Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Z wycieczką do redakcji CD-Action: akt drugi, scena pierwsza

168 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2009 o 01:41, Vojtas napisał:

Rob

Chodziło mi głównie o przetestowanie streamingu z różnych providerów. Neo akurat jest
największą tego typu usługą - nie wiem, jak można było coś takiego zlekceważyć.


Pomyślałeś o tym że te problemy pojawiają się dopiero przy dużym obciążeniu łącza i nie było możliwości sprawdzić tego przed wprowadzeniem usługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:00, rob006 napisał:

Pomyślałeś o tym że te problemy pojawiają się dopiero przy dużym obciążeniu łącza i nie
było możliwości sprawdzić tego przed wprowadzeniem usługi?


A skąd mam wiedzieć że chodzi wyłącznie o duże obciążenie? Nie zdziwiłbym się, gdyby gram.pl z założenia Neo nie lubił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:35, Vojtas napisał:

Nie zdziwiłbym się, gdyby gram.pl z założenia Neo nie lubił.


Chryste...
Jest jakiś konkurs na najbardziej bzdurne teorie spiskowe? Albo najbardziej naciągane pretensje do gram.pl? O niczym nie wiem, a chętnie wziąłbym udział ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eej momentami Smugg jest za bardzo "zmodyfikowany". Czasami nie można go zrozumieć. :P
Ale ogólnie bardzo fajne wywiady, gites. Dobra robota. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pie...licie od rzeczy.
Mi się tam przy necie 1mb/s wczytało w 8 min i 49 sec.
A to, ze Neostradowcom się nie wczytuje może być równie dobrze winą neostrady, która lubi robić różne "żarty".
Przykład ?
Poczatek grudnia - Neostrada blokuje swoim użytkownikom dostęp do irc.ircnet.pl (chyba najwiekszy polski server IRC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:47, rob006 napisał:

Jest jakiś konkurs na najbardziej bzdurne teorie spiskowe? Albo najbardziej naciągane
pretensje do gram.pl? O niczym nie wiem, a chętnie wziąłbym udział ;).


Tak się nieprzyjemnie składa, że serwery gramu faktycznie nie lubią się z neostradą. Tego nie można zaprzeczyć.

--> Ewpol

Dnia 31.01.2009 o 11:47, rob006 napisał:

Pie...licie od rzeczy.


Obawiam się, że jednak większość (dane wyssane z palca) użytkowników gramu korzysta z neostrady. Jeśli gram nie działa z neo, to w gramie powinni coś z tym zrobić (i prawdopodobnie coś z tym robią).
To że Tobie działa, to że mi działa, wcale nie oznacza, że reszta nie ma racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 12:21, Furrbacca napisał:

Tak się nieprzyjemnie składa, że serwery gramu faktycznie nie lubią się z neostradą.
Tego nie można zaprzeczyć.


Ale to, że nie lubią się, bo gram.pl chce zrobić na złość użytkownikom neo i specjalnie stwarza im problemy, żeby mogli sobie ponarzekać, to już jest teoria zbyt daleko posunięta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z neostradą się nie lubią. Ja takowej nie posiadam. Gametrailers i inne serwisy o grach, YouTube, oglądanie filmowych trailerów w hd - żaden problem.
Gram.pl - po prostu żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakrycznie narzekacie na neta ;/
Włączyłem - obejrzałem - czas 14min + ileś tam sekund i nie było czekania, cięcia filmiku = 0 Problemów.
Skończcie zwalać wszystko na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 12:54, Legancy napisał:

Skończcie zwalać wszystko na gram.pl


Wygląda na to, że obcokrajowcy lubią mnie bardziej niż ten portal. Na szczęście nie są jedynymi w tej branży, dla przykładu na gry-online.pl nie mam problemu z filmami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 11:47, rob006 napisał:

Chryste...
Jest jakiś konkurs na najbardziej bzdurne teorie spiskowe? Albo najbardziej naciągane
pretensje do gram.pl? O niczym nie wiem, a chętnie wziąłbym udział ;).


Nie ma w tym absolutnie nic naciąganego. :)
Odkąd pamiętam, serwis informacyjny Gram oraz sklep działały wolno. Stąd newsy od zawsze przeglądam przez forum - działa po japońsku, ale działa. Sądziłem, że po Wielkich Zmianach™ może być już tylko lepiej. Ale, jak widać, myliłem się. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować