Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2007 o 21:29, MLODY2K6 napisał:

na GSie masz cos takiego jak moj pulpit. spodobala mi sie bardzo ta tapetka mozesz mi ja puscic
na maila??? kierownik6@poczta.onet.pl dzieki z gory


Proszę bardzo ;)

A jeszcze jedno pytanie. Jak u tej nokii z lampą błyskową? Czy ona działa tak jak w aparacie cyfrowym czy to jest zwykła dioda która się świeci cały czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:33, Frytkasis napisał:

> na GSie masz cos takiego jak moj pulpit. spodobala mi sie bardzo ta tapetka mozesz mi
ja puscic
> na maila??? kierownik6@poczta.onet.pl dzieki z gory

Proszę bardzo ;)

A jeszcze jedno pytanie. Jak u tej nokii z lampą błyskową? Czy ona działa tak jak w aparacie
cyfrowym czy to jest zwykła dioda która się świeci cały czas ?



dziala tak jak w aparacie cyfrowym. mozesz sobie wszystko ustawic balans bieli no multum opcji jest tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:33, Frytkasis napisał:

> na GSie masz cos takiego jak moj pulpit. spodobala mi sie bardzo ta tapetka mozesz mi
ja puscic
> na maila??? kierownik6@poczta.onet.pl dzieki z gory

Proszę bardzo ;)

A jeszcze jedno pytanie. Jak u tej nokii z lampą błyskową? Czy ona działa tak jak w aparacie
cyfrowym czy to jest zwykła dioda która się świeci cały czas ?



albo daj ta tapete na kanale tapety oka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:34, MLODY2K6 napisał:

dziala tak jak w aparacie cyfrowym. mozesz sobie wszystko ustawic balans bieli no multum opcji
jest tam.


Dzięki bardzo za odpowiedzi ;) A tapetka doszła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:35, Frytkasis napisał:

> dziala tak jak w aparacie cyfrowym. mozesz sobie wszystko ustawic balans bieli no multum
opcji
> jest tam.

Dzięki bardzo za odpowiedzi ;) A tapetka doszła ?



not yet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:38, Frytkasis napisał:

Czy ktoś mógłby mnie przekonać do symbiana ? Bardzo proszę xD

Nie ma co przekonywać, musisz spróbować a w tedy zobaczysz czy warto mieć go w telefonie sam nigdy go nie miałem i jak na razie dobrze sobie radzę. :)
PS: Nie wiem czy tak miało wyglądać to "przekonanie". ;P Przepraszam jak zawiodłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:47, Roberto 7 napisał:

> Czy ktoś mógłby mnie przekonać do symbiana ? Bardzo proszę xD
Nie ma co przekonywać, musisz spróbować a w tedy zobaczysz czy warto mieć go w telefonie sam
nigdy go nie miałem i jak na razie dobrze sobie radzę. :)
PS: Nie wiem czy tak miało wyglądać to "przekonanie". ;P Przepraszam jak zawiodłem.


No w sumie racja, nie zobaczę dopóki nie spróbuję. Też bez systemu jakoś sobie radzę. Zobaczymy, najwyżej jak mi sienie spodoba to sprzedam a kupię inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:11, Frytkasis napisał:

Systemy w telefonach... daj spokój, te wirusy co się pojawiają, zacznie ich przybywać i będziesz
mial jednego wielkiego wirusa a nie kome ;) Ja nie jestem przekonany do systemow operacyjnych
w telefonach. WiFi mam w PSP a poza tym z internetu w telefonie nie korzystam. Mógłbyś mi wyjaśnić
co to jest HSDPA, bo tylko tego nie jestem pewien co oznacza.


To samo można powiedzieć o komputerach... HSDPA to skrót od High Speed Dowlink Pocket Acces-teoretycznie pozwala na osiągniecie prędkości pobierania rzędu 14,4 Mbit/sek za pomocą odpowienio zmodyfikowanych stacji bazowych operatora (NodeB) i odpowiedniego sprzętu po stronie uzytkownika np. telefon, modem. Prędkości HSDPA to 1,8 Mbit/ sek. 3,6 Mbit/sek. 7,2 Mbit/sek i 14,4 Mbit/sek. W tej chwili w Polsce maksymalna prędkość to 7,2 Mbit/sek, ale realnie osiągalne jest około 2-3 Mbit/sek. Jest jeszcze HSUPA-pozwala na wysyłanie danych z prędkością 1,9 Mbit/sek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:55, Pingus napisał:

To samo można powiedzieć o komputerach... HSDPA to skrót od High Speed Dowlink Pocket Acces-teoretycznie
pozwala na osiągniecie prędkości pobierania rzędu 14,4 Mbit/sek za pomocą odpowienio zmodyfikowanych
stacji bazowych operatora (NodeB) i odpowiedniego sprzętu po stronie uzytkownika np. telefon,
modem. Prędkości HSDPA to 1,8 Mbit/ sek. 3,6 Mbit/sek. 7,2 Mbit/sek i 14,4 Mbit/sek. W tej
chwili w Polsce maksymalna prędkość to 7,2 Mbit/sek, ale realnie osiągalne jest około 2-3 Mbit/sek.
Jest jeszcze HSUPA-pozwala na wysyłanie danych z prędkością 1,9 Mbit/sek.


Ale to działa tylko przy włączonym UMTSie nieprawdaż ? Wybacz jeżeli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 21:57, Frytkasis napisał:

Ale to działa tylko przy włączonym UMTSie nieprawdaż ? Wybacz jeżeli się mylę.


Tak HSDPA I HSUPA to rozwinięcie UMTS-U, właściwie jest to 3,5G lub 3G+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 22:05, Pingus napisał:

Tak HSDPA I HSUPA to rozwinięcie UMTS-U, właściwie jest to 3,5G lub 3G+


Tak myślałem ;) Więc po co to komu jak na razie nikt z tego nie korzysta (na razie) a za nim to się rozwinie to jeszcze potrwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam komórkę sony ericsson k310i. Jak mogę zablokować jakiś numer żeby nie przychodziły do niego smsy? Dokładnie kupiłem sobie kiedyś z Wapstera dzwonek i od tej pory przychodzą mi reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko,jak nazywa się model Sonego Ericssona którego można obracac w rózne strony?jezeli mozecie to dajcie tez fotke tego telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 00:14, Memorr napisał:

Mam pytanko,jak nazywa się model Sonego Ericssona którego można obracac w rózne strony?jezeli
mozecie to dajcie tez fotke tego telefonu


to samo pytanie w 2 tematach to i odpowiedź w 2:P masz link od razu: http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/w550i?cc=gb&lc=en

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o jakiś muzyczny telefon, tak? osobiście polecam SE, cała seria ich ''walkmanowych'' telefonów jest bardzo fajna ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:09, pizmak666 napisał:

chodzi Ci o jakiś muzyczny telefon, tak? osobiście polecam SE, cała seria ich ''walkmanowych''
telefonów jest bardzo fajna ; )


za zwyczaj na telefonie słucham tylko muzyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:13, Ivaldim napisał:

za zwyczaj na telefonie słucham tylko muzyki


a nie dzwonisz z niego, smsów nie piszesz? :P uważam, że do tego nadadzą się oba te telefony, ale sam poleciłbym W200i. miałem z nim trochę styczności w te wakacje i na prawde będzie to dobry wybór. proste menu, słuchawki niczego sobie, bateria trzyma wystarczająco ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się