Zaloguj się, aby obserwować  
asantardor

Dragon Ball

14 postów w tym temacie

Witam.Chcialem sie doweidziec skąd można pobrac wszystkie odcinki Dragon Ball,DB Z i DB GT.Jestem fanem DB a dawno nie lecialo to w TV.Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie pewnośc że ściąganie odcinków jest legalne? Z tym mam właśnie wątpliwości i chciałbym aby ktoś wyjaśni jak naprawde od strony prawnej to wygąda, mamy możiwość ściągnąć sobie odcinki anime, które kiedys leciao w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2006 o 13:09, Mistic napisał:

A macie pewnośc że ściąganie odcinków jest legalne? Z tym mam właśnie wątpliwości i chciałbym
aby ktoś wyjaśni jak naprawde od strony prawnej to wygąda, mamy możiwość ściągnąć sobie odcinki
anime, które kiedys leciao w tv?


Właśnie chodzi o to że odcinki Dragon Balla można ściągać legalnie, ponieważ nie mają praw autorskich(czy coś takiego) w Polsce, przecież na allegro ludzie sprzedają przegrywane wszystkie odcinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 14:12, balduran2 napisał:

> A macie pewnośc że ściąganie odcinków jest legalne? Z tym mam właśnie wątpliwości i chciałbym

> aby ktoś wyjaśni jak naprawde od strony prawnej to wygąda, mamy możiwość ściągnąć sobie
odcinki
> anime, które kiedys leciao w tv?

Właśnie chodzi o to że odcinki Dragon Balla można ściągać legalnie, ponieważ nie mają praw
autorskich(czy coś takiego) w Polsce, przecież na allegro ludzie sprzedają przegrywane wszystkie
odcinki.


niby sprzedają i niby zakrywają sie jakimiś paragrafami, ale czy t tak naprawde prawda? pracownik allegro nie odpowiedział mi jednoznacznie czy sprzedaż tych odcinków jest dozwolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 14:27, Mistic napisał:

> > A macie pewnośc że ściąganie odcinków jest legalne? Z tym mam właśnie wątpliwości
i chciałbym
>
> > aby ktoś wyjaśni jak naprawde od strony prawnej to wygąda, mamy możiwość ściągnąć
sobie
> odcinki
> > anime, które kiedys leciao w tv?
>
> Właśnie chodzi o to że odcinki Dragon Balla można ściągać legalnie, ponieważ nie mają
praw
> autorskich(czy coś takiego) w Polsce, przecież na allegro ludzie sprzedają przegrywane
wszystkie
> odcinki.
>

niby sprzedają i niby zakrywają sie jakimiś paragrafami, ale czy t tak naprawde prawda? pracownik
allegro nie odpowiedział mi jednoznacznie czy sprzedaż tych odcinków jest dozwolona.


Ale jeżeli tyle osób sprzedaje i aukcje te nie są usuwane to znaczy że legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo tylko pracownicy allegro wiedzą , że sprzedawanie odcinków jest nielegalne, a reszta widząc oczyisty paragraf, że niby seria nie jest rozprowadzana przez nikogo w Polsce więc mogą sobie to posiadać i sprzedawać, olewają to i kupują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:07, Mistic napisał:

Albo tylko pracownicy allegro wiedzą , że sprzedawanie odcinków jest nielegalne, a reszta widząc
oczyisty paragraf, że niby seria nie jest rozprowadzana przez nikogo w Polsce więc mogą sobie
to posiadać i sprzedawać, olewają to i kupują.


No w sumie nie jest rozprowadzana, nawet nie przypominam sobie żeby jakieś filmy w kinach były. Ale jeśli ludzie coś takiego znaleźli to faktycznie może to jest prawda, każdy się czegos chwyta zeby zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2006 o 15:17, balduran2 napisał:

> Albo tylko pracownicy allegro wiedzą , że sprzedawanie odcinków jest nielegalne, a reszta
widząc
> oczyisty paragraf, że niby seria nie jest rozprowadzana przez nikogo w Polsce więc mogą
sobie
> to posiadać i sprzedawać, olewają to i kupują.
>

No w sumie nie jest rozprowadzana, nawet nie przypominam sobie żeby jakieś filmy w kinach były.
Ale jeśli ludzie coś takiego znaleźli to faktycznie może to jest prawda, każdy się czegos chwyta
zeby zarobić.

Ach... Filmy kinowe sa. Parenaste DBZ. Pare DB. Jeden DBGT.
A i w Polsce lecialy w kinach. Sam mam polska kasete VHS z filmem z Janemba.
I mialem wybierac sie na ten film do kin.
A moja kolezanka byla na filmie z Bardockiem i Trunksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować