Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

nom.Mój kolega był w USA i różni ziomale i kolesia grali w TH:AW i project8.Ja grałem w thp8 i radzę wam nie kupywać ,bo kolega mi pokazał na PS2 i okazało się ,że AW jest lepsze nawet ci kolesia z USA tak twierdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:35, dambialko napisał:

nom.Mój kolega był w USA i różni ziomale i kolesia grali w TH:AW i project8.Ja grałem w thp8
i radzę wam nie kupywać ,bo kolega mi pokazał na PS2 i okazało się ,że AW jest lepsze nawet
ci kolesia z USA tak twierdzili.

Ja wiem... Nail the trick i superaśna grafika mówią same za siebie, zresztą THAW to ostratnia część na pc, może dla tego według ich lepsze(Co jest bardzo dziwne, ponieważ w USA jest Konsolowy Raj).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:50, W.S.A.D napisał:

> nom.Mój kolega był w USA i różni ziomale i kolesia grali w TH:AW i project8.Ja grałem
w thp8
> i radzę wam nie kupywać ,bo kolega mi pokazał na PS2 i okazało się ,że AW jest lepsze
nawet
> ci kolesia z USA tak twierdzili.
Ja wiem... Nail the trick i superaśna grafika mówią same za siebie, zresztą THAW to ostratnia
część na pc, może dla tego według ich lepsze(Co jest bardzo dziwne, ponieważ w USA jest Konsolowy
Raj).


Racja,PC to już przeszłość tylko PS3 i Xbox 360.Według mnie najlepsza częsc to THAW.

PS:Jest już 9 gości w klanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:57, Kirol napisał:

> > nom.Mój kolega był w USA i różni ziomale i kolesia grali w TH:AW i project8.Ja grałem

> w thp8
> > i radzę wam nie kupywać ,bo kolega mi pokazał na PS2 i okazało się ,że AW jest lepsze

> nawet
> > ci kolesia z USA tak twierdzili.
> Ja wiem... Nail the trick i superaśna grafika mówią same za siebie, zresztą THAW to ostratnia

> część na pc, może dla tego według ich lepsze(Co jest bardzo dziwne, ponieważ w USA jest
Konsolowy
> Raj).

Racja,PC to już przeszłość tylko PS3 i Xbox 360.Według mnie najlepsza częsc to THAW.

PS:Jest już 9 gości w klanie :)

Według mnie najlepsze części to THPS2 THPS4 i THPS3. THAW to w ogóle inna bajka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:59, W.S.A.D napisał:

Według mnie najlepsze części to THPS2 THPS4 i THPS3. THAW to w ogóle inna bajka :P


Zgodzę się, ale tylko częściowo. Ja jestem za "starymi, dobrymi" THPS''ami, czyli 2 i 3. Czwórka już się różniła, może nie strasznie, ale jednak, i odrzuciła mnie od siebie z siłą pędzącego bizona. Możliwe, że niedługo ją przejdę, bo grałem w THPSy młodszym graczem będąc, z mniejszym doświadczeniem, więc nie przechodziłem, tylko jeździłem na FreeRunie, przeszedłem tylko THPS 3, od dwójki zgubiła mi się płyta, a do czwórki nie mogę się jakoś przekonać. Za to THAWa już kończę :D. Co prawda THAW ma jeszcze mniej wspólnego z 2 i 3 niż 4, ale jakoś mi podszedł i mi się podoba. Przyjemna gierka na odstresowanie :D.

PS. Jeśli chodzi o soundtrack, to niepokonana jest druga część. Trójka jest zaraz za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 16:03, JayC napisał:

PS. Jeśli chodzi o soundtrack, to niepokonana jest druga część. Trójka jest zaraz za nią.


A znasz może nazwy jakiś utworków z tej "najlepszej soundtrackowo" części bo chętnie bym sobie posłuchał.
W TH:AW też pare fajnych utworków jest ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:27, Mixon1988 napisał:

A znasz może nazwy jakiś utworków z tej "najlepszej soundtrackowo" części bo chętnie bym sobie
posłuchał.
W TH:AW też pare fajnych utworków jest ale...


http://www.thps2site.terramail.pl/muzyka/muzyka.htm - tu masz cały soundtrack piosenek z TH:PS 2. Ok, kończymy już ten cały offtop :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:42, JayC napisał:

> A znasz może nazwy jakiś utworków z tej "najlepszej soundtrackowo" części bo chętnie bym
sobie
> posłuchał.
> W TH:AW też pare fajnych utworków jest ale...

http://www.thps2site.terramail.pl/muzyka/muzyka.htm - tu masz cały soundtrack piosenek z TH:PS
2. Ok, kończymy już ten cały offtop :D.


Mało tych piosenek jest w THPS 2 myślałem że więcej ale muzyka i tak jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ee rozmawiaj już o THAW.Miało być koniec offtopu.Może i mało ale zawsze coś nie narzekaj. xD.
Co uważacie o parkour w THAW ? ja sądzę ,że to dobry pomysł choć "parkórowych" tricków jest mało ale fajnie ,że parkour jest no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować