• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
w0nGuTeN

Titan Quest Dziwny problem 0_o

Pytanie

Witam mam mianowicie bardzo dziwny przypadek ;/. Niedawno kupiłem grę instalacja Przebiega pomyślnie , włączam grę zaczynam grać pierwszy quest lecę szczęśliwy bije moby , aż tu nagle niebieski ekran z napisami "zrzucanie pamięci wirtualnej" itd. Dzieje się tak za każdym razem po tak ok 1-2 minutach grania. Próbowałem juz wszystkiego nawet formata i nic ;/...

Wątpię żeby to była wina sprzętu GF 6600GT , 1 giga ram procek amd athlon 64 3000+

Plis help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Miałem tak swego czasu z powodu niepoprawnych ustawień pamięci w BIOSie, ale powodów do BSODa może być mnóstwo. Jak wyskakuje bluescreen, powinien się pokazać kod błędu (co do tych, dobry spis z opisami jest tutaj: http://www.hotfix.pl/articles.php?article_id=11 ). Czy komp tak się zachowuje tylko i wyłącznie przy tej grze? Jeśli nie tylko przy niej, a rozwiązania podane w linku nie poskutkują, dopisz się do tego tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&u=24912 - tam prędzej znajdziesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.02.2009 o 21:53, w0nGuTeN napisał:

Witam mam mianowicie bardzo dziwny przypadek ;/. Niedawno kupiłem grę instalacja Przebiega
pomyślnie , włączam grę zaczynam grać pierwszy quest lecę szczęśliwy bije moby , aż tu
nagle niebieski ekran z napisami "zrzucanie pamięci wirtualnej" itd. Dzieje się tak za
każdym razem po tak ok 1-2 minutach grania. Próbowałem juz wszystkiego nawet formata
i nic ;/...

Wątpię żeby to była wina sprzętu GF 6600GT , 1 giga ram procek amd athlon 64 3000+

Plis help


Witam. Temat przenoszę do Podforum Pomocy Technicznej. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować