Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2007 o 15:21, michas95 napisał:

Tylko, ze zawsze trzeba poczekac jakis czas, aż cena spadnie do rozsądnej...

ale to trwa kilka lat.. nie sadzisz ze nagle 810 spadnie do 300 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce kupić telefon i mam pytanie
który wybrać??nokie e51, k800i czy nokie 6288??
najchętniej wziąłbym e 51 ale ona nie ma flash''a i czy to wpłynie dużo na jakość zdjęć??
albo ewentualnie samsung sgh-z630??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 16:55, kakakakakak napisał:

chce kupić telefon i mam pytanie
który wybrać??nokie e51, k800i czy nokie 6288??
najchętniej wziąłbym e 51 ale ona nie ma flash''a i czy to wpłynie dużo na jakość zdjęć??
albo ewentualnie samsung sgh-z630??

jeżeli chcesz telefon do zdjęć to SE k800 zdecydowanie ma lampe jak w zwykłym aparacie
samsung z 630 bardzo podobny parametrami ale czasami sie wiesza i ma słabszy aparat
e 51 nic nadzwyczajnego
6288 nawet fajna ale tez nic ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chciałbym kupić telefon z dobrym aparatem, odtwarzaczem plików mp3 i ogólnie dobrym i żeby starczył na 2 lata.

Wybrałem trzy telefony:

1. Nokia N73
2. SE K810i
3. SE K800i

Dobre telefony, aparaty mają niezłe, odtwarzanie plików mp3... słyszałem że w K800i głośniki charczą i jest troszkę cichy czy to prawda ?

Jaki byście doradzili telefon z ww. Inne nie wchodzą w grę ;)

Piszcie, może ktoś miał lub ma któryś z tych telefonów, opowiedzcie jak się sprawują i co o nich sądzicie, będzie mi lepiej wybrać odpowiedni dla siebie ;)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 21:05, kakakakakak napisał:

polećcie mi kilka telefonów do 1000zł jakaś nokia samsing SE??

ja bym wybrał SE k800i bo mam go o jest super ale jet też nawet fajna nokia n70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:15, ksawier1994 napisał:

ja bym wybrał SE k800i bo mam go o jest super ale jet też nawet fajna nokia n70


K800i ma aparat 3,2 MPx a Nokia N70 2 MPx ... więc lepszy byłby z tego K800i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:19, Frytkasis napisał:

> ja bym wybrał SE k800i bo mam go o jest super ale jet też nawet fajna nokia n70

K800i ma aparat 3,2 MPx a Nokia N70 2 MPx ... więc lepszy byłby z tego K800i


A jeszcze lepszy K810i. Sam takiego mam, bo dzisiaj kupiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślałem na kupnem telefonu, do którego można by załadować 4GB kartę... nie wiem czy da rade np. W810i, ale coś w ten deseń było by dobre. chodzi o telefon, w cenie mniej więcej 500 zł, który niejako zastąpił by mi taki codzienny odtwarzacz mp3. przy okazji jakiś aparat (nie chce cudów, bo to za drogie i wole mój zwykły; )) i najlepiej jakby to był któreś z sony ericssonów. przyzwyczaiłem się do nich. poprosiłbym o pomoc, opinie użytkowników jakiegoś takiego modelu... z góry thx ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 22:50, Frytkasis napisał:

1. Nokia N73
2. SE K810i
3. SE K800i


Wahał bym sie pomiędzy SE K800i a Nokią N73. Sony ma bardzo dobry aparat, duży wyświetlacz. Lecz wadą tak słyszałem jest zbyt cichy głośnik, osobiście nie sprawdzałem, lecz z własnego doświadczenia wiem tylko, że Sony Ericssony mają bardzo słabe baterie. W zależności do czego jest Ci telefon potrzebny.

Nokia N73 to telefon o bardzo wysokich standardach, posiada bardzo dobry aparat, duży wyświetlacz, w przeciwieństwie do SE ma bardzo dobrą baterię. Nie wiem jak przedstawia się z pamięciom SE ale wiem, że do nokii podobno dołączają kartę pamięci o pojemności 1GB. Pomimo tego i tak wybrałbym Sony Ericssona, do tej firmy nabyłem dużo zaufania, pierwszym telefonem z tej marki był SE T230, Następnie SE K700i, teraz jestem w posiadaniu SE K750i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:26, balduran2 napisał:

Tutaj znajdziesz tabelkę, w której jest lista wszystkich modeli SE które obsługują karty pamięci
i do jakich pojemności:
http://www.sonyericsson.com/memorystick/


dzięki bardzo, skorzystam ; )
ale nadal miło widziane były by opinie czy porady na temat konkretnego modelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:31, Roberto 7 napisał:

Nokia N73 to telefon o bardzo wysokich standardach, posiada bardzo dobry aparat, duży wyświetlacz,
w przeciwieństwie do SE ma bardzo dobrą baterię. Nie wiem jak przedstawia się z pamięciom SE
ale wiem, że do nokii podobno dołączają kartę pamięci o pojemności 1GB. Pomimo tego i tak wybrałbym
Sony Ericssona, do tej firmy nabyłem dużo zaufania, pierwszym telefonem z tej marki był SE
T230, Następnie SE K700i, teraz jestem w posiadaniu SE K750i.


Potrzebny mi, dobry aparat, dobry odtwarzacz mp3, duży wyświetlacz, długo trzymająca bateria, no i głośny żeby był ;) No i oczywiście podświetlany na niebiesko ^^ A kartę i tak będę kupował osobno 2 GB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 23:41, Frytkasis napisał:

Potrzebny mi, dobry aparat, dobry odtwarzacz mp3, duży wyświetlacz, długo trzymająca bateria,
no i głośny żeby był ;) No i oczywiście podświetlany na niebiesko ^^ A kartę i tak będę kupował
osobno 2 GB :)


No to jak najbardziej Nokia N73. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SE k550i i jestem z niego zadowolony. Dużo pamięci. świetny wyświetlacz i dobry aparat to atuty tego telefonu. A jego największy minus to słabej jakości głośnik. Ale na słuchawkach już dźwięk się poprawia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka! przymierzam sie do zakupu telefonu SE W580i i jestemciekaw waszych opinii...moze ktos z was juz taki ma...czytalem juz wiele opinii na roznych forach ale te sa bardzo zroznicowane...jestem ciekaw waszego zdania jakie sa plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 09:58, Berooman napisał:

Ja mam SE k550i i jestem z niego zadowolony. Dużo pamięci. świetny wyświetlacz i dobry aparat
to atuty tego telefonu. A jego największy minus to słabej jakości głośnik. Ale na słuchawkach
już dźwięk się poprawia. :D


Tak też chwilowo mam K550i i tak jak tutaj pisze, dobry aparat, wyświetlacz spoko, aż 70MB pamięci wbudowanej! głośnik tutaj kuleje, ale jak się włoży słuchawki do uszu to na prawdę mogą bębenki pęknąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam SE K800i i jestem z niego zadowolony, używam tego telefonu od 20 września.
Powiem tak, że SE można modyfikwoać, chodzi o oprogramowanie, można zmieniać wygląd ikonek w menu,
zmieniać czcionke, poprawić jakość robienia zdjęć...
Co do wybrou między K800 a N73 oba telefony fajne i mi się podobają :)
Kwestia tego czy ktoś jest fanem SE czy Nokii, SE K800 posiada funkcję stabilizatora obrazu i ma Cybershot''a ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2007 o 10:08, buried napisał:

Kwestia tego czy ktoś jest fanem SE czy Nokii, SE K800 posiada funkcję stabilizatora obrazu
i ma Cybershot''a ;-)


A czy Nokia tego nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się