Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 16:57, Roberto 7 napisał:

Frytkasis ma rację Sony Ericsson K800i jest dużo lepszy.


Dzięki za poparcie ;)

A bateria rzeczywiście nie najlepsza, no ale zależy do czego używasz, wiadomo że jak będziesz na okrągło słuchał muzyki i robił zdjęcia wytrzyma góra dzień, a jeżeli tylko do dzwonienia i pisania smsów wytrzyma dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 17:29, Frytkasis napisał:

> Frytkasis ma rację Sony Ericsson K800i jest dużo lepszy.

Dzięki za poparcie ;)

A bateria rzeczywiście nie najlepsza, no ale zależy do czego używasz, wiadomo że jak będziesz
na okrągło słuchał muzyki i robił zdjęcia wytrzyma góra dzień, a jeżeli tylko do dzwonienia
i pisania smsów wytrzyma dłużej ;)

raczej wezme e51 ale dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:51, Frytkasis napisał:

1. Lepszy aparat.
2. Nie ma symbiana (według mnie to plus aczkolwiek są także minusy)
3. Nie ma EDGE i HSDPA bo nikt praktycznie tego nie używa a to tylko sprawia, że bateria trzyma
krócej.
4. Nie ma WiFi... no i tutaj już dla jednych to jest plus a dla jednych minus, dla mnie osobiście
jest to minus.

wejdź sobie na www.mgsm.pl i wejdź w porównywarkę ;) a dowiesz się więcej ;)


Proszę Cię, jakość aparatu fotograficznego jako kryterium wyboru telefonu jestem w stanie zrozumieć. Jeżeli uważasz, że brak EDGE?UMTS/HSDPA uważasz za plus to gratuluję. EDGE w dzisiejszych czasach to podstawa. To już nawet głupiego MMS-a wysleś albo odbierzesz szybciej. WIFI w telefonie to super sprawa, podpinasz się pod darmowego Hot Spota i masz necik za darmo. Symbian daje ogromne możiwości, ulepszenia, dostosowania telefonu do własnych potrzeb. Sam mam telefon bez systemu operacyjnego i WIFI, ale przynjamniej mam EDGE/UMTS/HSDPA a mój następny telefon musi mieć WIFI i Windows Mobile 6.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:59, PRINCE JANEK napisał:

Hmm weź może teraz sprzedaj swoją n73, poczekaj troszkę i zakup "enke95" (swoją droga genialny
telefonik, polecam)!



no przeciez pisze ze chce kupic tylko 8Gb. nie podoba mi sie natomiast jedna rzecz w niej brak wymiennych kart opamieci. ale jesli amm w domu neta po wifi to bym sobie mogl to puscic bezprzewodowo do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:54, Pingus napisał:

Proszę Cię, jakość aparatu fotograficznego jako kryterium wyboru telefonu jestem w stanie zrozumieć.
Jeżeli uważasz, że brak EDGE?UMTS/HSDPA uważasz za plus to gratuluję. EDGE w dzisiejszych czasach
to podstawa. To już nawet głupiego MMS-a wysleś albo odbierzesz szybciej. WIFI w telefonie
to super sprawa, podpinasz się pod darmowego Hot Spota i masz necik za darmo. Symbian daje
ogromne możiwości, ulepszenia, dostosowania telefonu do własnych potrzeb. Sam mam telefon bez
systemu operacyjnego i WIFI, ale przynjamniej mam EDGE/UMTS/HSDPA a mój następny telefon musi
mieć WIFI i Windows Mobile 6.0


Systemy w telefonach... daj spokój, te wirusy co się pojawiają, zacznie ich przybywać i będziesz mial jednego wielkiego wirusa a nie kome ;) Ja nie jestem przekonany do systemow operacyjnych w telefonach. WiFi mam w PSP a poza tym z internetu w telefonie nie korzystam. Mógłbyś mi wyjaśnić co to jest HSDPA, bo tylko tego nie jestem pewien co oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:10, MLODY2K6 napisał:

> Mam pytanie czy nokia 3110c jest dobra??????

standadowka nokii dla mas. nic ciekawego to to nie ma


ale ma podczerwień Mp3 Blutooth kamera apart itp.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 20:56, MLODY2K6 napisał:

...czy czekac czy sprzedac swoje N73 ...


Jak się ta Twoja N73 spisuje ? Bo waham się między K810i a właśnie tą nokią. Te telefony praktycznie niczym się nie różnią, tylko K810i ma ksenonową lampę błyskową. A jak ogólnie spisuje się Nokia i ten cały symbian ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:14, Frytkasis napisał:

> ...czy czekac czy sprzedac swoje N73 ...

Jak się ta Twoja N73 spisuje ? Bo waham się między K810i a właśnie tą nokią. Te telefony praktycznie
niczym się nie różnią, tylko K810i ma ksenonową lampę błyskową. A jak ogólnie spisuje się
Nokia i ten cały symbian ?



Slcuhaj telefon z SYMBIANEM mam juz 4

Najpierw mialem 6600 potem 6680 potem N70 i teraz N73.

Zaczne od tego ze symbian jest naprawde fajnym systemem operacyjnym ale wymga uaktualnien. Za darmo w noki wystarczy pwoiedzec ze sie telefonik wiesza i wrzucaja nowy soft. Jak przesiadlem sie z N70 na N73 mam wrazenie ze jest ten telefonik troche wolniejszy niz poprzednik. i tylko to z wad znalazlem.
Co do samej N73 jest ok zdjecia robie przepiekne w koncu ma optyke Carla Zeisa. Polecam go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:24, Frytkasis napisał:

> zwykla ale z softem od MUSIC

A da się tak zmienić soft "domowymi sposobami" ? Czyli tak prosto ? :D



da sie tylko mi sie nie chce w to bawic. Bo tak jak mowie mozna isc do noki i zagadac ja akurat mam znajomego w nokii wiec on mi zmienia softy i wszystko to trwa 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:24, Frytkasis napisał:

> zwykla ale z softem od MUSIC

A da się tak zmienić soft "domowymi sposobami" ? Czyli tak prosto ? :D



na GSie masz cos takiego jak moj pulpit. spodobala mi sie bardzo ta tapetka mozesz mi ja puscic na maila??? kierownik6@poczta.onet.pl dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się