Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 3 i Killzone: Liberation 2 już w produkcji?

25 postów w tym temacie

No i mam kolejny powód żeby kupić PS3, już się tak zbieram od jakiegoś czasu... poczekam aż dolar zacznie iść w dół, tak do lipca lub sierpnia.

Killzone 2, God of War 3, a teraz Killzone 3... miodzio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze. Na razie to tylko takie wstępne informacje że obie gry powstają. Nie ma co tu jeszcze dużo obiecywać tylko na razie poinformować.

No ale na razie potwierdzenia nie ma więc właśnie możemy to uznać na razie za plotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Killzone Liberation 2 MNIAM!!!!!!!!! :> mój numer 1 na liscie gier psp ;> oby to bylo potwierdzone

SPOILER:

czy mi się wydaje czy Rico na końcu zostaje porwany? To o to będzie chodziło w 2? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 14:29, Grubis napisał:

Killzone Liberation 2 MNIAM!!!!!!!!! :> mój numer 1 na liscie gier psp ;> oby to
bylo potwierdzone

Na PSP powstaje tak mało jakichkolwiek gier (nie mówiąc o tych dobrych, które można policzyć na palcach jednej ręki) że KZL2 z pewnością będzie nr 1 na liście większości posiadaczy tej konsolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie szanse są na podbicie rozdzielczości do 1080p. Nie piszę, że grafika to wszystko w grze ale ja lubię zawiesić oko na czyiś wypocinach ;) I myślę, że nie tyko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że killzone liberation 2 będzie dłuższy od jedynki, którą przeszedłem z kumplem w jedno popołudnie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne, że tak ważna seria będzie podtrzymana. Zapewne znowu trzeba będzie trochę poczekać, ale warto dla takiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 15:45, palpatine napisał:

Ciekawe jakie szanse są na podbicie rozdzielczości do 1080p. Nie piszę, że grafika to
wszystko w grze ale ja lubię zawiesić oko na czyiś wypocinach ;) I myślę, że nie tyko
ja.


Hmmm, wydaje mi się,że to jednak niemożliwe. To ogromna ilosć pikseli do ogarnięcia, potrzebny byłby chyba drugi gpu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ciekawe jakie szanse są na podbicie rozdzielczości do 1080p. Nie piszę, że grafika

Dnia 24.02.2009 o 21:26, kodi24 napisał:

to
> wszystko w grze ale ja lubię zawiesić oko na czyiś wypocinach ;) I myślę, że nie
tyko
> ja.

Hmmm, wydaje mi się,że to jednak niemożliwe. To ogromna ilosć pikseli do ogarnięcia,
potrzebny byłby chyba drugi gpu :/


A mnie się wydaje jednak, że mozliwe byłoby wyświetlanie 3ki w 1080.
Wystarczy spojrzeć co oferuje GOW 3 która jest właśnie w 1080 - a już o FF versus nie wspominając :)

BTW - filmik reklamujący K2 jest w rozdzielczosci 1080 :) na silniku gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować