Zaloguj się, aby obserwować  
Shade

Rap, Hip-Hop, Kultura i wszystko co związane...

17267 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 01:01, Pawlo100 napisał:

Powinno sie mówić mieszanka reggae i hip-hopu

Powinno się mówić Dancehall...Albo Ragga. (ale ten cały Sean Paul to raczej to pierwsze).
A dobre polskie ragga to moze byc np. NDK albo Dreadsquad;)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem jak ty, ja nie mam bólu wcale, rap nie zabrał mi nic, to ja mu wszystko zabrałem...", czyli teledysk do (IMHO najlepszego, ale ile razy ja to już pisałem... ;]) kawałka z najnowszej płytki Molesty Ewenement znalazł się na YouTube. To świetna okazja dla tych, którzy nie posiadają "Nigdy nie mów nigdy", ale jednocześnie chcieliby stestować. Link do klipu: http://youtube.com/watch?v=ai2ifhdYD5o
Enjoy! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego! Do Polańczyka ( 20km ode mnie) przyjeżdża Pokahontaz 14 lipca! Super bo do małych miejscowości nikt nie zagląda, a nam potrzeba dobrej muzy! Dobrze, ze to sobota bo nie będe w pracy :P Cieszę się niesamowicie. Tylko gdzie te tysiące ludzi się powieści. Przyjedzie pół podkarpacia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:08, Araondoion napisał:

hmm w sumie sredniawy ten teledysk ;)

No może tak, ale ja tam jaram się kawałkiem, nie klipem xD

Dnia 26.06.2007 o 15:08, Araondoion napisał:

ja i tak wole "wolne myśli" ;)

"To są moje wolne myśli, wiesz, dla tych, którzy dziś tu przyszli" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:14, Damian14BO napisał:

No może tak, ale ja tam jaram się kawałkiem, nie klipem xD

kawalek dobry, ale ja sluchajac go juz widzialem oczami wyobrazni w teledysku "a 17stki chodza z wozkami na spacer" a tu lipa ;)

Dnia 26.06.2007 o 15:14, Damian14BO napisał:

"To są moje wolne myśli, wiesz, dla tych, którzy dziś tu przyszli" :P

dla mnie genialny kawalek pele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 15:16, Araondoion napisał:

dla mnie genialny kawalek pele ;)

Nooo. Ostatnio przypomniałem sobie o "Autentykach" Pelsona i Vienia. Przypasował mi kawałek "Prawdziwy R.A.P", a w "Wolnych myślach" dobry jest motyw o dragach: "odnalazłem siebie nie w proszku, bo to złudne niebo, pełne zdradliwych bożków" Fucka da pol.... oops, da drugs, i mean" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yo ja poraz kolejny polecam płyte Miłosza :D
Miuosh - Projekcje
Wypas i wogóle...można ściągnąć legalne Mp3 lub zamówić płytkę za jedyne 15 zł !
A mówię wam, że warto !
Tu można ją zamówić : http://www.sklep.maxflorec.com/product_info.php?cPath=22&products_id=48
Warto Warto Warto :D
A i kto ma jeszcze 20 zł na wydanie polecam wcześniejszą płytę z Puq''em "Projektor - Miraż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu mam neta:D Przez 4 dni bez kompa, cos sie zje**** z monitorem;/ Umieralem juz:P
Pieprzone gram.pl uzaleznia:P Caly czas mi sie na forum chcialo wejsc:P

BTW: Chyba polubilem sluchac Tedzika:P Ostatnio na 4Fun.TV widzialem teledysk "Blask" i sie nawet spodobalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj lub przedwczoraj na 4Fun-ie czekałem na jakiś inny hip-hopowy kawałek, a przedtem leciał właśnie "Nie jestem na tak". Z braku laku słuchałem, ale jakoś niespecjalnie mi się spodobał. I widzę, że przeszedłeś transformację :P (zacząłeś używać POL-fontów :P). Z początku ciężko się przestawić, wiem, bo też tak miałem ;]

@stiffyone: Ja i tak zawsze wolałem "Chwile ulotne" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:48, Damian14BO napisał:

Wczoraj lub przedwczoraj na 4Fun-ie czekałem na jakiś inny hip-hopowy kawałek, a przedtem leciał
właśnie "Nie jestem na tak". Z braku laku słuchałem, ale jakoś niespecjalnie mi się spodobał.
I widzę, że przeszedłeś transformację :P (zacząłeś używać POL-fontów :P). Z początku ciężko
się przestawić, wiem, bo też tak miałem ;]

No ja właśnie też pierwszy raz usłyszałem ten kawałek na 4Fun:P
A no Polskie fonty sie przeżucam bo chyba trudno było się czasami domyślić o co mi chodziło bez PL liter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:48, Damian14BO napisał:

Wczoraj lub przedwczoraj na 4Fun-ie czekałem na jakiś inny hip-hopowy kawałek, a przedtem leciał
właśnie "Nie jestem na tak". Z braku laku słuchałem, ale jakoś niespecjalnie mi się spodobał.
I widzę, że przeszedłeś transformację :P (zacząłeś używać POL-fontów :P). Z początku ciężko
się przestawić, wiem, bo też tak miałem ;]

No ja właśnie też pierwszy raz usłyszałem ten kawałek na 4Fun:P
A no Polskie fonty sie przeżucam bo chyba trudno było się czasami domyślić o co mi chodziło bez PL liter:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:19, stiffyone napisał:

Wybraliście "Jestem Bogiem" to macie: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=348249&n=78&k=0#km
Możecie sobie zarapować, ale ja i tak znam słowa na pamięć, ale nie wiem jak wy.
Po prostu poczujcie się Bogiem.

"Jestem Bogiem" to chyba każdy zna na pamięć:P Zresztą chyba każde teksty PFK:D

Damian14BO >>> No trzeba się zmieniać:P Zresztą chyba nie mogliście się wszyscy nieraz domyślić o co mi chodzi jak nie używałem PL znaków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 15:07, NuGGet napisał:

"Jestem Bogiem" to chyba każdy zna na pamięć:P Zresztą chyba każde teksty PFK:D

Nie znam "powierzchni tnących" (dziwne, czemu?:P) i "mechanicznej pomarańczy" (powiem szczerze, że po prostu nigdy mi się ten kawałek nie podobał).
No i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek powiem, że już wróciłem z małej wycieczki :P

Dnia 26.06.2007 o 00:48, Pawlo100 napisał:

Ja bardziej wole zagraniczny hip-hop czyli czarną muzę :D na przykład seana paula


Rozwaliło mnie to stwierdzenie :D Sean Paul NIE JEST czarny <lol> hahaha, poza tym ten gatunek to dancehall, nie rap. Chociaż jest on uznawanym artystą w środowisku HH.

---> NuGGeT,

Dnia 26.06.2007 o 00:48, Pawlo100 napisał:

BTW: Chyba polubilem sluchac Tedzika:P Ostatnio na 4Fun.TV widzialem teledysk "Blask" i sie nawet spodobalo:P


Jak by nie było to jeden z lepszych raperów w Polsce i jeden z prekursorów naszej kultury, to szacunek się należy ;)

Dnia 26.06.2007 o 00:48, Pawlo100 napisał:

Pasjonaci - Nie jestem na tak

http://pl.youtube.com/watch?v=BCg9-8VwWQQ

Cała płytka jest wypaśna :D "Hałas", "Kłamią" - masa świetnych tekstów ;)

///Jeśli ktoś zamówił też płytkę SILESII Na Śląskich Bitach i już przyszła to dajcie znać, czekam już 2 tydzień :(///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 00:02, MastAlol napisał:

Z całym szacunkiem, ale podany przez Ciebie link jest niewłaściwy.
Ale pewnie strona została przeniesiona, albo coś w tym stylu. Poniżej macie link do właściwego
http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1182957532
A tu od razu bezpośredni link do strony z wyborem serwera, z którego chcemy ściągnąć kawałek:
http://www.owal.pl/przewijamto/
Ja też dopiero ściągam, a wrażenia opiszę za jakąś godzinkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować