Zaloguj się, aby obserwować  
1947

Tony Hawk's American Wasteland

1671 postów w tym temacie

Ok, dzięki, największy problem miałem z tymi ostatnimi chorągiewkami, bo zostawało mi dosłownie 3 czy 4, a nie naliczało. A ustawienie klawiszy mam standardowe... i wcale nie wiem, czemu CDA po nim jeździło. Gra się całkiem wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 19:48, JayC napisał:

Ok, dzięki, największy problem miałem z tymi ostatnimi chorągiewkami, bo zostawało mi dosłownie
3 czy 4, a nie naliczało. A ustawienie klawiszy mam standardowe... i wcale nie wiem, czemu
CDA po nim jeździło. Gra się całkiem wygodnie.

Czytałem recke THAW wcale nie pisał, że się kitnie gra tylko coś w tym stylu" można jeździć jak się ustawi sterowanie na spację i C V B ale czasem jest trudno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 19:59, Dominik000 napisał:

Czytałem recke THAW wcale nie pisał, że się kitnie gra tylko coś w tym stylu" można jeździć
jak się ustawi sterowanie na spację i C V B ale czasem jest trudno"


No faktycznie, THAWa się nie czepiali, ale z tego, co mi wiadomo, sterowanie nie zmieniło się wiele od THPSów, a po THPSach jeździli, ale bodaj nie CDA, tylko KŚ GRY. W każdym razie grało się kiedyś na spacja + CVB, ale na standardzie jest o wiele wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 19:48, Sebo7 napisał:

zapomniałem dodac :
możesz podac link, bo Ktoś może skorzysta, bo komuś może nie zalicza jakiegoś zadania, które
jest potrzebne do " popchnięcia " fabuły dalej


Sebo7 nie zalicza ci zadana? Mogę ci podać linka do patcha co nabija triki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytaj uważnie
mi nie potrzeba żadnego patcha, tylko mówię, że kilka osób ma problem z zadaniami bo nie zalicza tricku i IM ( nie mi ) możesz podac link do patcha bo prawdopodobnie im się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gierka będzie chodzic płynnie na przynajmniej średnich detalach na tym kompie?
Pentium 4 2.6ghz, 1024 ram ddr 400, radeon 9550Xt 128/128 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 13:02, owczar4 napisał:

Czy gierka będzie chodzic płynnie na przynajmniej średnich detalach na tym kompie?
Pentium 4 2.6ghz, 1024 ram ddr 400, radeon 9550Xt 128/128 mb.

pójdzie (: masz mało mb ale powinna chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 14:17, dambialko napisał:

> Czy gierka będzie chodzic płynnie na przynajmniej średnich detalach na tym kompie?
> Pentium 4 2.6ghz, 1024 ram ddr 400, radeon 9550Xt 128/128 mb.
pójdzie (: masz mało mb ale powinna chodzic

Mało mb w karcie? A u ciebie jak chodzi na tym radku "9660"?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 18:26, Kirol napisał:

Elo

Jak zrobic filmik z gry THAW??

Najlepiej jakimś programem typu Fraps. Ściągasz>instalujesz>odpalasz>minimalizujesz>odpalasz gre>wciskasz f9 i nagrywasz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=467&p=916 - szczegółowe wymagania sprzętowe
IMHO :
procesor - ok
ram - ok
karta graf. - trochę mało ramu na karcie, ale myślę, że w połączeniu 1024 RAM + 128 MB na karcie powinno byc ok ,
ale, jest taka dziwna sprawa z THAW''em bo czasami się zacina, mimo, że masz wypas kompa, przewyższa wymagania zalecane, ale i tak czasami się zetnie i nie wiemy od czego to zależy :(, ale jeżeli miałbym Ci gre polecic/odradzic zdecydowanie wybrałbym polecic :) bo gra jest super, tylko krótka, ale jest jeszcze tryb wieloosobowy, jeżeli chcesz dokładniejszej oceny gry, przez uzytkowników użyj wyszukiwarki ( w tym temacie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2007 o 18:53, PRINCE JANEK napisał:

Tak jak z każdej innej gry. Czyli musisz mieć Frapsa i windows movie marker (lub coś innego)
:) Ja muszę mój filmik z THAwka wysłać do sieci...


np. Na www.youtube.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>sztachała?
tzn. przycinała ?, zawsze przycina się podczas przechodzenia między miastami itd.,
a jeżeli przycina Ci się prawie cały czas to wypróbuj moje sposoby tzn. najpierw uzyj wyszukiwarki w tym temacie i znajdziesz 2 sposoby
1 z profilami
2 z ust. graficznymi
ps zapomniałem, jakie masz ustawienia kompa, spełnia wymagania ?, nie masz przypadkiem wirusów ? przeskanuj antywirusem na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować