Zaloguj się, aby obserwować  
Slappy

Battlefield: Bad Company 2

8837 postów w tym temacie

Mam ochotę znowu pograć po sieci w Battlefielda. Z tym, że BF3 po premierze mnie jakoś nie urzekł...Zdecydowanie lepiej grało mi się w BC2, tylko teraz pytanie - gra w nie jeszcze dużo osób? Bądź co bądź od wydania gry minęło trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem jakiś czas temu i muszę przyznać, że było dość mało graczy. Większość przeniosła się do BF3, niestety. Można znaleźć gry, ale nie można być wybrednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2013 o 14:03, Sigu napisał:

Grałem jakiś czas temu i muszę przyznać, że było dość mało graczy. Większość przeniosła
się do BF3, niestety. Można znaleźć gry, ale nie można być wybrednym.

Kurcze, szkoda...Spędziłem przy tej grze kupę czasu, którego wcale nie uważam za stracony :) No nic, zainstaluję, do wieczora się pewnie poaktualizuje. Jak będzie straszna bieda to przeboleję i przeproszę się z BF3...
Dzięki za info, przynajmniej wiem czego się spodziewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się przeniosłem do BF3, gdy mój serwer stracił finansowanie. Niestety po premierze nastały pustki, a na moim sprzęcie i z moim łączem nie można było pograć na serwerach spoza Europy. Jeśli masz taką możliwość, to w USA jeszcze powinno coś być aktywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

naszla mne ochota na BC2, ale mam pewien problem.Dluzszy czas temu, kupilem gre z EA Classics. Niestety w miedzy czasie zgubila mi sie plyta :/ posiadam pudelko wraz z CDkeyen, jednak samej plytki nie mam. Czy sciagajac gre z tortow, instalujac za pomoca mojego klucza bedzie to dzialac? Czy jednak mozna zarejestrowac jakos gre na EA i za pomoca ich platformy (Origin) sciagnac ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 12:26, Ichvander napisał:

Witam,

naszla mne ochota na BC2, ale mam pewien problem.Dluzszy czas temu, kupilem gre z EA
Classics. Niestety w miedzy czasie zgubila mi sie plyta :/ posiadam pudelko wraz z CDkeyen,
jednak samej plytki nie mam. Czy sciagajac gre z tortow, instalujac za pomoca mojego
klucza bedzie to dzialac? Czy jednak mozna zarejestrowac jakos gre na EA i za pomoca
ich platformy (Origin) sciagnac ja?

Można ściągnąć przez Orgin .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie probowalem kilkanascie min temu. Twierdzi, ze cdkey jest zly oO. Probowalem wszelkich kombinacji, tj: duze litery, male litery, z "-" i bez "-". Wszystko tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CD-Key jest zły, to nic nie zrobisz. Jeśli pobierzesz grę z torrentów, to i tak będziesz musiał się zalogować i wpisać CD-Key, żeby dodać grę do konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 12:55, Ichvander napisał:

Wlasnie probowalem kilkanascie min temu. Twierdzi, ze cdkey jest zly oO. Probowalem wszelkich
kombinacji, tj: duze litery, male litery, z "-" i bez "-". Wszystko tak samo..

W takim razie zostaje ci kontakt z pomocą techniczną EA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze juz gralem za pomoca tego cdkeya i instalki z plyty. Wiec nie wiem dlaczego na Originie tego nie przyjmuje..

No nic, czas pisac do supportu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sposób 1)
Zaloguj się za pomocą konta, za pomocą którego grałeś. Powinna się pojawić możliwość połączenia konta z kontem Origin.

Sposób 2)
Pobierz grę z torrentów. Zaloguj się za pomocą konta, powinno zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2013 o 17:47, Sigu napisał:

Sposób 1)
Zaloguj się za pomocą konta, za pomocą którego grałeś. Powinna się pojawić możliwość
połączenia konta z kontem Origin.


Podzialalo! Dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po długiej przerwie chciałme zagrać w BC2 iudało się, ale po każdym meczu gdy miały się pojawić statystyki wywala mnie do głównego menu. PB zaktualizowany nic w tle się nie ściąga, antivir wyłączony, firewall nie blokuje, nie wiem co z tym fantem zrobić. MOże ktoś miał podobny problem??? proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam gre orginał Battlefield: Bad Company 2 na pc gram cobie w multiplaer druga sprawa czy na kopiowanym systemie windowsie 7 mozna gracz w multiplayer odpowiesz z góry dzięki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2013 o 16:26, adamjag605 napisał:

Witam mam gre orginał Battlefield: Bad Company 2 na pc gram cobie w multiplaer druga
sprawa czy na kopiowanym systemie windowsie 7 mozna gracz w multiplayer odpowiesz z góry
dzięki?


1) Proszę, naucz się pisać poprawnie, bo nie mam zielonego pojęcia, o co Ci chodzi.
2) Co to znaczy "kopiowany system windows 7"? Pirat?
3) Jeśli to jest druga sprawa, to jaka jest pierwsza? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś możliwość żeby móc sciągnąć grę, jeśli nie posiadam kodu (gdzieś zgubiłem), a pamiętam tylko hasło i e-mail do konta z żołnierzem? Bfa odinstalowałem jeszcze zanim wszedł origin, wiec nie mam go zarejestrowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 11:22, miki00749 napisał:

Jest jakaś możliwość żeby móc sciągnąć grę, jeśli nie posiadam kodu (gdzieś zgubiłem),
a pamiętam tylko hasło i e-mail do konta z żołnierzem? Bfa odinstalowałem jeszcze zanim
wszedł origin, wiec nie mam go zarejestrowanego.


Pobierz pirata. Nie powinno być problemu z odpaleniem samej gry (ale nie jestem pewien). Po włączeniu gry, jak zapyta o hasło i login (i je podasz prawidłowo), to będzie możliwość połączenia konta BC2 z kontem Origin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak aktualnie wygląda frekwencja na serwerach (podstawka i vietnam) ? Bo szczerze to BF3 jakoś się nie umywa do map tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnowie troszeczkę temacik. Od niedawna zanowu zacząłem grać w BC 2, ale nie nalicza mi punktów za serie bronią itp, tylko punkty za samą grę, wiecie może dlaczego tak się dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować