Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Gunman Chronicles

2 posty w tym temacie

Temat ten jest poświęcony grze stworzonej na podstawie engine''a pierwszego Half-Lifea. W grze tej ukazany jest świat w którym wymieszane jakby są motywy z filmów o kowbojach, Aliensach, filmów S-F. Wcielamy się w postać zwykłego żołnierza, czy takiego zwykłego noo może nie. Zresztą jak można nazwać zwykłym kogoś kogo animuje gracz.
W każdym razie, sam nie wiem może to tylko mi się tak wydaje, ale niespecjalnie słysze by ktokolwiek o niej wspominał, a była to naprawde ciekawa gra. Mająca niezwykle ciekawą fabułe, pełną najróżniejszych zwrotów akcji. Wspaniały "Dziko-Zachodni" klimat wymieszany z S-F. Genialnie opracowane bronie, nie było ich co prawda dużo, ale za to każda miała co najmniej dwa różne "tryby strzelania" w przypadku wyrzutni rakiet, było tego cała masa, od zwykłej prostej wyrzutni, po wyrzutnie rakiet samonaprowadzanych, rakiet kierowanych, granatnika, stawiacza min. Po prostu cudeńko zbrojeniowe, nie moge sobie przypomnieć żadnej inne gry w której można było tak zmieniać ustawienia broni.
Wspomne jeszcze o pojazdach, a konkretnie jednym pojeździe. Czołgu, wielki ciężko opancerzony, niezniszczalny, dzięki niemu można było wesoło siać destrukcje po całej planszy i niczym się nie przejmować, naprawde przyjemne i odstresowujące zajęcie.
O grafice w sumie nie wspomne bo jakościowo jest zupełnie jak w Half-Lifie, za to muzyki ze smutkiem musze stwierdzić nie pamiętam bo daawno w nią grałem.
W każdym razie była to wspaniała gra i ciekawi mnie bardzo czy i wy ją tak przyjemnie wspominacie. Cóż w sumie można by chyba powiedzieć że kolejna ciekawa i innowacyjna gierka "gryzie piach zapomnienia".
Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że zagrałem w jej demo i bardzo mi przypadła do gustu. Do pełnej wersji niestety nigdy nie dotarłem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować