• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
nazgul47

POP Dusza Wojownika - problem.

Pytanie

Witam,

Mam mały problem z wyżej wymienioną grą: jestem w momencie gry w którym mam walczyć z gryfem pod postacią demona piasku. Niestety, gdy tylko wskakuję na platformę, wyświetla mi się filmik (nie da się go przewinąć/wyłączyć). Widzę go przez 5 sek, a potem restartuje mi się komputer. Próbowałem na innych ustawieniach graficznych, dojść tam z wcześniejszego save''a, z wyłączonym anty-virem, reinstalowałem już grę (jest spatchowana, pochodzi z kolekcji "World of..."). Nic nie pomaga. Ma ktoś pomysł jak to obejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 16.03.2009 o 16:02, nazgul47 napisał:

Witam,

Mam mały problem z wyżej wymienioną grą: jestem w momencie gry w którym mam walczyć z
gryfem pod postacią demona piasku. Niestety, gdy tylko wskakuję na platformę, wyświetla
mi się filmik (nie da się go przewinąć/wyłączyć). Widzę go przez 5 sek, a potem restartuje
mi się komputer. Próbowałem na innych ustawieniach graficznych, dojść tam z wcześniejszego
save''a, z wyłączonym anty-virem, reinstalowałem już grę (jest spatchowana, pochodzi
z kolekcji "World of..."). Nic nie pomaga. Ma ktoś pomysł jak to obejść?



A próbowałeś zagrać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A czy przypadkiem nie próbujesz tego filmiku przewijać? Ja miałem taki problem, że próba przewinięcia niektórych wstawek powodowała zwiechę albo restart kompa. Jedyną radą było oglądanie przerywnika w normalnym tempie. Ewentualnie może pobaw się ustawieniami grafiki i na czas tej walki zmniejsz detale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ze zmniejszonymi ustawieniami już próbowałem, nie działa. A podaczas trwania filmiku wogóle klawiatury nie dotykam. Jeszcze dziś się troche pobawię, a jutro... no chyba tylko save zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować