Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2010 o 18:00, cyrith napisał:

Czyli że ten ekwipunek z edycji limitowanej trzeba jeszcze odblokować?

Mogą pojawić się z małym opóźnieniem, sam te ulepszenia miałem dopiero po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa właśnie, ktoś mówił że gra jest na maxa dopracowana... A tu problemy z łączeniem... BTW czy też macie pingi ponad 150 mimo iż w przeglądarce serwerów jest 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też często wyskakuje coś takiego. Wydaje mi się że to wina serwerów. A co do pingów - ja zawsze mam 40 - 50.

Ps. Długo trzeba czekać na odblokowanie tego ekwipunku? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już 1,5 godziny męczę się z tą grą, najpierw aktualizacja, później jakieś problemy znowu...

Jak uruchomić tego badziewnego PunkBustera ??!! W ET Quake Wars uruchamiało się go w grze, była ikonka na górze... mam nadzieję, że wreszcie sobie w to zagram...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale na razie grać się nie da. Po kilku minutach grania, wyrzuca mnie z serwera. Na pasku na dole piszą, że pracują nad rozwiązaniem problemu. Miejmy nadzieje że szybko to naprawią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm... Czemu nie mogę używać Garanda? Mam go odblokowanego (przez VETERANa) ale mogłem go użyć tylko raz, a teraz w ogole go nie ma. W Broń i Gadżety jest zaznaczony jako odblokowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2010 o 18:50, cyrith napisał:

Niestety, ale na razie grać się nie da. Po kilku minutach grania, wyrzuca mnie z serwera.
Na pasku na dole piszą, że pracują nad rozwiązaniem problemu. Miejmy nadzieje że szybko
to naprawią...


Ja nie mam takiego problemu. Te problemy z paska to problemy dotyczące samego łączenia się z serwerami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ
problem
http://forum.gram.pl/upl/forum/2010_09/20100304181105.jpg
Przerwano połączenie z serwerem, sprawdz swoje połączenie sieciowe i spróbuj ponownie
Odp.
1. Odinstaluj Bete bf:bc2
2. Usuń z zapory windows wszystkie pozycje związane z bf:bc2 (i beta i full version)
3. Zaktualizuj PunkBuster
-> http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-bc2.php
-> autoupdater http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php (uwaga, sprawdź poprawność ścieżki gry)
4. Jeśli jesteś wierzący, módl się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. Zagrałem 2 misje i chciałem jeszcze popróbować dołączyć na multi, chcę się zalogować (login i hasło zapamiętane) a tutaj wyskakuje komunikat, że błedne hasło lub e-mail czy coś w tym stylu więc loguję się normalnie, wpisując ręcznie i to samo. Nie ukrywam, że wkurzyłem się bo nie mogę tą grę zagrać po sieci !!! No nic, wchodzę z ciekawości na e-maila a tu... podane dane są nieprawidłowe. No bez jaj jakby mi nagle e-mail zniknął... mój brat normalnie wchodzi na e-maila więc to nie wina interii. Dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować