Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozwikłaj tajemnicę Czarnego Lądu! Startuje Pre-order Resident Evil 5

19 postów w tym temacie

Akurat RE5 to pewniak. Nie ma innej opcji - wszyscy główni kontynuatorzy serii RE byli rewelacyjni, czemu Capcom miałby teraz zawieść?
Zresztą rzadko zawodzą w ogóle.
4 była dla mnie najlepszą grą na PS2, nie zdziwiłbym się, gdyby 5 była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko cacy tylko że jeszcze nie grałem w re. Teraz chyba zaopatrzę się w UT 3 na xboxa za 100 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:36, Kaucz napisał:

A ja gratuluje gram.pl braku pre-ordera KILLZONE2 :/

No a to czy takie ważne jest to byś tutaj ją kupił..??
Popatrz ile w innych sklepach tego jest, i do tego jak dobrze poszukasz to kuriera będziesz miał za darmo, a tutaj zawsze nie dość, że drogo to i za przesyłkę byś musiał zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 16:37, Malcollm napisał:

> A ja gratuluje gram.pl braku pre-ordera KILLZONE2 :/
No a to czy takie ważne jest to byś tutaj ją kupił..??
Popatrz ile w innych sklepach tego jest, i do tego jak dobrze poszukasz to kuriera będziesz
miał za darmo, a tutaj zawsze nie dość, że drogo to i za przesyłkę byś musiał zapłacić

Wiem nie musisz mi tego pisać - zawsze gram.pl ma opóźnienie i do tego ceny które są przeogromne?
Sam zamówiłem na ultima.pl ale pogratulowałem w jaki to piękny sposób tracą klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2009 o 17:27, Malcollm napisał:

Może oni po prostu utrzymują się dzięki reklamom a spzredaż gier to taki rynek II kategorii

Właśnie tylko Wiedźmin :) Można powiedzieć że tak go rozchwytywali i pre-order był tyle miesięcy przed wydaniem gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwarta część bardzo mi się podobała. Mam nadzieję, że gra wyjdzie również na PC. Trochę wysoka cena za preorder, ale w przypadku tego tytułu, przynajmniej z tego co widziałem po gameplayach, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w demo na PS3 i jest w miarę fajna. Ale jednak jej nie kupię. Dlaczego? Mimo iż ma coop to jest dokładnie to samo co single. Różnica tylko taka że grasz z towarzyszem z sieci.

Coop dokładnie taki sam jak single, żadnych urozmaiceń. Jednakże single przedni, ale jeśli chodzi o gry z samym single to te gry muszę być naprawdę DOBRE(oczywiście dla mnie).

Bez multi nie kupuję gry która mnie średnio interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekam ze 3 miechy i kupię na allegro za jakieś 100-130zł :) Ja po prostu nie jestem w stanie przeboleć faktu, że gra na konsolę w dniu premiery kosztuje 200+zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, a gdzie edycja kolekcjonerska? Zapowiada się ona wyśmienicie, ale pre-ordera coś nie ma... czyżby CD Projekt nie planował wydać EK na konsole?

Cena nie powala. Nie jest tragiczna, ale i tak znając życie w innych sklepach dostaniemy taniej. Ciekaw tylko jestem, czy polski wydawca zdecyduje się na polską okładkę i instrukcje - sądzę jednak, że nie. Mi osobiście Resident Evil 5 przypadł do gustu po zagraniu w demo, mimo dość archaicznej konstrukcji, grało się przyjemnie. Kupię na pewno, ale raczej jak cena spadnie do około 110 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować