Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Resident Evil 5 - gigantyczna sprzedaż?

29 postów w tym temacie

Tym razem jednak może być 6 milionów. Ale na pewno nie w ciągu miesiąca. Ma być gra przez neta.

Zresztą to będzie gra akcji a nie survival horror a ludzie patrzą teraz żeby w grach akcja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 15:29, Mychaa napisał:

I tu niestety spotkała mnie niemiła niespodzianka. Brak obsługi myszy sprawił że o mało
sobie palców nie połamałem na klawiaturze,


Z tego co pamiętam, wyszedł malutki mod, który dodawał obsługę myszki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2009 o 22:30, Vojtas napisał:

> I tu niestety spotkała mnie niemiła niespodzianka. Brak obsługi myszy sprawił że
o mało
> sobie palców nie połamałem na klawiaturze,

Z tego co pamiętam, wyszedł malutki mod, który dodawał obsługę myszki. :)

Tak, ale nie działa z polską wersją gry. Można go uruchomić po paru zabiegach, jednak dzięki temu tracimy część textur w grze :). Poza tym mod jest na bazie gałki analogowej od pada i dziala to średnio, żeby nie powiedzieć bardzo źle. Ja nie mogłem się do tego przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem niegdyś na PS2 w jakiegoś RE, nawet nie pamiętam która część. W każdym razie gra nie zrobiła na mnie wrażenia w ogóle. Dla mnie nic ciekawego, na pewno nie dorzucę "cegiełki" do tych planowanych milionów sprzedanych kopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 00:42, Konował napisał:

Grałem niegdyś na PS2 w jakiegoś RE, nawet nie pamiętam która część. W każdym razie gra
nie zrobiła na mnie wrażenia w ogóle. Dla mnie nic ciekawego, na pewno nie dorzucę "cegiełki"
do tych planowanych milionów sprzedanych kopii.


A to ważne która część, bo pierwsze części różnią sie od 4 i 5. RE4 to juz zupełnie inna gra. Z surviwal horroru zrobił sie z tego całkiem klimatyczny FPS. Zanim skreślisz więc 5 zerknij na demo (jak będzie) lub pooglądaj gameplaye. Ewentualnie zagraj w 4. Ale nie skreślaj jej tak szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahah śmieszny ten temat . . Grałem w demo na X-klocku tylko grafika poprawiona . . . Nie można strzelać w biegu . . . ładować też . śmieszne celowanie .. nie wiem . czy to tak aż sie sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RE 5 może się sprzedać w takiej wielkiej ilości ponieważ np.Gears of War 2 na samym XBOX 360 sprzedała się w 4 mln. sztuk .RE jest na pewno bardziej zasłużoną marką dla graczy(bardziej konsolowych) i na wszystkich platformach sprzeda się te 6 mln. sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2009 o 07:20, mas1213 napisał:

hahah śmieszny ten temat . . Grałem w demo na X-klocku tylko grafika poprawiona . .
. Nie można strzelać w biegu . . . ładować też . śmieszne celowanie .. nie wiem . czy
to tak aż sie sprzeda

Wiesz miała to samo i jakoś zostałą jedną z najlepiej ocenianyh gier w histori. Dodajmy do tego że poprzednie częsci miały jeszcze mniejsze możliwości celowania przy statycznej kamerze ale mimo to ta seria jest bardzo grywalna i cholernie klimatyczna. 4 to już nie byl horror ale za to jedna z najlepszych gier akcji w jakie gralem wiec 5 ma duże szanse powtórzyć jej sukces. Poza tym większość kupujących to będą fani serii których jest nie malo i chcą poznać dalszy ciąg histori, zobaczyć walke Chrisa z Weskerem (ciągle mnie intryguje też ten grób Jill z trailera, o co w tym chodzi?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłoby się to sprzedać w nawet 20 milionach, dość już mam tego czytania o tym jak Call jest na pierwszym miejscu itd. Dziwi mnie w ogóle fakt, że tak totalnie oskryptowany tytuł ciągle robi furorę, ale to zapewne dzięki multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować