Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 13:09, cybekziom napisał:

A ja mam problem.Nie lubie Hip-Hopu lecz lubie Metal.Ale wole być skatem :/
Ech...Co to za Skate co słucha Metalu . . .Jakiś emo chyba :|

omg... jaki Skate? To nazwa od dechy albo rolek i dla tych co na tym jezdza a nie od muzy. Zreszta Ci co jezdza na desce czy rolkach to zazwyczaj sluchaja rocka lub punk rocka, zreszta lepiej sie przy tym jezdzi niz przy HH.

btw. denerwujecie mnie nazywajac hip hop muzyka kiedy to cala kultura , a rap to muzyka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 13:28, Araondoion napisał:


btw. denerwujecie mnie nazywajac hip hop muzyka kiedy to cala kultura , a rap to muzyka ;p

A no właśnie:P Ale każdy już tak gada:P

BTW: Jeden kawałek z Mixtape Prosto o6 na początku mi sie nie spodobał a teraz cały czas go słucham:P
Soundkail & Jamal - Temps Maussade
Francuski HH jednak jest kozacki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:28, Araondoion napisał:

omg... jaki Skate? To nazwa od dechy albo rolek i dla tych co na tym jezdza a nie od muzy.
Zreszta Ci co jezdza na desce czy rolkach to zazwyczaj sluchaja rocka lub punk rocka, zreszta
lepiej sie przy tym jezdzi niz przy HH.

btw. denerwujecie mnie nazywajac hip hop muzyka kiedy to cala kultura , a rap to muzyka ;p


Dzieki ^_^ O to mi właśnie chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:34, NuGGet napisał:

A no właśnie:P Ale każdy już tak gada:P


mnie najbardziej denerwuja ludzie co na wszystkich Skate mowia a zazwyczaj 3/4 tych ludz deski pod nogami nie mieli ani rolek na nogach ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 16:50, Araondoion napisał:


mnie najbardziej denerwuja ludzie co na wszystkich Skate mowia a zazwyczaj 3/4 tych ludz deski
pod nogami nie mieli ani rolek na nogach ;p

No właśnie:P U mnie w mieście tak jest niestety, zobaczy ktoś szerokie spodnie i zaraz słychać "skejcior, skejcior" mimo że na desce jezdziłem może raz:P Wkurzające to jest troche:P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 16:54, NuGGet napisał:

No właśnie:P U mnie w mieście tak jest niestety, zobaczy ktoś szerokie spodnie i zaraz słychać
"skejcior, skejcior" mimo że na desce jezdziłem może raz:P Wkurzające to jest troche:P


To już chyba wszędzie tak jest ... Ja na desce jeździłem dość dawno, aktualnie tylko się szeroko noszę. I wszyscy, "Uuu, ale skejt". Nie wiem dlaczego, ale określenie "skejt" chyba już straciło znaczenie osoby jeżdżącej na desce, a określani są tak teraz wszyscy którzy noszą szeroko spodnie. Ja myślę że nie zaliczam się, ani do skejtów, ani do blockersów. A jednak ubieram się szeroko
"Spodnie za duże trzy razy, bo tak jest wygodnie i ch*& mnie obchodzi czy modnie" - Wzgórze Ya-pa-3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 17:12, kolektor napisał:

To już chyba wszędzie tak jest ... Ja na desce jeździłem dość dawno, aktualnie tylko się szeroko
noszę. I wszyscy, "Uuu, ale skejt". Nie wiem dlaczego, ale określenie "skejt" chyba już straciło
znaczenie osoby jeżdżącej na desce, a określani są tak teraz wszyscy którzy noszą szeroko spodnie.
Ja myślę że nie zaliczam się, ani do skejtów, ani do blockersów. A jednak ubieram się szeroko
"Spodnie za duże trzy razy, bo tak jest wygodnie i ch*& mnie obchodzi czy modnie" - Wzgórze
Ya-pa-3 ;)

Ja tam tylko raz jezdziłem na desce:P A szerokie spodnie nosze już chyba z 8 lat:P Troche mnie wkurza właśnie to że mówi się na mnie "skate", ja tak jak Ty, nie zaliczam sie ani do "skejtów ani do blokersów, poprostu słucham rapu i chodze w szerokich spodniach, nic więcej.
PS: Jak sie nazwya ten kawałek z którego dałeś cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka... Od 5 lat słucham punka, rocka, reggae a ostatnio zacząłem słuchać HH. Podoba mi sie 52dębiec i DonGuralesko. Co jeszcze mi polecicie?? Szczególnie polski gangsterski hip hop:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:55, Basajew napisał:

Siemka... Od 5 lat słucham punka, rocka, reggae a ostatnio zacząłem słuchać HH. Podoba mi sie
52dębiec i DonGuralesko. Co jeszcze mi polecicie?? Szczególnie polski gangsterski hip hop:P

W Polsce nie ma raczej gangsterskiego Hip Hopu, kiedyś Kaliber 44 coś próbował ale chyba nic nie wyszło z tego....
A co polecam:
- WWO (świetne teksty)
- Pono (ogólnie dobre kawałki)
- Paktofonika i Kaliber 44 (to chyba każdy zna, klasyki)
- Hemp Gru (jeśli lubisz uliczny HH to sie nie zawiedziesz)
- Fenomen (ogólnie fajne kawałki)
- DonGuralesko (mistrz:D ale już go słyszałeś:P)
A tak poza tym to:
Zipera, Pezet, kilka kawałków Peji, Tedego, Pasjonatów, Pokahontaz, O.S.T.R, THS Klika, i dużo innych:)

Ale przestrzegam przed: Mezem!, Verbą!, 18CWEL!, Ascetoholix!, i innym hip hopolo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:55, Basajew napisał:

Siemka... Od 5 lat słucham punka, rocka, reggae a ostatnio zacząłem słuchać HH. Podoba mi sie
52dębiec i DonGuralesko. Co jeszcze mi polecicie?? Szczególnie polski gangsterski hip hop:P

W Polsce nie ma raczej gangsterskiego Hip Hopu, kiedyś Kaliber 44 coś próbował ale chyba nic nie wyszło z tego....
A co polecam:
- WWO (świetne teksty)
- Pono (ogólnie dobre kawałki)
- Paktofonika i Kaliber 44 (to chyba każdy zna, klasyki)
- Hemp Gru (jeśli lubisz uliczny HH to sie nie zawiedziesz)
- Fenomen (ogólnie fajne kawałki)
- DonGuralesko (mistrz:D ale już go słyszałeś:P)
A tak poza tym to:
Zipera, Pezet, kilka kawałków Peji, Tedego, Pasjonatów, Pokahontaz, O.S.T.R, THS Klika, i dużo innych:)

Ale przestrzegam przed: Mezem!, Verbą!, 18CWEL!, Ascetoholix!, i innym hip hopolo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj, prawda, przed chwilą z Kryszkiem rozkminiliśmy żeby podissować sie troszku:P Tylko bez bluzgów itp.
Jakby co my zaczniemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja to jezdzilem na rolkach kilka lat, teraz jakbym zalozyl rolki to bym sie chyba teraz zabil ;p a szerokie spodnie nosilem tylko na jazde ;p
a tak w ogole to nie spammuj ziom ;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:08, NuGGet napisał:

Tutaj, prawda, przed chwilą z Kryszkiem rozkminiliśmy żeby podissować sie troszku:P Tylko bez
bluzgów itp.
Jakby co my zaczniemy:P



No więc zaczynam:P

Nugget, Orzeszku rozszarpie Cię dzisiaj jak zwierzę.
Umieraj, umieraj powoli frajerze.Nie masz szans na atak podpowiem Ci szczerze.
Ja przy Tobie jak grizlly ja warknę,Ty uciekasz,chowasz się przed moimi dissami w samych miejskich ściekach.
Zaraz napiszesz,ze zapodaje jak Mez?? Nie kpij ze mnie nie jestem gej.
Mój tekst się składa jak drewno i klei, Twoje nie ma szans w ogóle,bo jak domek z kart się rozpada,do miejskiego rynsztoka razem z Tobą wpada.
Więc stary nie masz co mnie atakować, szans 0 w tej walce posiadasz, Ty możesz atakować księdza,inaczej się spowiadać.
Więc dzieciak do kościółka spadać,a nie na forum śmieszne dissy odstawiać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 18:18, Kryszek napisał:


No więc zaczynam:P

Nugget, Orzeszku rozszarpie Cię dzisiaj jak zwierzę.
Umieraj, umieraj powoli frajerze.Nie masz szans na atak podpowiem Ci szczerze.
Ja przy Tobie jak grizlly ja warknę,Ty uciekasz,chowasz się przed moimi dissami w samych miejskich
ściekach.
Zaraz napiszesz,ze zapodaje jak Mez?? Nie kpij ze mnie nie jestem gej.
Mój tekst się składa jak drewno i klei, Twoje nie ma szans w ogóle,bo jak domek z kart się
rozpada,do miejskiego rynsztoka razem z Tobą wpada.
Więc stary nie masz co mnie atakować, szans 0 w tej walce posiadasz, Ty możesz atakować księdza,inaczej
się spowiadać.
Więc dzieciak do kościółka spadać,a nie na forum śmieszne dissy odstawiać ;) :P


No to jedzieeem:P

Kryszek, w tych wersach Cie rozłoże,
Razem z mezem do trumny Cie włoże, nawet sam Bóg Ci nie pomoże,
bo mezo to Twój ziom, na wiosce macie wspólny dom,
za tym domem uprawiacie rzepe, Wasz kumpel to Endrju Lepper,
razem z nim pijecie herbate, rozwale Cie jak szmate,
nic po Tobie nie zostanie, zniszcze Cie jak domek z kart,
w tym temacie nic nie jesteś wart,
twoje rymy mnie nie ruszają, jestem zachartowany jak chart,
a tak wogóle ten Twój diss to jakiś żart...

:P:P:P
Ale faze mam z tych dissów:P Niech sie znowu zacznie to co kiedyś, każdy jedzie po sobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 23:35, Kryszek napisał:

No to panowie ocencie kto lepiej zdissował,ja czy nugget i sami walczcie:P

Walić to kto lepiej, a kto gorzej:P Niech wszyscy zaczną się dissować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz znaczenia nabrało określenie Skater jak juz cos.
Tak samo jak bylo z tancerzami - teraz b-boyie.

19 Lipca w Warszawskiej Stodole jest Wu Tang Clan....:O
Czemu ja bede w Anglii? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 20:26, NuGGet napisał:

Ale faze mam z tych dissów:P Niech sie znowu zacznie to co kiedyś, każdy jedzie po sobie:P


To wyskocz :]
Jutro o 21:15 mam lot z Krakowa do Liverpoolu, jak tylko zalokuje sie w nowym mieszkaniu, odpowiem:] Po swojemu..:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować