Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda znów wykorzysta czyjąś markę

126 postów w tym temacie

Jeżeli Bethesda wykorzystując kolejną znaną w świecie gier markę, zrobi to tak samo umiejętnie i profesjonalnie jak w przypadku Fallouta 3, to absolutnie nie mam nic przeciwko temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój tej firmie ze wam się nie podoba ich koncepcja gier nieznaczny ze nie podoba się wszystkim . Przestańcie tez wieszać psy na ser TES zwłaszcza na Oblivionie Kiedyś sam miałem awersje do Morrowinda ale już niema po dokładniejszym przyjrzeniu się mu nawet mi się podoba . Oblivion też fajny Obydwie gry wciągaj i naprawdę idzie się w nie wczuć w klimat tam przedstawiony i nie jestem tu jakimś fanatycznym fanem TES bo większym entuzjazmem darze serie Gothic (najlepsza oczywiście jest G3 w dodatek jeszcze nie grałem ale ma ) .Co do Wrót Baldura (baldurs gate) nie macie się co martwić bo 3 częścią zajmie się firma która wypuściła poprzednie cześć.ps ma nawet dodatki do Obliviona A Morowinda w wydani gdzie są one zaimplementowane z grą
Ta nowa produkcja to może być coś nowego tyle że na już wypróbowanym schemacie
-"bethesda pracuje nad nową grą, o której na razie nie wiadomo nic."
Może to być tylko podobna do jakiegoś hitu z przeszłości lub czymś w rodzaju klona
"Nic, poza jednym małym szczegółem. Produkcja ta jest oparta na licencji wypromowanej przez inne studio"
Mam na myśli to że grając w te grę Y będą nasuwały się skojarzenia z gry Z
Jeśli mowa o F3 to hoc w niego nie grałem damnie to nie RPG. Czemu bo dla mnie RPG oprócz tego co wynika z definicja tego skrót musi dziać się ze tak powiem w czasie mieczy i oczywiście zawierać magie (tzn muszą być w grze czary) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 21:14, Rethas napisał:

Owszem, standardowy, ale wtedy się przekonasz, że może ktoś nie ma czasu/pieniędzy/chęci
na dodawanie do gry wszystkiego, co sobie zażyczą gracze. Jak tak bardzo tego chcesz,
to stwórz sobie jakiegoś moda. Wielu twórczych graczy tak i robi, jedni z lepszym, inni
z gorszym skutkiem, ale popieram taką działalność, hehe.


Ciekawe podejście to co, zamiast wody do chleba i soli to można spokojnie do tego ciasta sikać no nie, przy dobrym wymieszaniu nikt nie poczuje róznicy -ach i będzie można ten chleb reklamować jako produkt regionalny tylko z naturalnych produktów, bez żadnych konserwantów..:) i wiesz co ludzie pewnie będą go kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wybacz, ale czy twój post to tak na poważnie napisałeś..?? Bo czytam to i nie wiem co mam powiedzieć...umiejętnie..? Profesjonalnie..?? khem czy my mówimy o tej samej Bethezdzie..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 03:14, Y8U napisał:

Jeśli mowa o F3 to hoc w niego nie grałem damnie to nie RPG. Czemu bo dla mnie RPG oprócz
tego co wynika z definicja tego skrót musi dziać się ze tak powiem w czasie mieczy i
oczywiście zawierać magie (tzn muszą być w grze czary) .

Dziwna definicja RPG :) Ale f3 ma trochę magii. Są tam orki i magiczne ubrania :) Wiesz, właściwie to ktoś z beth powiedział, że dla niego RPG to rycerz na koniu machający mieczem, czy jakoś tak :) Więc właściwie to chyba nawet twórcy f3 nie uważają go za rolpleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie Bethesda nic nie daje od siebie tylko kopiuje pomysły innych firm... czyżby twórcy serii the elder scrolls chcieli zakończyć swoją działalność zostawiając po sobie kontynuacje nie swoich gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować