Zaloguj się, aby obserwować  
venom102

wiedżmin - problem z dialogami w grze - przygody

7 postów w tym temacie

Dnia 14.02.2009 o 15:21, venom102 napisał:

mam problem z dialogami w przygodach...brak dialogów!!!v

Jak masz przygody "sprzed" Edycji Rozszerzonej, to nic dziwnego, bo wtedy przygody były jeszcze bez dubbingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam edycje rozszerzoną Wiedżmina. Mam problem ze zleceniem na ghule jeszcze na obrzeżach Wyzimy. Nie moge znależć nigdzie księgi traktującej o ghulach a bez wpisu w dzienniku nie ma sensu toczyć z nimi walki. Głupi problem, ale naprawde nie mogę znależć. Księga nosi tytuł '' Księga Trwogi i Obrzydzenia '' tom I .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 10:17, Lisu180 napisał:

Witam ja mam edycje rozszerzoną Wiedżmina. Mam problem ze zleceniem na ghule jeszcze
na obrzeżach Wyzimy. Nie moge znależć nigdzie księgi traktującej o ghulach a bez wpisu
w dzienniku nie ma sensu toczyć z nimi walki. Głupi problem, ale naprawde nie mogę znależć.
Księga nosi tytuł '' Księga Trwogi i Obrzydzenia '' tom I .


Z tego co pamiętam to jest taki talent co odblokowuje wiedzę o niektórych potworach, w tym ghulach. Nie pamiętam tylko jak się nazywał, ale opis brzmiał jakoś tak: "Geralt przypomina sobie wiedzę o niektórych potworach. Nie musiał ich spotkać w grze."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem księgę u antykwariusza , ale dzięki za rade.Swoją drogą ciekawa umiejętność. Pewnie wymaga rozwijania inteligencji Geralta, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować