Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - Blizzard walczy z problemami logowania

50 postów w tym temacie

Jakby ktos se przetarł oczy to by zobaczył ze WoW powinno sie odświerzyc grafe. I prosze mi nie gadać ze liczy się GRYWALNOŚĆ a nie grafika, bo to ona jest głównym elementem klimatu grywalnosci i miodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche zły przykład, bo za M.. nikt nie płaci ;) i myślę, że oglądalność baaardzo by spadła gdyby za oglądanie trzebabylo płacić .Przykład nie do przyjęcia, poza tym mowimy o grze a nie o jakimś serialu tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje, że 5 milionów "graczy" to tak na prawdę 5 milionów sprzedanych kopii... Zapewne lwia część tej watachy dała sobie spokój ze względów finansowych, a częśći sie znudziło klepanie mobów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety blizard zablokował mi konto z niewyjaśnionych przyczyn (nie z mojej winy) po tygodniu batali z nimi wysyłaniem skanów dowodu osobistego i paszportów itp ,udało sie !!! odblokowali mi konto trwało to tydzien a ze jade na pre-paidach po otrzymaniu maila z przeprosinami zadnych freekowych dni nie było TO ŚCIEMA !!!!!!
zadnej rekompensaty za stracone dni !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięć i pół miliona - właśnie tyle osób według najnowszych raportów płynących z Vivendi Universal Games co miesiąc uiszcza opłatę abonamentową- to na temt tych sprzedanych kopi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Combain nie udawaj czubka bo wiem, że nim nie jeseteś. Chyba że stawiasz grafike ponad grywalność to przepraszam. W wowie jest brzdyka grafika? Chyba przespałem kilka ostatnich lat i jest rok 2008:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhem M1k3-wiem ze to nie forum ale odwołam się do twojego komentarza.Napisałem ze nie lubię jak ktoś stawia grywalność przed grafike lub odwrotnie , bo grafika jest składnikiem stanowiącym o grywalności.I owszem przespałeś kilka lat i wow ma przestarzałą grafike.. a i bym zapomniał jest rok 2006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja się z tym zgadzam- grafika w Wow nie powala (nie mówię, że jest brzydka). Nie zgodzę sie za to ( a jak :)), że grafika jest składnikiem stanowiącym o grywalności. W tym konkretnym przypadku nie jest. Podam też inny- Tibia. Mówi to coś komuś ? Co powiecie na taką grafike, jaką reprezentuje ta gra?I to wcale nie przeszkadza graczom płacić za nią co miesiąc kawałek grosza. Grafika owszem- jest ważnym elementem ale wcale nie przesądzającym o grywalności. Widziałem( i grałem) już w gnioty o świetnej grafice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować