Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Warlords Battlecry 2 - pytania, przemyślenia!

13 postów w tym temacie

Co sądzicie o tej grze??????Według mnie jest super.Potrafię w nią grać przez miesiące i mi się nie nudzi.Jest po prostu extra.A jakie jest Wasze zdanie????Zapraszam do wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP jest wydawcą tejże gry, jednak czy wyszły jakieś patche do wersji PL? I co ważniejsze - czy rozgrywka w internecie wciąż jest możliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom ta gra jest cudowna ,też w nią miesiącami gram ,szkoda że nie można ja nigdzie dostać bo bym kupił kopie zapasową :D Te gry są po prostu "nieśmiertelne" (prawie..:D) gdyby nie to że trudno ją dostać gra była by "wiecznie żywa" szkoda że trzecią część zwalili ....Jednak WB 2 to arcydzieło KOLEJNY dowód że developerzy potrafią robić cudowne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze coś CD-project musi chyba zrobić dział download w którym za pomocą wirtualnych pieniedzy będzie można ściągnąć stare dobre gry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam WB2, jak miałem "spodziewać się umiarkowanego oporu" w kampanii, to już żdnej misji przejść nie mogłem:O Ogółem to ja nie trawię żadnych strategii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba kiedyś grałem elfem wysokim levek mialem spory fajny czar na leczenie ludzi na całej planszy czasami.
Gra powinna się łatwo nudzić ale ja grałem kilkanaście-dziesiątmiesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w to grałem. Chyba kupiłem z Play''a. Mi się podobało. Chociaż już prawie nie pamiętam tej gry, to pamiętam że zagrywałem się dosyć dużo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować