Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie nowy Driver!

27 postów w tym temacie

YEAH, na to czekałem, trzymam kciuki za nowego Driver''a chodź obecnie konkurencja jest większa niż kiedyś, to życzę deweloperom przebicie się ponad wszystkie GTA-klony, czekam na jakieś konkretne info i pierwsze screeny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, podajecie link do strony z zarejestrowaną nazwą, a przepisać nie możecie jej dobrze? Gra będzie się nazywać Driver: The Recruit, a nie Recrut.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nigdy nie przepadałem za Driver''em, choć miałem kontakt praktycznie z każdą odsłoną tej serii (oprócz zaprezentowanego na screenie "Parallel Lines"). Pierwsze dwa "Drivery" były całkiem grywalne, w przeciwieństwie do OKROPNEJ Driv3r. Grand Theft Auto ma monopol na rynku gier tego typu, i nie zmieni tego nawet słabo prezentująca się Mafia 2 (a szkoda, pierwsza część była bardzo miodna). Na Driver: The Recruit (Recrut, what the hell?) specjalnie nie czekam, aczkolwiek jestem ciekaw "co z tego wyjdzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:55, RyderxDD napisał:

> Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
??


To się sarkazm nazywa, biorąc pod uwagę D 3 i Paralell Lines to chyba jasne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:58, igor8472 napisał:

> > Nie wiem czy śmiać się czy płakać.
> ??
>

To się sarkazmy nazywa, biorąc pod uwagę D 3 i Paralell Lines to chyba jasne...:)

aa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednia część była nudna, ale lepsza od trójki, więc jeśli idą schodami jakości w górę, to może piątka będzie dobrą gra. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nowy Driver okaże się przełomem w tego typu grach, lub kompletną klapą. Ja osobiście jestem ciekaw czy zostaną wprowadzone jakieś nowe rozwiązania i czy przebije takie tytuły jak GTA IV, czy choćby nawet Mafie 2. Nic pewnego jeszcze nie wiadomo. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:24, SongoX napisał:

Może nowy Driver okaże się przełomem w tego typu grach, lub kompletną klapą. Ja osobiście
jestem ciekaw czy zostaną wprowadzone jakieś nowe rozwiązania i czy przebije takie tytuły
jak GTA IV, czy choćby nawet Mafie 2. Nic pewnego jeszcze nie wiadomo. Poczekamy zobaczymy.


Co to znaczy choćby od Mafii 2 przeca jeśli tylko Mafia nie będzie gorsza od pierwszej części to już będzie lepsza od GTA 4. Moim skromnym zdaniem jedynie Vice City mogło się równać z Mafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie , wdg mnie , jakby zostali przy oryginale i nie pozwalali wychodzic z auta , ktore by sie niszczylo. jeszcze bardziej bym sie ucieszyl jak policji byloby naprawde trudno uciec! uwazam , ze gra nie powinna byc tak jak ktos wczesniej napisal gta-klonem tylko gra samochodowa taka jaka byla 1. czesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować