w bardziej okazałej w objętość paczuszce. Szkoda tylko, że Europa znowu jest traktowana po macoszemu i tak naprawdę nie mamy żadnej pewności, czy takowa wersja ukaże się na Starym Kontynencie. Trzeba być jednak dobrej myśli. Jeśli chodzi o wersję na PS3 - szanse moim zdaniem są duże, miło by było, gdybym mógł zakupić Mass Effecta na swoją PS3. Grałem swego czasu u znajomego i gra zrobiła na mnie dobre wrażenie, chociaż znając życie, po kilku godzinach by mnie znudziła ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra nie znudziła, ponieważ, napędzała mnie chęć dowiedzenia się co będzie dalej, ale mnie akurat ta gra się tak spodobała, ze przeszedłem ją 3 razy na pc i 3 razy na xboxie.

Co do PS3 świetny pomysł, bo jednak x to x, widać gołym okiem, że grafika odbiega od tej komputerowej wersji, moze nie aż tak bardzo, ale jednak, wkółko x musi doczytywać textury, nawet po instalacji gry na twardym dysku, nie mówię, tutaj o doczytywaniu obszarów, że przerywa sie gra, tylko o doczytywaniu textur, naprzyklad w wersji komputerowej, jesli dojezdzam do minerałów, to tekstury blyskawicznie sie wczytują, i jeśli nie odjade daleko to nadal takie pozostają, a na xboxie, wystarczy, że odwrócę się, żeby nie było widać tej skały, i po powrocie, od nowa wczytuje, i tak się nie tylko z tymi minerałami dzieje, to samo jest z wieloma mniejszymi przedmiotami, naprzyklad chociażby te panele od kolejek w cytadeli, w kompie od razu mam na fulla wczytane textury a na x''sie, dopiero kiedy włącze panel, żebym mogl obrac jakiś kierunek to wtedy dopiero x wczytuje 100% tekstur jakie pokrywają panel, a w niektórych przypadkach wogole nie doczytuje textur, naprzyklad glupie apteczki, te takie czerwone, mają prawie zawsze na x''sie wczytane tylko połowe textur albo i mniej.

gra jednym słowem jest niedopracowana na x''a, mam nadzieje, że mityczny potencjał PS3 zostanie wreście ujawniony i mass effect będzie tego dowodem, jeśli nie, to oznacza, ze płacimy w PS3 tylko za znaczek i blu-ray.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować