Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Dnia 03.09.2007 o 12:31, dambialko napisał:

a to wkurzenie ????

pare ludzie jest na forum i miało z tym problem tzn. są dwie możliwości :
- albo nie wiemy dokładnie o co chodzi z zadaniem
- albo błąd gry - tzn. nie zalicza tricków ( kilku osobom się to zdarzało, że nie zalicza tricków/zadań i nie ma chyba na to patcha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 14:28, Sebo7 napisał:

- albo błąd gry - tzn. nie zalicza tricków ( kilku osobom się to zdarzało, że nie zalicza tricków/zadań
i nie ma chyba na to patcha )



Jest na to patch xD Chcesz link do pacha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem dodac :
możesz podac link, bo Ktoś może skorzysta, bo komuś może nie zalicza jakiegoś zadania, które jest potrzebne do " popchnięcia " fabuły dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie:
Czy można robić to samo co na tym forum robią inni ,czyli reklamują swoje klany Np:GramDriving.pl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem jestem w misji gdzie trzeba namowic Tony Hawka do tego by wystapil w filmie. I muszę zrobić airwala na spine transferze i za chiny nie mogę tego zrobić. Czy airwalk to trik specjalny czy zwykły i ogólnie jak go zrobić??? proszę o szybka odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:39, PRINCE JANEK napisał:

Mam problem jestem w misji gdzie trzeba namowic Tony Hawka do tego by wystapil w filmie. I
muszę zrobić airwala na spine transferze i za chiny nie mogę tego zrobić. Czy airwalk to trik
specjalny czy zwykły i ogólnie jak go zrobić??? proszę o szybka odpowiedź.


Jeśli od THPS nic się nie zmieniło, airwalk to zwyczajny grab. Wystarczy wcisnąć przycisk odpowiadający za graba i któreś dwa przyciski kierunkowe, już nie pamiętam, które. Wydaje mi się, że dół i lewo albo prawo. Jeśli nie możesz wykonać tego triku, spróbuj skorzystać z THAWowego niuansu jakim jest tryb Focus, czyli skupienia. A najlepszą metodą jest powtarzanie aż do skutku. Wiem, co mówię - gdyby nie upór nie byłbym tu, gdzie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:39, PRINCE JANEK napisał:

Mam problem jestem w misji gdzie trzeba namowic Tony Hawka do tego by wystapil w filmie. I
muszę zrobić airwala na spine transferze i za chiny nie mogę tego zrobić. Czy airwalk to trik
specjalny czy zwykły i ogólnie jak go zrobić??? proszę o szybka odpowiedź.


Z tego co pamiętam, Airwalk to strzałka w dół +grab. Tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:25, paweldomar1 napisał:

Z tego co pamiętam, Airwalk to strzałka w dół +grab. Tyle:)


Strzałka w dół + grab to tailgrab. W airwalku dochodzi jeszcze jakiś kierunek.

@PRINCE JANEK: przed zadaniem znajdź jakąś rampę i popróbuj kombinacji strzałki w dół z kierunkami, na pewno znajdziesz airwalka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:27, JayC napisał:

> Z tego co pamiętam, Airwalk to strzałka w dół +grab. Tyle:)

Strzałka w dół + grab to tailgrab. W airwalku dochodzi jeszcze jakiś kierunek.

@PRINCE JANEK: przed zadaniem znajdź jakąś rampę i popróbuj kombinacji strzałki w dół z kierunkami,
na pewno znajdziesz airwalka.

To załeży jaki skate... Ja mam ustawione kombinację w duł, grab i w lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:33, W.S.A.D napisał:

To załeży jaki skate... Ja mam ustawione kombinację w duł, grab i w lewo.


To ci skejci na początku trybu fabularnego też mają inne ustawienia? Myślałem, że różnią się tylko wyglądem i statystykami. Co do kolejności, to wydaje mi się, że najpierw kierunki, a potem grab. Bo jak naciśnie się dół + grab i kierunek to zrobi tailgraba i zacznie się obracać w wybranym kierunku... tak mi się przynajmniej wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:48, PRINCE JANEK napisał:

No więc pisze ze ten airwalk robi się tak: \/ + > + Grab. ale mi to nie wychodzi :(


Na to jest najlepsza rada "po prostu próbuj, kiedyś wyjdzie". Najlepiej najedź na rampę, wyskocz, wciśnij obydwa przyciski kierunkowe i grab. Musi się udać.

Dnia 04.09.2007 o 17:48, PRINCE JANEK napisał:

Mam jeszcze jeden problem jak zrobić nollie i co znaczy symbol takie ''N''w kółeczku??


Nollie to postawa, a z tego, co mi wiadomo, postawę zmienia się wciskając ''0'' na numerycznej przy standardowym ustawieniu klawiszy. Będzie napisane pod licznikiem w jakiej jesteś postawie. A ''N'' w kółeczku... sam nie wiem, może właśnie Nollie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:48, PRINCE JANEK napisał:

No więc pisze ze ten airwalk robi się tak: \/ + > + Grab. ale mi to nie wychodzi :(
Mam jeszcze jeden problem jak zrobić nollie i co znaczy symbol takie ''N''w kółeczku??

A klikasz jednocześnie? najpierw spróbuj w dół a zaraz po chwili w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować