• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Jokes

Crysis mały problem proszę o pomoc

Pytanie

Witam!
Mam taki problem z grą Crysis. Zmieniłem ostatnio kompa i myślałem, że będe cieszył się grą na wysokich detalach, ale naciskajac optymalne komp mówi mi o średnich detalach. Jak próbuje manualnie przestawiać to po zatwierdzeniu resetuje mi sie komp. Mam taki sprzęt Athlon 6000+ 3.11ghz 64 x2, AMD Radeon 4850, 2g ram 1666mhz. Z góry mówie że nie jestem jakimś ekspertem i jak coś pomyliłem to prosze o wyrozumiałość Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Jesteś pewien, że on Ci się resetuje, a nie dostosowuje obraz do ustawionych detali ? Chodzi mi mniej więcej o to czy system się restartuje, czy po prostu gra.
Może się to wydawać trochę głupie, ale to pierwsze co mi na myśl przyszło. Wolę się upewnić, a nie potem szukać przyczyny na podstawie innych faktów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy ten restart kompa ma też miejsce w przypadku jakiś innych tytułów? Jeśli tak to może to oznaczać, że któryś z podzespołów komputera jest uszkodzony lub się przegrzewa. Dobrze by było jakbyś sobie sprawdził temperatury procesora i karty graficznej od razu po wyjściu z gry. Możesz do tego użyć darmowych programów takich jak Speed Fan czy Everest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ok jeszcze nie wiem czy przy inych tytulach sie restartuje bo na razie poza crysisem gralem w NWW ;) (bo kompa nowego mam od tyg) ale napewno to jest komp. Umowilem sie z takim gosciem, ktory ma jakis pomysl. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować