• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
s-uawek

A4Tech X-750 - problem.

Pytanie

Witam. Mam problem z myszką A4Tech X-750. Mam ją od jakichś dwóch tygodni. Dzisiaj, przeglądając neta, nagle kursor stanął w miejscu. Zresetowałem komputer - nie pomogło. Przyciski działają, kursor się nie przemieszcza. Można zmieniać liczbę DPI itd. Instalowałem na nowo sterowniki [wcześniej odinstalowując stare], podłączałem pod inny port USB - również nie pomogło. Może ktoś miał podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc. Aha, jest to myszka laserowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.02.2009 o 19:30, Sławek K. napisał:

Witam. Mam problem z myszką A4Tech X-750. Mam ją od jakichś dwóch tygodni. Dzisiaj, przeglądając
neta, nagle kursor stanął w miejscu. Zresetowałem komputer - nie pomogło. Przyciski działają,
kursor się nie przemieszcza. Można zmieniać liczbę DPI itd. Instalowałem na nowo sterowniki
[wcześniej odinstalowując stare], podłączałem pod inny port USB - również nie pomogło.
Może ktoś miał podobny problem? Z góry dziękuję za pomoc. Aha, jest to myszka laserowa.

Być może jest to cos z laserem. Mam chyba na 100% tą samą myszke i nic takiego mi się nie zdarzyło. Spróbuj może reklamować czy coś, bo to wina komputera nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zapewne padł laser i nic raczej nie wskórasz jeżeli próbowałeś już wszystkiego o czym mówiłeś. Możesz też spróbować podłączyć do innego kompa, lub lekko ją trzasnąć :P może pomoże

też mam taką mychę tyle że w wersji BF używałem ponad rok i nic jej nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję za odpowiedzi. Też podejrzewam, że coś stało się z laserem, ale to trochę dziwne, bo myszka stała bezczynnie [pisałem post na forum] i jak chciałem ruszyć, to już się nie dało. Dam znajomemu do sprawdzenia na jego kompie i jak nie będzie działała, to oddam do sklepu, bo jest na gwarancji oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować