• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
SlayerHW

GRID sie wywala

Pytanie

Witam mam problem z grą GRID zainstalowałem ją ale nei uruchamiała mi sie po kliknieciu na ikone pokazywała sie klepsydra i dalej nic więc poszperalem w necie i znalazłem że uruchomienie gry z opcją -novirtual może pomóc i faktycznie pomogło ale nie do konca bo gra mi sie juz uruchamia ale po przejściu 1 wyscigu kiedy biore żeby przejśc dalej gra wywala mnie do windowsa i jak ja znowu wlącze to musze jechac ten wyscig jeszcze raz po czym zowu mnie wywala do windowsa i tak w kolo. Wie ktos co może byc tego przyczyną ? Z góry thx za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A jak tam porównanie ilości twojej ilości pamięci ram z wymaganiami gry? nivritual kojarzy mi się z niekorzystaniem z pliku wymiany, więc pasowało by mieć dużo więcej ram-u niż gra wymaga (pamiętając o ograniczeniach 32 bitowego kontolera/systemu czyli maksymala wielkość to 4 gb - ilość pamięci na kartach (np graficznej czy muzycznej o ile posiadasz osobną i z pamięcią).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

no ramu mam 4096 MB 800 Mhz - 2 x 2GB (dual channel) więc raczej wystarczająca ilośc na grafice mam 512MB 256Bit DDR3 więc też nie najgorzej. więc raczej to nie to. Ale może zna ktoś sposób zeby odpalic grę bez tego -novirtual ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować