Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

King`s Bounty: Wojownicza Księżniczka - zapowiedź gry

44 postów w tym temacie

A jak dla mnie Herosi i King''s Bounty to dwie zupełnie inne gry i porównywanie ich jest bez sensu. Mimo że jestem maniakiem herosów - i uznaje jedyną słuszną prawdę (można sie kłócić ;) )że trójka rządzi to King''s Bounty pomimo solidnego poziomu trudności ( a może właśnie dlatego) jest wyjątkowo miłe. Dużo przyjemniejsza niż HOMM5 -w piątce małe mapy itp, ale to już było roztrząsane. Tak że dodatek do king''s bounty to kupię na 100%. A jak widzę kieszonkowego smoka to się ślinię- taki kawaii :) Może do edycji kolekcjonerskiej smoczka by dorzucić figurkę - biorę w ciemno. A poza tym- wio koniku, kolejne bitwy do rozegrania a potwory w szkatułce się nudzą. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw czy istnieje szansa na to, że Cenega wyda grę KB: Wojownicza Ksieżniczka w ciekawym wydaniu.
Czytając informację o okularach 3D dołączanych do zestawu, przyznam, że mnie to zaintrygowało - może być ciekawie. Nie mniej naprawdę przydatną rzeczą byłoby stworzenie listy jednostek / czarów z parametrami w postaci czy to książeczki, czy karty.

Jak widzę w nowej odslonie KB, pojawia się parę nowych czarów dla każdej ze szkół magii, to samo z jednostkami i ich zdolnościami.

Dla niecierpliwych pozostaje werjsa ros. za 400 rubi (ok 42zł) http://online.1c.ru/games/game/4030514/
(choć jak czytam to chyba do pobrania za 6 miesięcy ?)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już możliwość złożenia pre-ordera na wersję gry 79.99zł (99zł cena standardowa) oraz w cenie 64,99zł z kodem promocyjnym dla osób zarejestrowanych w Kompanii Graczy.

Szkoda, że nie ma potwierdzenia, czy gra wyjdzie w jednej tylko wersji, czy z tymi okularami 3D, ktore byly zapowiadane w jenym z newsów dot. gry.

Gra z pewnością jest warta zakupu, nie tylko dla fanów KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować