• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
dhex

Pobieranie aktualizacji gier z gram.pl

Pytanie

witam. krotko i na temat.
od jakiegos czasu (w praktyce od zawsze) ani ja ani znajomi z mojej okolicy nie sa w stanie chocby w 20% pobrac jaka kolwiek aktualizacje do gry.

uprzedzajac pytania. prowadzilismy eksperymenty w 4 roznymi modemami/routerami w 7 roznych domach (kazde oddalone od siebie najmniej 500m - jakby ktos chcial wiedziec), system byl stawiany od podstaw (format), nawet dzwonilismy do operatorow siecie (dialog i tpsa) czy wszystko jest w porzadku (wg nich tak...) ale jednak nie da sie nic pobrac.

wiemy ze aktualizacje mozna spokojnie znalesc na innym serwisie/serwerze jednak nie o to chodzi. chcielismy napisac to bezposrednio do osoby ktora zajmoje sie serwerami gram.pl jednak Dzial Pomocy Technicznej nawet nie uwzglednia takiej opcji. strona ukazujaca "ekipe gram.pl" tez nie wyswietla osoby odpowiedzialnej za serwery. (nie ma to jak wykupic hosting i niech sie dzieje wola boza)

bede sie smiac gdy otrzymam odp "tutaj wszystko dziala jak nalezy" bo ewidentnie cos jest skopane. download nie wchodzi na wiecej jak ok 20kb/s i po ok 3 min wywala error i dostep do pliku zrodlowego jest zabroniony, prosze skontaktowac sie z adminem. hm.

tak czy siak prosze o sprawdzenie i odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 15.02.2009 o 18:39, dhex napisał:

bede sie smiac gdy otrzymam odp "tutaj wszystko dziala jak nalezy"


Wszystko jest ok, sformatuj kompa i przeinstaluj Windows ;-) Nie no żartuję.

Pobieralnia na tej stronie jest po prostu do niczego, totalne dno... ponoć tylko dla userów korzystających z łącza TP SA (tylko, że inni dostawcy też korzystają z tych łączy). U mnie jak w ogóle coś szło z 0.1 kbps to było już coś, bo zwykle po prostu traciłem zupełnie połączenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zagadkowa sprawa. Ja nigdy nie miałem żadnych problemów (najpierw TPSA, a teraz Multimo (po tym samym kablu). Może nie szlo jakoś zawrotnie szybko, ale te 100-200 kB/s to bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam ten sam problem co koledzy, już po prostu zrezygnowałem z pobierania z "gramu". Od patchy itd jest gamershell albo filefront ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować