Zaloguj się, aby obserwować  
SegaPL

Rynek komputerowy

4 posty w tym temacie

Wytam,

jak sie mowi, to niby rynek komputerowy umiera, albo juz wogole znig. Niektorzy tez mowia, ze za pare lat go wogole nie bedzie!

Sprzedaz takich grach jak np.: Cod4 czy Left4Dead pokazajow, ze sprzedaz na konsolach jest czesto lepsza (Odrwotni przyklad: The Orange Box) niz na PC, ale czy przez sto za pare (czy moze tez duzo) lat komputer do grania znignie? Moze, ale jedna zecz ja Niemieckiej stronie o grach pokazuje Releaselist od EA. I co? Jakos duzo gier tez wychodzi na PC. Moze zle to wszystko widze, ale zobaczie sam:

http://www.cynamite.de/imgserver/bdb/243500/243501/Detail.jpg

No to jak to wyglada? Teraz jest wasze zdanie!

PS: Sorry, za bledy orthograficzne, ale ja zyje od poczatku moje zycia w Niemiec :[

PPS: Nie znalazlem tematu takiego w Wyszukiwarcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:31, SegaPL napisał:

Wytam,

jak sie mowi, to niby rynek komputerowy umiera, albo juz wogole znig. Niektorzy tez mowia,
ze za pare lat go wogole nie bedzie!

Sprzedaz takich grach jak np.: Cod4 czy Left4Dead pokazajow, ze sprzedaz na konsolach
jest czesto lepsza (Odrwotni przyklad: The Orange Box) niz na PC, ale czy przez sto za
pare (czy moze tez duzo) lat komputer do grania znignie? Moze, ale jedna zecz ja Niemieckiej
stronie o grach pokazuje Releaselist od EA. I co? Jakos duzo gier tez wychodzi na PC.
Moze zle to wszystko widze, ale zobaczie sam:

http://www.cynamite.de/imgserver/bdb/243500/243501/Detail.jpg

No to jak to wyglada? Teraz jest wasze zdanie!

PS: Sorry, za bledy orthograficzne, ale ja zyje od poczatku moje zycia w Niemiec :[

PPS: Nie znalazlem tematu takiego w Wyszukiwarcze!

ale czasem się tak dziwie kolega z klasy ma Pc i Xbox-360 , no dobra i poco mu konsola ? ja posiadam też Xboxa ale myślę żeby sprzeda bo i tak mam parę gier , a jadę na pc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 19:31, SegaPL napisał:

Wytam,

jak sie mowi, to niby rynek komputerowy umiera, albo juz wogole znig. Niektorzy tez mowia,
ze za pare lat go wogole nie bedzie!

Sprzedaz takich grach jak np.: Cod4 czy Left4Dead pokazajow, ze sprzedaz na konsolach
jest czesto lepsza (Odrwotni przyklad: The Orange Box) niz na PC, ale czy przez sto za
pare (czy moze tez duzo) lat komputer do grania znignie? Moze, ale jedna zecz ja Niemieckiej
stronie o grach pokazuje Releaselist od EA. I co? Jakos duzo gier tez wychodzi na PC.
Moze zle to wszystko widze, ale zobaczie sam:

http://www.cynamite.de/imgserver/bdb/243500/243501/Detail.jpg

No to jak to wyglada? Teraz jest wasze zdanie!

PS: Sorry, za bledy orthograficzne, ale ja zyje od poczatku moje zycia w Niemiec :[

PPS: Nie znalazlem tematu takiego w Wyszukiwarcze!

Dobra niech mi ktoś powie czym dla was , się różni Fifa 09 na konsolę czy Pc ? albo gta 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2009 o 19:40, Alruhn napisał:

Dobra niech mi ktoś powie czym dla was , się różni Fifa 09 na konsolę czy Pc ? albo gta
4


Jak dobze zrozumialem, to chodzi tobie o jakosc tych gier na roznich platformach, prawda? Prawda, ze FIFA09 na PC jest graficznie slabszy, ale to jest blad o EA, ktory tez jest od klientow krytykowani. A GTA4 leczy dobrze. naturalnie byly te problemy z tym patchem itd., ale moze to bylo dlatego, by R* chcial miecz szybko wieciej kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować