Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

BioShock 2: Sea of Dreams - Temat Ogólny

297 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2010 o 13:28, mara130 napisał:

Ja mam na przykład problem z trophy, gdzie trzeba zabić bez śmierci 3 big dadych, tez
mi nie wpadło to trophy mimo, że zabiłam więcej niż 3 bez umierania, może coś jest nie
tak z tymi trofeami z Bioshock 2


"Grand Daddy
Defeated 3 Big Daddies without dying during the fight."

Ten archivment akurat tyczy się single bo ja dopiero na multi zabiłem 2
ale na multi jest inny archivment dla big dadyego

""Mr. Bubbles-- No!"
Took down your first Big Daddy in a non-private match."

No i żeby zostać big daddym jest jeszcze jeden
"Disgusting Frankenstein
Became a Big Daddy for the first time in a non-private match."

I jeszcze pytanie co mam zrobić w -
One Research Track
Max out one Research Track.
wiem że jest to ten archivment z kamerą no ale nagrywam potem zabije jakiegoś "potwora" ale nie dostaje tego archivmenta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz ''wymaksować'' badania nad jednym z przeciwników czyli nagrać go kilka razy aż do wypełnienia całej ścieżki (postęp badań sprawdzasz na ekranie mapy, ostania opcja po lewej na dole). Im bardziej kombinujesz przy sposobie zbaicia przeciwników, im więcej używasz różnych plazmidów tym szybciej badania postępuję i lepsza ocenę dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zmienię nieco temat :)
Sądzę, że wiele osób udzielających się w tym temacie grało już sporo w tryb multiplayer, nabiło poziom, podniosło swojego skilla itp. Co powiecie więc na to, żebyśmy urządzili sobie forumowe rozgrywki któregoś dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 21:17, Robhaal napisał:

Sądzę, że wiele osób udzielających się w tym temacie grało już sporo w tryb multiplayer,
nabiło poziom, podniosło swojego skilla itp. Co powiecie więc na to, żebyśmy urządzili
sobie forumowe rozgrywki któregoś dnia?

Jestem za, mimo iż mi nie działa Prolog w multi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem za! Mam 14 lvl, a bez problemu wygrywam mając 50 ptk. stratę z taką 40(nie wiem czy ja jestem taki dobry czy przez ok. 2 tygodnie jeszcze nie natrafiłem na NIKOGO dobrego - myślę, że i tu i tu to prawda:P) więc wreszcie będzie się okazja zmierzyć z kimś dobrym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz 22lvl a dalej níe mam tego archivmenta za granie na wszystkich 10 mapach... ciekawe czy kiedykolwiek go dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Có?, ukonczy3em w3aśnie Bioshocka, ale brakuje mi osiągniecia za znalezienie wszystkich automatów "W3adza w rekach ludu" (a tak?e jakichś 3ech tajnych). I mam pytanie - zna ktoś kod do tych drzwi w Inner Persephone? Bo chyba tam kryje sie ostatni automat.

20100227092602

20100227092631

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo proste, słuchaj tekstu z taśmy ze zrozumieniem i odgaduj po kolei cyfry czyli konkretne szczegóły i ich liczbę z obrazków... =).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 10:21, igor8472 napisał:

To bardzo proste, słuchaj tekstu z taśmy ze zrozumieniem i odgaduj po kolei cyfry czyli
konkretne szczegóły i ich liczbę z obrazków... =).

A jednak nie było tam automatu. ;< Cóż, nie wiem gdzie mogłem go pominąć, bo zebrałem wszystkie dzienniki audio itd., a tego głupiego automatu nie. Przy drugim przejściu gry będę musiał znaleźć wszystkie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wlasnie przeszedlem BS2. Mam pare pytan odnosnie zakonczenia;

Spoiler

Nie dam rady uratowac wlasnej skory, prawda? Mam na mysli, plasmid teleportacji.
2- Czy moglby ktokolwiek wyslac mi prosze linki do innych zakonczen, chodzi mi przede wszystkim o slowa Eleanor dot. moich czynow, Utopii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 17:51, Ecko09 napisał:

Mógłby mi ktoś wypisać 9 typów obiektów, które trzeba sfilmować, by zdobyć aczika Research
Master?


Big Daddy Alpha Series, Big Daddy, Big Sister, Brute Splicer, Houdini Splicer, Leadhead Splicer, Spider Splicers,
Thuggish Splicer, Security


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 17:51, Ecko09 napisał:

Mógłby mi ktoś wypisać 9 typów obiektów, które trzeba sfilmować, by zdobyć aczika Research
Master?

W menu mapy masz taką zakładkę, w której możesz na bieżąco podglądać swoje postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 12:40, Ecko09 napisał:

Którym przyciskiem ponownie przeszukuje się ciała itd. po zdobyciu odpowiedniego toniku?

What? Pierwsze słyszę o czymś takim. Jeżeli cało jest już puste to go nie przeszukasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 12:44, In_The_End napisał:

> Którym przyciskiem ponownie przeszukuje się ciała itd. po zdobyciu odpowiedniego
toniku?
What? Pierwsze słyszę o czymś takim. Jeżeli cało jest już puste to go nie przeszukasz:P


Nie o to chodzi. Działa to tak samo jak w pierwszym BioShocku. Patrzysz i np. nie odpowiada ci to co znalazłem w jakieś szafce no to możesz ją przeszukać raz jeszcze, żeby co innego sie pokazało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 16:04, edsonpele napisał:

Scounger chyba. W dwójce go nie miałem, ale w jedynce tylko pojemniki dało się drugi
raz przeszukiwać. Standardowo "F".


Cóż, w dwójce sterowanie jest nieco inne. Ale już odkryłem, którym to sie robi- ''R''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować