Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bethesda znów wykorzysta czyjąś markę

126 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2009 o 15:11, czaczi87 napisał:

upośledzioną


Hę, znaczy się, jak strzelasz do przeciwnika to mu śledzionę widać?

Dnia 29.01.2009 o 15:11, czaczi87 napisał:

Gdyby Bethesda ruszyła Tormenta to bym chyba umarł.


LOL, zamiast umierać załóż komitet protestacyjny, szkoda życia po prostu.

Jeju, czytając komenty dochodzę do wniosku że miałbym niezłą radochę z jęków fanów jakby B. wzięła się za Planescape:"Tournament". Luzik, najwyżej nie kupicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bethesda pomyślnie zaliczyła ekspansje na rynek azjatycki - sprzedaż nie jest oszałamiająca, ale na początku nie można chcieć wszystkiego. Co do planów Bethesdy odnośnie stworzenia gry na licencji innego studia - hm, tutaj to nawet zgadnąć nie idzie. Na pewno coś wynajdą i wskrzeszą, tylko ciekaw jestem, jak będzie z rezultatem. W Fallouta 3 nie grałem, ale z tego co słyszę, to fani poprzednich odsłon tego kultowego RPGa nie są zachwyceni tą produkcją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjaliści od bezceremonialnego gwałcenia wszystkiego, co dobre, którym brak wyobraźni, by stworzyć własne uniwersum "zaopiekują się" kolejną marką? Jeśli tkną jakąkolwiek związaną z gatunkiem RPG (choćby wiekowe już, ale cudowne Darklands, Lands of Lore etc.) - ZABIJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uniwersum The Elder Scrolls jest najlepszym przykładem że Beth nie ma wyobraźni żeby stworzyć własne uniwersum -_-
Ja pierdole, ludzie już narzekają a nawet nie wiedzą na co.
Aż żal czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:07, Nagaroth napisał:

Uniwersum The Elder Scrolls jest najlepszym przykładem że Beth nie ma wyobraźni żeby
stworzyć własne uniwersum -_-
Ja pierdole, ludzie już narzekają a nawet nie wiedzą na co.
Aż żal czytać.


Żal czytać - bez urazy - wypociny niedoinformowanego osobnika twego pokroju.
Ludzi, którzy stworzyli serię TES w Bethesdzie DAWNO JUŻ NIE MA, odeszli przed/w trakcie/po zakończeniu prac nad Morrowindem. Verstanden?
Oblivion pokazał, że aktualnie zatrudniona pod dawnym szyldem banda nawet z tą marką ma problemy, a Fallshit 3 to nic innego, jak klon rzeczonego "hitu" przypurowany BoS i Vault Boy''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 14:57, deuser napisał:

czy tylko mi się wydaje czy to nie jest niewłaściwa droga.. przecież odmawiając sobie
a co gorsza odradzając coś o czym się nie ma bladego pojęcia znajomym i nie tylko, bo
piszesz również na forum w necie to zwykła jawna prowokacja.. bowiem można odnieść wrażenie
że ktoś sponsoruje takie wypowiedzi, ale komu by zależało na takim stanie rzeczy.. czyli
czy to nie jest zwykła głupota?? ;>


Wśród znajomych pełnię rolę pewnego autorytetu w sprawie gier cRPG, bo są oni tylko niedzielnymi graczami tego gatunku i dosyć cenią sobie polecone przeze mnie gry. Wyraziłem o nowym Falloucie swoją opinię a oni stwierdzili, że postapokaliptyczny Oblivion to nie to, czego by chcieli. Jeśli sądzisz, że prowadziłem krucjaty przeciwko F3 i wyrywałem im pudełka z rąk, gdy chcieli iść z nimi do kasy w sklepie, to się mylisz.
A kupując F3 nawet po to, by później spalić pudełko rytualnie na stosie, tylko napełniam kieszenie panom z B.

Dnia 29.01.2009 o 14:57, deuser napisał:

i ja myślałem podobnie do puki nie znalazło się zbędnych pare groszy i skorzystałem z
ostatnio zorganizowanej promocji.. Fallout 3 jest świetny! ale i mocno kontrowersyjny
ale to już wszyscy doskonale wiemy :D


Dla mnie granie w Morrowind to był ból. Kolega przed sprzedaniem Obliviona pożyczył mi go na tydzień. Grę oddałem po dwóch dniach, a ona poszła dalej gdzieś na Allegro. Nie daje to ani mi, ani moim znajomym powodów do sądzenia, że F3 będzie dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:26, Principes napisał:

> Uniwersum The Elder Scrolls jest najlepszym przykładem że Beth nie ma wyobraźni
żeby
> stworzyć własne uniwersum -_-
> Ja pierdole, ludzie już narzekają a nawet nie wiedzą na co.
> Aż żal czytać.

Żal czytać - bez urazy - wypociny niedoinformowanego osobnika twego pokroju.
Ludzi, którzy stworzyli serię TES w Bethesdzie DAWNO JUŻ NIE MA, odeszli przed/w trakcie/po
zakończeniu prac nad Morrowindem. Verstanden?
Oblivion pokazał, że aktualnie zatrudniona pod dawnym szyldem banda nawet z tą marką
ma problemy, a Fallshit 3 to nic innego, jak klon rzeczonego "hitu" przypurowany BoS
i Vault Boy''em.


A więc to że odeszli z firmy automatycznie odbiera Beth autorstwo TES? Wspaniale :)

Dnia 29.01.2009 o 16:26, Principes napisał:

aby casualom wmówić, że
to oni je zrobili..

Tak, bo marzeniem Bethesdy jest bycie ciąganym po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:52, Nagaroth napisał:

A więc to że odeszli z firmy automatycznie odbiera Beth autorstwo TES? Wspaniale :)


Ale początki serii TES, czyli moment stworzenia tego świata, to już przeszłość. Od tego czasu skład Bethesdy zmienił się mocno, pod tą samą nazwą kryją się zupełnie inni ludzie. I ci na razie pokazują, że nie potrafią sami wymyśleć niczego nowego. Najpierw Fallout 3 - który naprawdę nie miałby tylu krytyków gdyby ukazał się pod zupełnie inną nazwą - teraz kolejny recycling. Kiedyś Bethesda potrafiła stworzyć coś oryginalnego, ale wyewoluowała w firmę, która tego nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 16:26, Principes napisał:

- ZABIJĘ.
banda


Ty wiesz czasami co piszesz?

Dnia 29.01.2009 o 16:26, Principes napisał:

Nagaroth: Bethesda teraz będzie odkopywać jakieś stare tytuły, aby casualom wmówić, że to oni je zrobili..


A myślałem, żeby zarabiać pieniądze.

Dnia 29.01.2009 o 16:26, Principes napisał:

Od tego czasu skład Bethesdy zmienił się mocno, pod tą samą nazwą kryją się zupełnie inni ludzie.


Jak w wielu firmach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 18:37, Szafir4 napisał:

Co byście zrobili, gdyby okazało się, że to Need for Speed?

Pomyslalbym, ze pasuje, bo bethesda ma tyle samo doswiadczenia w robieniu samochodowek co w robieniu RPGow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz szanowny panie jestem osobą która ma swoje lata i tak grałem w te wszystkie starociowate cRPG-i ba nawet je jeszcze posiadam w wydaniach premierowych, zwłaszcza P:T w wydaniu premierowym nigdy się nie pozbędę szkolda tylko, że koszulka dawno już poddała się siepaczom czasu, grałem też w te cRPG-i od Bethezdy i owszem mam i Obliviona i mam Fallouta 3 i naprawdę patrząc na to przez pryzmat czasu nie zadawalają mnie dzisiejsze cRPG-i które podobno nazwywane są best RPG ever bo takie teksty pojawiały się wokół ostatnich tytułów bethezdy, ja nie będę psioczył ani udowadniał, że nie jestem fanbojem płaczącym za marką fallouta, zwał jak zwła, mam po prostu inny gust, w tym guście zaś nie leży nazywanie takich gier jak oblivion czy Fallout 3 jako cRPG bo osobiście uważam je za gry bardzo płytkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koszulka też już dawno się poddała. ;( Kiedyś Torment mi sie nie podobał a później zrozumiałem, że to jednak była wspaniała gra.

Fallout 3? Dodatek w postaci wojennej zawieruchy? Fallout nie jest o wojnie, on jest o tym co było po wojnie. Ale w sumie też nie ma się co tłumaczyć z własnych upodobań. Przy nowym F zasnąłem, był to efekt zadziwiająco podobny do tego jaki miałem przy Oblivionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 18:37, Szafir4 napisał:

Co byście zrobili, gdyby okazało się, że to Need for Speed?


Ucieszyłbym się. Wtedy ludzie z Bethesdy pokazaliby na co ich tak naprawdę stać. Udowodniliby, że można spie***lić coś co już jest spie***lone.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do P:T - ktoś już pisał, że nawet gdyby Bethesda chciała, to i tak nie mogłaby zrobić ewentualnej kontynuacji tej gry ze względu na to, że nie posiadają do niej praw. Poza tym uniwersum Planescape od kilku dobrych lat jest martwe, a podręczniki do niego nie są wydawane.

Mam tylko cichą nadzieję, że nie wezmą się za gry Troiki (Arcanum 2, ugh ~~), ani nie skubną licencji od White Wolfe''a w celu zrobienia czegoś w Vampire: the Requiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 19:00, Malcollm napisał:

grałem też w te cRPG-i od Bethezdy i owszem mam i Obliviona i mam Fallouta 3 i
naprawdę patrząc na to przez pryzmat czasu nie zadawalają mnie dzisiejsze cRPG-i


No to high-five bo Oblivion mnie uśpił, zdołałem wyjść tylko z lochów.

Dnia 29.01.2009 o 19:00, Malcollm napisał:

mam po prostu inny gust, w tym guście zaś nie leży nazywanie
takich gier jak oblivion czy Fallout 3 jako cRPG bo osobiście uważam je za gry bardzo
płytkie


No i nie mam nic przeciwko. Ale jak już nazywasz się fanem starych cRPGów to mam prawo wymagać od Ciebie więcej, tak? Tak więc żadnych literówek, żadnych byków, trzymamy klasę Starej Gwardii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować